CS 1.5

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

CS 1.5

Postprzez ukey@jawnet » 19 sty 2007, o 10:37

Uwazam ze olpen ma racje. przydalo by sie troche nowych map w rotacji. te ktore juz dodalismy a rczej dodales spisuja sie dobrze. wiele osob je chwali i wcale nie zmalaa popularnosc servera wrecz przeciwnie gra duzo wiecej osob.ja osobiscie jestem za dodaniem paru mapek nowych.pozdrowiam Mari4n
Avatar użytkownika
ukey@jawnet
 
Posty: 127
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

CS 1.5

Postprzez mazi@jawnet » 19 sty 2007, o 13:52

ja tylko poprawie nazwy:)

de_clan2_fire
de_chateau
de_dust2002
de_aztec2
de_kabul
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 20 sty 2007, o 17:11

Oczywiscie estem na TAK, wreszcie gra sie na serwie spokojnie na roznych mapkach :)

A teraz by sie przydaly sloty dla jawnetowiczow bo w godzinach 15-22 wejsc na serwer to graniczy z cudem :D :D :D

(zarcik) :roll:
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 20 sty 2007, o 21:28

same autosloty nic nie dadza bo i tak jest tylko mozliwosc 10v10 grac w teamach, sam mam czasem problem zeby po wejsciu na serwer wejsc juz do samej gry
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 20 sty 2007, o 23:17

W tym temacie wypowiadałem się już w sprawie slotów - robiąc rezerwację slotów musiałbym wyrzucić pozostałe ogólnodostępne sloty co oczywiście pociągłoby (oprócz fali maili z zewnątrz :D) zmniejszenie popularności serwera i z czasem przejście całej rzeszy graczy na inny serwer. W końcowym rozrachunku doszłoby do sytuacji, w której grywają między sobą gracze jedynie z jawnetu ... wiadomo, że w tym momencie obłożenie go graczami byloby dośc słabe.

Mimo wszystko zastanawiam się nad tym rozwiązaniem, ale to zależy ile byłoby tych slotów dla was.

Co zaś tyczy się map - nie widzę problemu, jest to jedynie kwestia dogrania kilku plików na serwer (mapek) i wrzucenia ich do rotacji. Propozycje maziego niedługo powinny znaleźć się na stronce www i ftp, a następnie na serwerze oraz w rotacji. Sprawa w toku.
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez mazi@jawnet » 21 sty 2007, o 21:56

z tymi slotami na jednym z serwerow zrobili tak (benden) - jesli jest za duzo osob z poza lanu to nie da sie wejsc, moga wejsc tylko osoby z jawnetu. wywala komunikat ' za duzo osob z poza lanu ' spytam sie jak bede mial czas kumpla o moda ale tak jak rdg pisal wtedy np przeznaczyloby sie 12 na zewnatrz i juz nikt wiecej by nie mogl wejsc, o zadnej godzinie.
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

CS 1.5

Postprzez olpen@jawnet » 22 sty 2007, o 22:06

mysle ze 12 nie trzeb bo gra roznowczesnie na serweie gora 8 osob z jaworzna kiedys bylo wiec chyba az 12 nie potrzeba co do mapek jeszcze zeby bylo tak ze jesli ktos nie ma mapki to zeby serwer instalował odrazu mapke;):)
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

CS 1.5

Postprzez ukey@jawnet » 2 lut 2007, o 18:16

Chcial bym sie zapytac czy zostana dodane nowe mapki do rotacji ?? te ktore zaproponowal olpen :) gracze z niecierpliwoscia czekaja na nowe mapki :D pozdrawiam Mari4n
Avatar użytkownika
ukey@jawnet
 
Posty: 127
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron