jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 7 wrz 2005, o 11:57

wlasnie temu to sluzylo:D Radgar odbierz jak uwazasz, ale imo to jest prowokacja/sugestia do zrobienia czegos...:] czegos, na co wszyscy czekamy...
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 7 wrz 2005, o 16:50

dobrze wiesz, ze z tych ktorzy was zbili tylko 2 zostalo aktywnych z czego oboje z wami gryawaja :) jesli chodzi o wyjscie iGs na scene raz jeszcze to nie ma na co liczyc. tough luck.
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 7 wrz 2005, o 17:32

hyh, "jawnet_team" vs Team Phoenix?? Brzmi ciekawie, jakby co, to ja sie na to pisze [gg 4654430] zobaczymy jak to jest dostawac w dupe od calego teamu [btw, dawno klanowki zadnej nie gralem, trzebaby sobie przypomniec, jak to jest :P]

BTW, widze, ze macie strasznie duzo medow, 2"lojtow" i jednego enga [ze o covercie i soldzie nie wspomne] IMO troche niepelny sklad
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 7 wrz 2005, o 17:48

o nas sie nie martw... kombinujcie kombinujcie, poki mozecie:]
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 7 wrz 2005, o 19:29

chlopaki...jezeli juz wszyscy zakumali ze chodzi o meczyk zrobmy z tego reaktywacje naszego ===> "serka" <===
zobaczycie ze jeszcze sie bedzie mielilo warzywa na naszym servie ;) nie ma na co czekac tylko klikac w eyeu na nasz serverek i bawic sie jak za sytych czasow...a moze cos sie z tego na nowo urodzi :D
jestem pelen nadzieji ze z odrobina zaangazowania mozemy wspolnie to stworzyc :)
to co w dziwny sposob stracilismy :|
v57
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez dvl@jawnet » 8 wrz 2005, o 14:08

Grzybu o jakich godzinach mowimy ;) ?? Bo wiesz zeby server na nowo byl pelny nie wystarcza sami gracze phoenix i np ty. Potrzeba znaczenie wiecej graczy ale niestety moj drogi to nie zalezy juz od ciebie. Wiekszosc przestala juz grac w ET albo gra ale na innych servach btw Ciebie grzybu nie raz widzialem :) szalejacego z miotla :P Pozdro :D
dvl@jawnet
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez paolo@jawnet » 8 wrz 2005, o 14:18

ja moge zagrac ale taksamo oczekuje na jakies propozycje w ktorych godzinach mozna grac, mi odpowiada kazda godzina :]
paolo@jawnet
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 8 wrz 2005, o 16:40

hehe no wiesz dvl troche ostatnio zamiatalem ;) a wiec trzeba nam propozycji godzin :| mnie pasowaloby w niedziele o 22 wtedy kiedy wszyscy sa juz w domach i z niecierpliwoscia czekaja na roboczy badz edukacyjny poniedzialek :)
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 9 wrz 2005, o 14:37

IMO dla wielu osob to za pozno - sugerowalbym jakos wczesniej [chociazby 20/21]
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez goomis@jawnet » 16 wrz 2005, o 12:21

I tak sie nic nie zmieni :/ bedzie dalej pusto tak jak jest... zZz :!: :| :| :!:
goomis@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron