jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 26 gru 2005, o 10:46

radar zacna mapka...:shock:
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 26 gru 2005, o 11:33

Jak dla kogo, ja jej jakos strawic nie moge... I nie znam powodu :D
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 4 sty 2006, o 20:44

rdg z calym szacunkiem dla twojej osoby, ale miales podac liste refow czego jeszcze nie uczyniles...no no to cos nie w twoim stylu :ugeek:
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 4 sty 2006, o 21:16

Widocznie refowie sa w fazie rozplodowej. Poczekamy, pozyjemy, zobaczymy :) A ja ide poszpilac :)
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 4 sty 2006, o 23:09

bo jeszcze ich nie wytypowalem - ciezko mi wymyslic kogo tam umiescic na tej liscie. aktualnie jak wiadomo z refow to ja (choc nie grywam za bardzo) i maxiu - to tyle. jak dojda nowi z pewnoscia sie o tym dowiecie - pozdrawiam
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 6 sty 2006, o 16:48

Nie no, to jakies chore zasady sa.Gralem sobie spokojnie nie przeklinalem, jak zwykle bedac allies, gty wtem mnie wykopali dajac bana?Gram od jakiegos czasu na innych serwerach i zawsze bez problemu, tylko tutaj komus cos nie pasi. Nie dosc ze, malo ludzi to jeszcze odpowiednia zacheta.Aby tak dalej a serwer na pewno odzyje. :twisted:
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 6 sty 2006, o 17:08

Wykopal sie ref, czy votem?? Jezeli votem, to takie rzeczy sie niestety zdazaja - komus sie cos niespodoba, reszta da F1 i koniec...

Jezeli wykopal Cie ref, to napewno za co...

Wiekszosc ludzi na serverze jest spoko, ale pomylency sie tez zdarzaja. Mimo wszystko najbardziej wkurzaja ludzie,, ktorzy zeby kogos podniesc [przykladowo - takowy kolo gra medem] potrzebuje z 15 sekund, nieraz ja sie zrespawnuje a on jeszcze kuca tam gdzie lezalem...

To juz jest noob totalny, bo nie umie grac, nie wie o co chodzi i nawet sie nie stara zrozumiec gry...
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 6 sty 2006, o 23:35

submag: ban jako taki nie wystepuje przy vote'ach a jedynie timekick - czyli przez 5 minut nie mozesz wejsc spowrotem na serwer. takie sa zalety ustawien jakie sa aktualnie. z drugiej strony jesli wylacze kicka to zacznie sie zabawa na calego w wykonaniu "cymbalow" (to najlzejsze okreslenie jakie znalazlem). pozdrawiam
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez musiu@jawnet » 7 sty 2006, o 11:26

ja proponuje szybko wporwadzcic dodatkowych refow wczoraj np ktos przeglosowal ustawienie na 10.000 tiime limit ;/na jednej z map, co do przeklenstw to juz chyba nie bede mowil bo kazdy wie jak czasem jest( tez mi sie razz darzylo niestety choc w teamie) ale serialnie refowie powinni byc.
musiu@jawnet
 
Posty: 56
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez goomis@jawnet » 7 sty 2006, o 15:08

yh :( radziu vote na time cza wylaczyc ludzie daja czas 0 i mapa trwa nieskonczenie albo 2000 i sobie gramy 2000 min ją gg a po za tym mozna by nowego admin moda dac = ] z dzwiekami multikilli monsterkilli itp :P =D!
_____________________________________
po za tym w np niedziele albo sobota moglo by byc crazy gravity xD
albo zamiast zwykłych pocisków laserowe : ]
goomis@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron