jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 7 sty 2006, o 17:32

Fajne, fajne pomysly :) Sugeruje jakies "urozmaicenia" na czas ferii bo wtedy bedzie mozna troche pograc...

Co do refow - to fakt, troche ich malo, a nie raz by sie przydalo, np. kiedy zaczynamy mape, wszyscy oczywiscie dali ready ale z 4, 5 osob sie jeszcze laczy :/ Timelimity zazwyczaj odpadaja przy botach, jak normalni ludzie graja...
Tak samo jak dlamnie troche dziwnym faktem jest mute, kiedy ktos walnie na chatcie "kur*a", ale "ja pier**le"... OK, jak ktos caly czas tak rzuca to MUTE jak najbardziej, ale za jedno przeklenstwo?? IMO to juz jest nadgorliwosc, a przez ostatnie 2 dni jak gralem, to jakis kolo kazdemu kto przeklal robil voty na muta, i zazwyczaj przechodzily...
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 7 sty 2006, o 20:27

graczom jawnetowym ja osobiscie od strzala daje mute bo kazdy dobrze wie ze bluzgac nei wolno, chcesz sobie poklnac? roob to pod nosem ew na ts komus smuc, wszystkim rzycia zatroowac nie musisz ;]
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 7 sty 2006, o 23:37

skoro chcieliscie to macie - nowym refem zostaje maxmac. osoba znana od dawna, lubiana przez wiekszosc (bo bezkonfliktowa) i z rozumem. dajcie mu pare dni a z pewnoscia sie rozkreci na calego. to oczywiscie nie koniec nowej listy refow.

jesli chodzi o time'a - nie ma chyba wlasnie pojedynczego ustawienia od tego, a szkoda - zerknac oczywiscie zerkne. jesli zas chodzi o przeklenstwa nie ma zadnych taryf ulgowych i wymskniec - skoro ktos ma sile napisac cos takiego to musi sie liczyc z taka a nie inna reakcja. wiec w tym temacie dyskusja zostaje przeze mnie zamknieta. pozdrawiam
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 8 sty 2006, o 10:57

Mi nie podoba sie, z epo przejsciu wszystkich map zerowany jest licznik.
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 8 sty 2006, o 11:01

znaczy ze co? wolalbys zeby twoje xp nie kasowalo sie do wyjscia z serwera? muahaha spoko, 4 lvl wszystkiego i bij sie z takim medem
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 8 sty 2006, o 11:20

to musialbym zrobic niekonczaca sie kampanie ... nie ma takiej mozliwosci.
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 8 sty 2006, o 15:57

TO moze tak jak w RPG, XP sie bedzie zachowywalo na zawsze, a potem wejdziesz na server i bedzie CI biegal jakis eng albo z med z XP 20k etc...

CO do refa - spox, IMO MaxMac dobra kandydatura
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez goomis@jawnet » 8 sty 2006, o 17:06

i odrazu sie lepiej gra :P server nie przepełniony glupie voty są anulowane : - ]
:!: :)
goomis@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 10 sty 2006, o 21:53

od siebie mam kilka pomyslow po pierwsze fajnie by bylo, gdyby eng mial nieco wieksza ilosc min do dyspozycji:) chociaz o te 2 wiecej to pomaga:) a co do tego hodowania postaci to tez jestem przeciwnikiem...raczej widzialbym ta rotacje map ktora mamy(dodam ze swietna zarazem) lecz w trybie SW; wtedy ludzie zaczeliby grac w jakims celu a nie ktory med robi wiekszy przesiew...to pewnie tylko moje marzenie ale kto wie juz nieraz mnie zaskoczyli in plus :D
no to tyle z mojej strony //pozdro dla wszystkich pr0
gshy6u
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 10 sty 2006, o 22:32

Ponoc nam sie cos na weekend szykuje?? :)
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron