jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 6 cze 2005, o 12:58

W tym tygodniu testowo zamiast zwyklej rotacji w kampaniach wlaczam rotacje StopWatch - jesli sie przyjmie to zostanie, jesli odbior bedzie negatywny to wracamy do starych ustawien :] pozdrawiam
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 6 cze 2005, o 14:12

imo GJ! :D
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez pshem@jawnet » 8 cze 2005, o 07:14

po cichu dodam, że oczekujemy na TĄ mapkę adminie :ugeek:
pshem@jawnet
 
Posty: 25
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez pysio@jawnet » 9 cze 2005, o 09:15

czy ktoś mógłby mi pomóc?Po wejściu na jawnet pojawia mi się taki komunikat:
Pb client distress-Cannot authenticate with Pb Server (A1350) i wywala.
aktualizowałem pb przez pbweb.
Tylko z jawnetu mnie wywala
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 18 cze 2005, o 15:30

nie mam zielonego pojęcia, ale pewnie radgar wie... :D
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 20 cze 2005, o 05:53

Pysio kontaktowal sie ze mna rowniez osobiscie i mysle, ze ten problem zostal zazegnany.
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez musiu@jawnet » 20 cze 2005, o 13:14

a na jawie prawie nikt nie gra :( .... szkoda ....
musiu@jawnet
 
Posty: 56
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez wiqert@jawnet » 21 cze 2005, o 06:33

Nie wiem czy slyszeliscie o ET:QW ktore rpzedstawione zostalo na E3, wrzuce caly artykol z SS-NG:
Tego się chyba nikt nie spodziewał! Splash Damage pracuje nad kontynuacją hitu, jakim niewątpliwie był ENEMY TERRITORY. Na temat ET:QW wiadomo już dosyć dużo. Po pierwsze i chyba najważniejsze nowy ET opierał się będzie na enginie DOOM’a 3 wzbogaconym o MegaTexture, technologię, dzięki której gra nie będzie zżerała ogromnych zasobów pamięci.
Następną, dosyć poważną zmianą są inne realia rozgrywki, tym razem zamiast wojny pomiędzy Niemcami i Amerykanami będziemy brali udział w konflikcie ludzi i stroggów w bardzo odległej przyszłości. Do obrony i ataku dostaniemy także różnego rodzaju maszyny, zarówno lądowe i powietrzne! To co mogliśmy zaobserwować na trailerze było praktycznie namiastką całej gry, jednak to wystarczyło żeby osądzić jak te maszyny sprawują się w akcji- bardzo dobrze! Niezmieniony został też system rozgrywki. Grając w określonej kampanii zdobywamy XP i szkolimy własne umiejętności, do wyboru również mamy po 5 klas z obu ras (przypuszczam, że będą to te same klasy co w ET).
Na koniec trzeba też ze smutkiem powiedzieć, iż ET:QW ma być nastawione na zbijanie kasy. Czyli komercja górą, nie ma się jednak co dziwić, takiej gry za FREE nikt by urobił.

www.ss-ng.pl

Co sadzicie o nowym ET?
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 21 cze 2005, o 08:20

bylo link wkleic a nie caly artykool
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 21 cze 2005, o 09:10

trzeba tylko jeszcze wiecej poczytac, bo chlopcy z ss-ng nie popisali sie nic a nic. ET:QW z ET ma tylko wspolna nazwe, zadna kontynuacja ET nie jest. To tak zeby nie rozchodzily sie niepotrzebnie zle informacje :)
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron