Pierwsze informacje od admina

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

Pierwsze informacje od admina

Postprzez Anonymous » 27 maja 2005, o 13:25

Jako, ze nie ma jeszcze odpowiednich tematow (niedlugo sie pojawia) tutaj obwieszcze informacje zwiazane z W:ET - dzis rozdalem kolejne 3-dniowe bany za naduzywanie przeklenstw na serwerze. Mysle, ze przerwa przez weekend bardziej sie da tym ludziom we znaki i sie uspokoja. Chcialbym przypomniec tez niektorym (choc pewnie tego nie czytaja), ze mozna dostac kilka razy bana (niektorym wydaje sie chyba, ze tylko raz). Tyle z mojej strony, pozdrawiam
Anonymous
 

Pierwsze informacje od admina

Postprzez beowulf@jawnet » 27 maja 2005, o 15:33

rdg - moznaby sie postarac o jakies topici "tematyczne" [vide ET wlasnie]. A ze zapytam - kto bany dostal??
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pierwsze informacje od admina

Postprzez duk3@jawnet » 27 maja 2005, o 19:29

rdg, w związku z wprowadzieniem nowego patcha proponuje zmienić rodzaj rozgrywki na stopwatch, wiem że wielu dobrych graczy przestało grać na naszym serwerze, znudziła ich gra na punkty xp co można zauważyc po frekfencji w tygodniu, Zmiany nie zaszkodzą, a przecież zawsze można przywrócić rozgrywke typu kampania i dać możliwość nabicia experience pointsów ^^. Pozdrawiam
duk3@jawnet
 
Posty: 30
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pierwsze informacje od admina

Postprzez Anonymous » 27 maja 2005, o 19:50

co do tego kto dostal bany - tych informacji juz nie bede podawal (wystarcza bany na caly weekend).

Jesli chodzi o zmiane typu rozgrywki - przemysle, wydaje sie byc to sensownym wyborem dla graczy na jakims poziomie, ale biorac pod uwage reszte przebywajacych u nas na serwerze ... moze byc ciezko ze zrozumieniem idei tego trybu rozgrywki :P sie zobaczy
Anonymous
 

Pierwsze informacje od admina

Postprzez Anonymous » 28 maja 2005, o 09:05

imo wiekszosci graczy ten tryb nie bedzie odpowiadal... wiadomo, ze na jawnecie wiekszosc ludzi to poczatkujacy gracze:P
Anonymous
 

Pierwsze informacje od admina

Postprzez aerodeck@jawnet » 28 maja 2005, o 09:53

Chciałbym się dowiedzieć czy serwer pod CALL OF DUTY już istnieje ? i jak skonfigurować połączenie z serwerem .
Avatar użytkownika
aerodeck@jawnet
 
Posty: 119
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pierwsze informacje od admina

Postprzez scarab@jawnet » 28 maja 2005, o 11:11

serw Call Of Duty istnieje juz mniej wiecej od wrzesnia zeszlego roku :)
najprostszy sposob na polaczenie to wlaczenie konsoli (klawisz ~) po odpaleniu gry do multi i wpisanie /connect 81.15.187.243 (/connect www.games.jawnet.pl tez chyba dziala) lub dodanie serwa jawnetowego do ulubionych w grze. Zanim zaczniesz grac wlacz pb w opcjach i wpisz nicka.

btw: rdg wiadomo cos juz w sprawie serwa cod:uo? We wrzesniu ma byc premiera coda2, wtedy pewnie gracze sie na niego przerzuca i serw uo (jesli powstanie) bedzie swiecil pustkami tak jak teraz serw coda :(
Avatar użytkownika
scarab@jawnet
 
Posty: 101
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pierwsze informacje od admina

Postprzez paolo@jawnet » 28 maja 2005, o 11:18

ja jestem za sw :] tylko zeby sie po 2 rundach zmienialo automatycznie na inna mape, jak tak nie bedzie to i tak jestem za :]
paolo@jawnet
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pierwsze informacje od admina

Postprzez Anonymous » 17 lip 2005, o 11:31

jutro (tj poniedzialek, 17 lipca) udaje sie na spoczynek urlopowy :) zatem wszelakie sprawy (pilne - typu padl jakis serwer) prosze przesylac do mojego brata, maxia (maxiu@jawnet.pl). Do mnie oczywiscie mozna przesylac nadal te sprawy mniej pilne (jakies poprawki etc) ktorymi zajme sie po powrocie (okolo 11 dni mnie nie bedzie). pozdrawiam
Anonymous
 

Pierwsze informacje od admina

Postprzez stanik@jawnet » 17 lip 2005, o 12:18

milego odpoczynq ;) =]
stanik@jawnet
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron