Fifa 06

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

Fifa 06

Postprzez romekk@jawnet » 11 gru 2005, o 18:13

Chciałem się spytać jakiego macie sponsora w fife 06, bo ja zawsze gdy wybiore jakiegoś , to cały czas trace pieniądze a z czasem mam zbyt duży dług i wywalają mnie z drużyny, ,nie wiem od czego to zależy??
romekk@jawnet
 
Posty: 124
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Fifa 06

Postprzez kaze@jawnet » 11 gru 2005, o 18:28

Sponsor zapewnia Ci stały dochód - niezależnie czy wygrasz mecz czy przegrasz to i tak dostaniesz od Niego tyle samo kasy. Problem prawdopodobnie o którym piszesz nie leży jednak w sponsorze a w zarządzaniu własną drużyną. Twoi zawodnicy mają zapewne zbyt duże dochody. To powoduje, że kasa, którą dostaniesz od sponsora od razu jest przeznaczana na pensje. Jeśli Ci jej braknie to wpadasz w dług. I w ten sposób z kolejki na kolejkę dług się powiększa. Otóż rozwiązań jest kilka.
1.Gdy grasz mecz u Siebie podnieś cenę biletów. Pamiętaj jednak aby nie przesadzić i nie dawać cały czas WYSOKIEJ ceny bo nikt CI nie przyjdzie na taki mecz. WYSOKĄ cenę ustalaj tylko w meczach pucharowych albo z ciekawym i silnym przeciwnikiem.
2.To jest wydaje mi się najważniejsze. W menu wejdź do zakładki kontrakty zawodników. Zobacz kto zarabia najwięcej i staraj się mu obniżyc tygodniową gaże. To spowoduje,że mniej kasy będziesz tracił na pensje dla zawodników.
3.Jeśli jesteś pewien np. wygrania jakiegoś pucharu to wybierz sponsora, który zaoferuje CI jakąś dodatkową premie za zdobycie pucharu. Jeśli jednak przegrasz (np. w finale) to niedostaniesz nawet grosza.
4.Zawsze po każdym meczu wyświetla CI sie aktualna statystyka -tzn. ile zarobiłas na biletach, ile od sponsora a ile wydałeś na pensje dla zawodników. Obserwuj to uważnie a dowiesz się co powoduje u Ciebie ciągłe zadłużenie.

Mam nadzieje,że troszku CI pomogłem. Jeśli masz jeszcze jakieś pytanka to pisz. Z chęcią pomogę. Pozdro.
kaze@jawnet
 
Posty: 304
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Fifa 06

Postprzez romekk@jawnet » 11 gru 2005, o 19:10

dzięki za info bo nie wiedzialem że można zmniejszyć zarobek danego zawodnika .
Dlatego trace pieniądze bo wynagrodzenie zespołu jest zbyt duże.

pozdr
romekk@jawnet
 
Posty: 124
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Fifa 06

Postprzez romekk@jawnet » 11 gru 2005, o 21:42

chcialem się spytać jedną rzecz a mianowicie , gdy obniżam kilku zawodnikom pieniądze oczywiście tym co zarabiają najwięcej to pokazuje mi sie komunikat że dany zawodnik przyjął oferte , i po każdym meczu nadal mi się pojawia ta sama kwota którą trace ,a gdy wyjde i wejde z gry to przy danym zawodniku , który wcześniej zgodził się na propozycje obniżenia kwoty zarobkowej to wyświetla mi się X(coś takiego) i pisze że dany zawodnik się nie zgodził na moją propozycje . Czegoś tu nie rozumiem :/
romekk@jawnet
 
Posty: 124
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00


Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron