SW na serverku Enemyterritory

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

SW na serverku Enemyterritory

Postprzez Anonymous » 13 sty 2006, o 12:58

Niech admin ... :C mi powie czemu nie moze byc SW na tym serverku biorac pod uwage ze jak ludzie na nim nie grali to sw było cały tydzien ... nie mowie o sw typu ze gramy tylko oasis albo sd2 tylko wygladało by to w ten sposób jak na serverach ICP czy BiO sw z rotacja map ... nie wiem moze nasz admin jest nie na topie ale dla mnie to troche nie uczciwe tłumaczenie ze jest Publik a nie server klanowy , swiadczy o tym fakt ze na tym serverku był SW a teraz go nie ma bo tak postanowil admin omg ludzie prosze was wypowiedzcie sie w tej sprawie ... bo jak dlamnie to jest tragedia ta kampania. :/ i jeszcze to xp ... Jak bedzie SW to odrazu sie poprawi komfort gry i popularnosc servera ...
Anonymous
 

SW na serverku Enemyterritory

Postprzez paolo@jawnet » 13 sty 2006, o 13:03

trzeba bylo napisac to w temacie o ET, ale jak juz napisales, ja tez jestem za tym aby sw na jawce sie pojawilo
paolo@jawnet
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

SW na serverku Enemyterritory

Postprzez Anonymous » 13 sty 2006, o 13:04

Melon z kilku powodow (ktore juz na DC ci podalem) nie ma SW, a sa to:

1. Jest to serwer publiczny dla graczy z roznymi poziomami (BiO i Efter to serwery dla tzw skillowcow co zapewne wiesz)
2. Gdy bylo SW na serwerze pojawialo sie zaledwie kilku graczy
3. Wiekszosc ludzi popiera istnienie kampanii - a co za tym idzie glos wiekszosci sie liczy w tej sprawie.

mysle, ze to rozwiewa watpliwosci co do mojego bycia na "topie". Jesli nie potrafisz tego zrozumiec - bardzo mi przykro, latwiej sie wylozyc tego nie da niz w powyzszy, lopatologiczny sposob (drugi juz raz). pozdrawiam
Anonymous
 

SW na serverku Enemyterritory

Postprzez Anonymous » 13 sty 2006, o 13:09

no wlasnie i dlatego polawa skillowych graczy jawnetu nie wchodzi na ten server bo popropsu jest na nim kampania ... moze najpierw sprobujemy dac sw a potem bedziemy gadac komu pasi a komu nie i co jest lepsze a co nie ...
Anonymous
 

SW na serverku Enemyterritory

Postprzez Anonymous » 13 sty 2006, o 13:11

Moze rozmawialem z wieloma ludzmi o tym czy chcieliby SW i ich zdanie bylo jedno: chca zeby zostala kampania, ktora im sie podoba. Istnieje jeszcze plan zeby zamiast kampanii zwyklej zrobic kampe obj (efter-like) ale to za jakis czas dopiero. Wiec ... moze znajdz duzo ludzi i przekonaj ich zeby sie tutaj wpisali, a wtedy wlacze SW bo narazie to jest 2 przeciwko calkiem sporej gromadce. peace out
Anonymous
 

SW na serverku Enemyterritory

Postprzez wiciu@jawnet » 13 sty 2006, o 13:57

witam
Gram juz od dosyc dlugiego czasu w et na roznych serwerach i wedlug mnie najlepszym rozwiazaniem jest SW z rotacja map. Popieram to rozwiazanie na naszym jawnetowym serwerze. Wedlug mnie niejako swiadczy to o "klasie" serwera; serwery slabe na ktorych graja slabi skilowo ludzie itp maja wlasnie cfg z kapaniami a chcac podniesc poziom i zachecic szersza grupe ludzi do grania na serwie nalezy zmienic te ustawienia jak dla mnie jak najszybciej
pozdro :] :D
wiciu@jawnet
 
Posty: 43
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

SW na serverku Enemyterritory

Postprzez Anonymous » 13 sty 2006, o 14:19

Nie znam sie wiec nie krzyczec.
Nie da sie w et /callvote costam costam??
Nie nadawac mi na admina bo w q3 sie sprawdza i reaguje na prozby graczy.
Skoro twierdzi ze wiekszosc tak chce,to tak jest.

Darowanemu serwerowi nie zaglada sie w cfg
www.pifpaf.pl
www.gamesnet.pl
I po klopocie,tyle ze w portfelu mniej.
Inna sprawa ze serwery jawnetu nie beda raczej popularne wsrod ludzi z poza sieci ze wzgledu na lagi (potwierdzone doswiadczeniem, mam neo w pracy)
Anonymous
 

SW na serverku Enemyterritory

Postprzez Anonymous » 13 sty 2006, o 14:57

popieram pomysl sw, chociaz wiele razy gadalem z rdg na ten temat i nie wyjdzie:D (na prosbe melona)
Anonymous
 

SW na serverku Enemyterritory

Postprzez Anonymous » 13 sty 2006, o 15:26

Niedopiekajac nikomu,ale serwer na ktorym niemozna z poziomu usera nawet zmienic mapy jest tak jak inwalida.
Dyktatura??
Callvote yes/no autoexec sw.cfg/kampania.cfg i po klopocie

Po moim poscie dostalem zjebke na gg od tych co graja.
peace
Anonymous
 

SW na serverku Enemyterritory

Postprzez polko@jawnet » 13 sty 2006, o 16:01

Popieram tak samo prośbe melonka małego ogonka, ale mam jeszcze zażalenie co do refów jawnetu moim zdaniem ich jest za dużo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) pozdro dla ALL grajacych w ET
polko@jawnet
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron