W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez fanreal@jawnet » 20 lis 2007, o 19:19

;P
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez doda1@jawnet » 20 lis 2007, o 21:37

:o młodszy pare latek? To pan ma ile? :shock:
doda1@jawnet
 
Posty: 37
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 23:00

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 20 lis 2007, o 22:11

dobra widze ze nima sensu z Toba rozmawiac, bo szukasz dziury w calym, czepiasz sie wszystkiego byle odbiec od tematu! Skoro jestes osoba wszechwiedzaca, jak widze po twoich postach w roznych tematach, chocby temat tico :] rowniesz wiesz wszystko o serwerach i o wszystkich czesciach COD i potrafisz sie tylko blaznic wypisujac pierdoly , to prosze moze zaprezentuj nam Twoje osiagniecia w COD?? moze jakies serwerki masz skoro z moich kpisz.Dawaj teraz zmien te slowa w czyny!!Myslisz ze przeczytales instrukcje na pudelku z gra i wiesz wszystko . Prosze Cie zamilcz i niepisz juz nic wiecej na ten temat ....FACHOWCU........
Anonymous
 

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 20 lis 2007, o 22:31

Tusiek: to, że producent oprogramowania zostawia WOLNĄ RĘKĘ jeśli chodzi o konfigurację PunktBustera, a producent gry nie widzi w tym niczego złego nie uważam w żaden (podkreślić ze 3 razy?) sposób za równoważne z crackowaniem.

Crackowana binarka a zmiana ustawień to dwie różne rzeczy i dwa różne podejścia - jeśli nie widzisz różnicy to Twoja sprawa, ale dla wielu ma to znaczenie i to co piszesz jest wtedy pomówieniem.
Anonymous
 

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez doda1@jawnet » 20 lis 2007, o 22:43

to może wbije na Twój serwer UO (jeżeli taki masz) i cię pojade troszeczke mistrzu.
doda1@jawnet
 
Posty: 37
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 23:00

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 20 lis 2007, o 23:22

rdg, dobra moze zlych slow uzylem, serwer jawnetu rowniez umozliwa wejscie na serwer osoba posiadajacym piracka wersje gry. Ale potocznie kazdy o tym mowi Cracked serwer. Co do Ciebie doda w Uo nie gram nie gralem i grac niebede zapewne...zreszta co to za filozofia grac sobie z haxem na cod , cod Uo jak PB juz niejest aktualizowane do tych czesci gry!.. gralem swego czasu w cod1.....serwera niemam do cod Uo zracji iz juz malo ludzi w to gra a jak graja to maja ulubione serwery ciezko wbic na rynek.zreszta co chcesz slowa o wiedzy zamieniac w skilla w grze to pozdro :] apropo ja siebie Mistrzem nienazwalem i wcale za pro sie w gry nieuwazam bo nim niejestem bardziej cieszy mnie to jak ludzie graja na moich serwerach :]
Anonymous
 

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez doda1@jawnet » 21 lis 2007, o 19:02

Tak jak myslałem Wojtku ,mocno pyskujesz ,a jak przychodzi co do czego to nie grasz :cry:
Jeżeli chcesz uzyskac porady dotyczące serwerów to znajdziesz mnie na forach największych serwisów CoD.
doda1@jawnet
 
Posty: 37
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 23:00

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 22 lis 2007, o 00:32

zapraszam do pojedynku w cod4, zreszta widze ze masz za wysokie mniemanie o sobie, moze przeczytaj ten temat jeszcze kilka razy i zobacz kto pyskuje i ktojest prowoderem calego tego zamieszania.
Anonymous
 

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez doda1@jawnet » 22 lis 2007, o 16:52

obecnie cod 4 odpada szefie ,bo z laptopa wyciskam jedynie 40 klatek i komfortu grania nie ma:(
Ale bez obawy ,wkrótce spotkamy sie na wirtualnej wojnie.
Czy mam wysokie mniemanie? nie pisz tak bo mnie zawsztydzasz :ugeek:
Poszukaj ,popytaj dowiedz się kto ja jestem bo nadaj jesteś w szafie.
peace
doda1@jawnet
 
Posty: 37
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 23:00

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez steel@jawnet » 22 lis 2007, o 17:42

Tusiek vs doda !! muszę to zobaczyć :D potrenuj Tusiek przed pojedynkiem, bo przeciwnik nie byle jaki :D
Avatar użytkownika
steel@jawnet
 
Posty: 28
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron