jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 2 cze 2005, o 17:24

beowulf, po poscie rozumiem ze nadal z windowsa grywasz :> , poinstaluj po sobie oba pathe i zobacz ktore pliki sie zmieniaja, bo nie warto calego etpro backup'owac ... tak jak mowil wiqert wystarczy jakies 40mb (dla 2 wersji) a jak ktos sie lubi bawic to wystarczy backup, przeciwnej tdo biezacej wersji :]

wiec albo poswiec tych kilkadziesci minut i zrob sobie porzadne backupy (+ew skrypt w ba..znaczy dosie :> , siakis prosrty skrypt .bak)

albo moge ci poslac ktore pliki sie backupuje, ale moga byc drobne roznice miedzy windowsem a linuxem :]

pozdrawiam i owocnej pracy!
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 2 cze 2005, o 17:42

tzn. tak, w weekend bede sie bawil z Linuxem, wiex puki co, ET zostawie w spokoju. Najpierw zobacze, co z instalka na 2 rozych lokacjach, potem zerkne na ten wasz skrypcik.

Aha - dzieki za checi :)
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 2 cze 2005, o 19:07

ja mam inny problem;(, mianowicie wrzucilem se 2.60 i etpro 3.2.0 i nie moge ettv ogladac:P, a to jedyne co mi po et pozostalo:) - wiem wiem, prosta sprawa reinstall:]
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez duk3@jawnet » 3 cze 2005, o 14:34

Co do finału EC parodia vs u96d [ wynik : 2 - 4 ] , to moim faworytem była parodia, no niestetey nie udało się na tym felernym radarze o 40 sek :/ btw niedziela zapowiada się bardzo ekscytująco pozdro
duk3@jawnet
 
Posty: 30
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 3 cze 2005, o 15:27

Co do problemu z nowym patchem 2.60 i starym 1.02 to ja robie poprostu tak, że gdy chce grać na jawnecie (chociaż ostatnio świeci pustkami) to instaluje poprustu patch 2.60, a jeżeli wybieram się na zewnętrzny serwer to instaluje na niego patcha 1.02. To chyba najszybszy sposób :D Poprostu wymieniam patche ;)
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 3 cze 2005, o 16:18

Ale to torche uciazliwe [zwlaszcza, kiedy chce sie np. szybko przeniesc miedzy serverami]
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 3 cze 2005, o 19:33

odrobine... ale ciężko o lepszy sposób :cry: jak wy jakiś macie to powiedzcie...
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 3 cze 2005, o 19:57

no to patcha sie doczekalem, niestety serwer chyba umarl ...

mam nadzieje ze to chwilowy przestoj i spotkamy sie jeszcze na naszej jawnetowej arence, bywaja tu jeszcze jacys aktywni gracze ??

sugerowalbym na dobry poczatek ustalic jakies pory gry coby sie troche rozruszac, bedzie ref bedzie latwiej, sugerowalbym nie narzucac jakis wielkich planow odnosnie spotkan, ale na dobry poczatek ustalic jakis termin, jutro z tego co wiem sa jakies imprezy i ja pewno tez gdizes wybije, ale moze godziny popoludniowe ??

jesli ktos moze to zapraszam jutro ok. 14 obaczymy co z tego wyjdzie :], zrobcie mi niespodzianke "po latach" :)
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 3 cze 2005, o 21:01

Dobry pomysł. Jestem starym i mozna by rzec bardzo aktywnym jawnetowiczem, jeżeli chodzi o et. Chętnie przyłącze się do rozruszania jawnetu.

Moim zdaniem pustki to wina nowego patcha. Ludzie nie chcą go instalować bo grają na innych serwerach ze starym, ale sądze, że już za niedługo, gdy patch stanie się popularny, nie będzie wyboru i zacznie się znowu tłok na jawie :D

Pozostaje tylko przeczekać... jeżeli macie jeszcze ochote grać to wpadnijcie jutro i zobaczymy co z tego wyjdzie :|
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 3 cze 2005, o 22:17

Aktualne turnieje juz sie koncza (w sumie zostaje tylko EuroCup konczacy sie w niedziele), wiec zaraz po nich CB oraz inne ligi dostosuja sie do nowego patcha i etpro - wtedy nie bedzie tych roznic na serwerach. Poki co czesc ludzi bedzie czekac ... a czesc nie grywajaca poza naszym (ukochanym :])) serwerem niedlugo pewnie wroci. pozdrowka
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron