W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez doda1@jawnet » 17 lis 2007, o 03:17

a świstak siedzi ,bo sreberka były kradzione :ugeek: widze że Twoja sława na scenie cod sięga gwiazd :oops:
doda1@jawnet
 
Posty: 37
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 23:00

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 17 lis 2007, o 12:34

tacy ludzie jak ty wlasnie pokazuja ze niewarto tutaj nic pisac....

No i Ruszylo Serwery COD juz w pelni sil zbieraja nowych Graczy serdecznie zapraszam na Strone www.codseria.eu tam znajdziecie wszystkie nasze serwery, ja tutaj jeszcze podam je:

Cod2 Only TDM
212.76.32.53:28960

Cod2 Only SD
84.201.211.217:28960

Cod2 All Game Types "mieszane tryby"
212.76.32.53:28966

Cod4
84.201.211.217:28961

Wszystkie serwery Crackowane-takze smialo mozna wbijac bez oryginalu!
Zapraszam i pozdrawiam
Anonymous
 

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez doda1@jawnet » 18 lis 2007, o 15:03

jeszcze bezczelnie reklamujesz granie na piratach. :twisted:
doda1@jawnet
 
Posty: 37
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 23:00

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 18 lis 2007, o 15:09

doda1 ty masz jakis kompleks ? Niechcesz grac na tych serwerach niegraj! Nikt Cie niezmusza! CO reklamuje granie na piratach , ludzie z orginalem tez maja prawo wstepu na te serwery! A jak Ci to nie pasuje zglos to do Artcomu ze reklamuje serwery crackowane, zreszta jawnet tez ma takie.I odjebaj sie wkoncu od tego tematy skoro tylko piszesz bzdury
Anonymous
 

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 18 lis 2007, o 20:46

Małe maluteńkie sprostowanie do Twojej wypowiedzi wyssanej z palca - żaden z serwerów Jawnetowych nie jest crackowany. Następnym razem zanim coś napiszesz to proponuję mieć jakieś wiadomości w tym temacie.
Anonymous
 

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 19 lis 2007, o 00:08

a serwer call of duty?/ moze niedoslownie wgrany crack ale umozliwia gre piratom poniewaz ma wylaczone sprawdzanie duplicatow kluczy ;) no chyba ze teraz jakies zmiany nastapily oO
Anonymous
 

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez doda1@jawnet » 19 lis 2007, o 18:55

Tusiek fajny elo ziom z Ciebie bo zabawnego jezyka używasz(albo masz braki z podstawówki),
piszesz że serwer jest crackowany ,czyli crackujesz go co chwile?Dajże mu odetchnąć troche bo szprycujesz go crackiem i wykończysz biedaka.
Wystarczy zrobic to raz i napisac scrackowany(czas przeszły dokonany).
Nastepne zabawne stwierdzenie "sprawdzanie duplicatow kluczy"duplikatów poprawniej brzmi.
Tak naprawde to serwer sprawdza(lub nie) guid generowany na podstawie cd-keya ,a nie jakieś duplicaty.
Chcesz byc mastah ,niestety wodzu nie wychodzi Ci.

czuwaj
doda1@jawnet
 
Posty: 37
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 23:00

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 20 lis 2007, o 17:55

Temat jest chyba o cod4 nie o pisowni, moze i mam problemy z ortografia i jezykiem polskim, humanista ze mnie zaden! To ze dalem wam okazje do tego by pograc na serwerze COD 4 "nawet tym ktorych niestac na kupno orginalu" to zle? Ze czepiasz sie?O co Ci chodzi?Nudzi Ci sie ze podbijasz do tematu do ktorego nic nie wniesiesz? Zreszta to nie jest teamt do rozmow tylko zamiescilem informacje na temat serwerow na ktorych mozecie pograc sobie!Zreszta jak masz pojecie na temat serwerow to mozesz nam pomoc przy tworzeniu nowych ??

UWAZAM TEMAT ZA ZAMKNIETY!
Anonymous
 

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez doda1@jawnet » 20 lis 2007, o 18:42

Zaspokoję Twoją ciekawośc i napiszę że mam pojęcie o serwerach , a o grze Call Of Duty(wszystkich czesciach) z pewnością wiem więcej niz Ty.
Tak mi sie wydaje że nie wiesz do kogo piszesz 8-)
doda1@jawnet
 
Posty: 37
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 23:00

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 20 lis 2007, o 19:07

no wlasnie zabardzo niewiem, wiem tylko tyle ze jestes mlodszy ode mnie pare latek i mieszkasz na podlezu.No to jak masz duza wiedze to moze pomozesz nam przy serwerach?A nie tylko w slowach bedziesz sie wywyzszal jaka to masz wieksza wiedze w temacie cod. Zamien słowa w czyny
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron