CS 1.5

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 8 gru 2006, o 18:16

Ale niestety instalacja CS 1.6 nie jest na jawnecie mozliwa, a dokladniej mowiac - nie ma mozliwosci by gracze mogli grac na wlasnym serwerze (problem stoi po stronie oprogramowania serwera).

Zatem przejdzmy do sedna sprawy: ktore mapy z tych, ktore sa aktualnie na serwerze widzielibyscie dodatkowo w rotacji. Mysle, ze 5 mapek spokojnie wystarczy na poczatek, bo, jak wspominalem juz wczesniej, mozliwe jest cykliczne zmienianie rotacji. Tutaj zwroce wasza uwage: cykliczne nie znaczy codziennie nowe mapki itd wiec przemyslcie sprawe zanim cos tutaj napiszecie.

Pozdrawiam,
rdg
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 9 gru 2006, o 10:25

Moje 5 propozycji to z całą pewnością:
1. Assault
2. Militia
3. clan1_mill
4. Kabul
5. Storm lub Siege

:D
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez ukey@jawnet » 9 gru 2006, o 10:44

ej segato wez pod uwage to ze wiekszosc ludzi ktozy graja na serverze jawnetu nie ma tych mapek , poniewaz nie sciagali tego pacza tylko maja z innych zrodel wiec trzeba wybrac takie mapki aby kazdy gracz mial bo moim zdaniem mala grywalnosc servera podczas gdy jest jakas nie standardowa mapa zwiazana jest z tym ze zwywaczjnie gracze nie maja takiej mapki a server nie zaczyna automatycznie sciagac mapy do ich katalogu.wiec trzeba wybrac mapki dostepne dla kazdego gracza. radgar a nie da sie zrobic tak zeby server automatycznie sciagal mapke jak by ktos nie mial ? :!: nie musieli bysmy sie martwic tym ze dany garcz nie ma mapki i ze nie bedzie mogl sobie pograc
Avatar użytkownika
ukey@jawnet
 
Posty: 127
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 9 gru 2006, o 11:49

Ukey sam jeszcze niedawno proponowales dluzsza liste map, wsrod ktorych 4 z 5 propozycji seagato umiescilem u siebie - wiec nie rozumiem tutaj czegos. Dodatkowo sa stosowne informacje o tym, gdzie mozna pobrac pliki dotyczace naszego serwera. A zeby juz calkowicie sie uczepic - militia, assault, kabul i mill to mapki raczej znane z tego co mi wiadomo, wiec watpliwe jest by ludzie ich nie posiadali w swoich instalacjach.

Czekam na propozycje od kolejnych osob.
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 9 gru 2006, o 13:02

Ukey, to sa mapki standardowe, ktore kazdy ma w csie, tyle ze nie ma ich na serwerze jawnteu !! Za wyjątkiem clan1_mill reszta wszystko kazdy ma standardowo po zainstalowaniu, badz sciagnieciu jakiegokolwiek CS'a z neta.
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 9 gru 2006, o 13:34

Rozrozniajmy to co "jest" od tego co "jest w rotacji". Jak wspominalem wyzej - mapy na serwerze sa, ale po prostu nie ma ich w rotacji. Czekam na propozycje od reszty osob.
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 9 gru 2006, o 15:51

no to dodaj je do rotacji i bedzie gitara :> :D
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 9 gru 2006, o 15:54

jak kazdy jestem za dodaniem nowych mapek, jednak ja bym wybral troszke bardziej standardowe ktorych mimo wszystko nie ma obecnie w mapcycle np. cs_estate,cs_militia, cs_office,a takze czesciej de_dust zwykly :)
pozdro
lukas
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 9 gru 2006, o 18:16

Wzialem pod uwage to co wyzej napisaliscie i dodalem 4 (a moze to bylo 5? :D) map do rotacji. Mam nadzieje, ze zmiana przypadnie wam do gustu.
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez ukey@jawnet » 9 gru 2006, o 19:17

dzieki ci wielkie radgar :) wlasnie gralem na militari i wcale nie bylo malo osob a gracze ciesza sie z tego ze moga pograc na nowych mapkach :) :D :D :oops:
Avatar użytkownika
ukey@jawnet
 
Posty: 127
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron