CS 1.5

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 17 gru 2006, o 20:25

Być może lista się nie zapisuje przy restarcie serwera - a ten jest nad ranem każdego dnia restartowany całkowicie. Jeśli macie pewność (ja dopiero będę musiał sprawdzić), że to jest powodem kasowania listy to mogę wyłączyć przymusowy restart.
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 19 gru 2006, o 16:16

Nie spowoduje to (nie resetowanie serwera) skoczenie lagow na serwerze?
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 19 gru 2006, o 17:11

Nie, akurat ta platforma nie ma problemów z tym aspektem. Niestety samo oprogramowanie serwera nie należy do najszczęśliwszych i serwer potrafi się wyłożyć na łopatki - wtedy skrypty sprawdzające jego status (i w razie przypadku, że samoistnie się serwer wyłączy) nie zadziała. Dlatego oczekuje informacji samych już adminów czy są w stanie z poziomu klienta (gry) zapisywać tą listę na stałe.

Ze swojej strony oczywiście też sprawdzę co i jak się tam dzieje - na tyle ile pokażą to logi.
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez mazi@jawnet » 20 gru 2006, o 15:49

poszperam troche pozniej za jakims pluginem jak bede mial wiecej czasu
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 21 gru 2006, o 16:15

oglosze sie tutaj... jesli znudzil sie wam 1.5 to mam do sprzedania konto steam na cs 1.6 . gg 6191930 =) ew mail jawnetowy...
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 23 gru 2006, o 14:05

Witam,
Zwracam się z propozycją zanistalowania dodatkowych modów na serwer. Oczywiście gdy aktulany sprzęt pozwoli nam na to. Pluginy:
StatsMe 2.8.3
ATAC 2.5.3.1
Pozdrawiam [J-no]M@tix
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 23 gru 2006, o 14:23

O statsme byla mowa juz wyzej, ATAC byl swego czasu i sie nie sprawdzil.
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 23 gru 2006, o 15:39

Ok, nie ma problemu.. Radgar czekam na odpowiedz w sprawie admina. Pozdrawiam [J-no]M@tix
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez olpen@jawnet » 18 sty 2007, o 23:23

hmm pisze z propozycja dania map do rotacji taki jak

TE MAPY TAK SIE ZWA NA SERWERZE "fire"&"Chuteau" jakos tak

a propozycje inncyh graczy to de+dust 2002 aztec2 i kabul proste mapy łatwo sie polapac i bardzo dobrze znoszone na innych serwerach czesto duzo osob na nich gra itp itd niczym jak teraz nudne de_dust2 ...

co do moich porpozycji map to wlonczylem je i na mape fire nie nazekali w sumie ale malo osob ja ma ale z czasem posciagaja i beda grac a co do chuteau to duzo osob ja chwali jest to mapa na strek budowli tzn jakims muzeum czy czyms jak to tam checie to se zwijcie i bardzo fajnie sie gra:) pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 19 sty 2007, o 06:16

Co na to inni gracze?
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron