SW na serverku Enemyterritory

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

SW na serverku Enemyterritory

Postprzez Anonymous » 13 sty 2006, o 17:46

to co sprawdza sie w q3 eROR nie sprawdza sie w ET - w tym przypadku nie istnieje raczej za wiele serwerow z ustawieniami pozwalajacymi na "co dusza zapragnie" :)

Fajnie, ze jest znowu zainteresowanie ET ale przelaczenie jednej zmiennej w serwerze (g_gametype) nie zmieni myslenia ludzi - nie wiem czemu tak trudno to pojac, ze na kampanii tez mozna zagrac fajnie druzynowo. Tryb SW sprawdza sie WYLACZNIE w przypadku druzyn, ktore wiedza o co chodzi - jak pokazala praktyka u nas SW sie nie sprawdzilo, a serwer stal czesto pusty (a nie powiecie mi, ze nagle rzesza ludzi zaczela znowu grac - bo wiem, ze gralo sporo ludzi na innych serwerach).

Konczac - w ET gra sporo osob i nie ma mozliwosci dogodzic wszystkim. Skoro niektorym tak doskwiera brak mozliwosci grania SW to zawsze moga oni zagrac w tym trybie na innym serwerze, a wpadac na jawnet zeby sie "pobawic".

ps: Niedawno byla mowa, ze praktycznie brak refow na ET, a teraz przy 2 osobach (w tym tylko jedna jest naprawde czesto na serwerze) juz jest za duzo? To, ze jest ref na serwie i pilnuje porzadku nie znaczy, ze nagle jest ich za duzo.
Anonymous
 

SW na serverku Enemyterritory

Postprzez beowulf@jawnet » 14 sty 2006, o 13:36

To moze jakis "Weekend z SW" raz w miesiacu albo cos?? Zbiora sie ludzie, ktorzy chca SW, dogadaja sie co do druzyn, pograja prawie ze klanowki z 2 dni i znowu "normalny" publik...

Pozatym, nie wszyscy na serverze to pr0 gamerzy... Ja sie wcale za takowego nie uwazam, nieraz zreszta lamie jakbym nigdy nie gral. A i gorsi sa [nie mosze chyba wymieniac ;)]

A co do refow - pamietam, jak [chyba] MaxMac kogos o cos upomnial [chyba ktos przeklinal, ale pewien nie jestem] i polecialo w strone maxa haslo w stylu "IMO to ty cfaniakujesz refem MaxMac" :/
Umarl krol, niech zyje krol??
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron