Pro Evolution Soccer 5

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

Pro Evolution Soccer 5

Postprzez seba@jawnet » 26 paź 2005, o 21:11

Jakie wrażenia po zainstalowaniu gry?

Grywalność chyba lepsza niż w fifie 2006, ale tutaj problemem jest, że nawet komentator nie potrafi wypowiedizeć polskich nazwisk. Brak lig sprawia, że gra nie jest taka ciekawa jak w fifie. Dopiero kilka meczyków, ale jak przysiąde bardziej podzielę się spostrzeżeniami.... czekam na Wasze opinie
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pro Evolution Soccer 5

Postprzez freezee@jawnet » 26 paź 2005, o 21:14

tak ale w FIFIE na wyższym poziomie prędkośc obrońców sterowanych przez komputer jest dziwna... zawsze cię dogonią wyprzedzą i wezmą piłke... oprócz tego opóźnione ruchy piłkarzy... i pare innych rzeczy...
PRO bije na głowe FIFE grywalnością... jeśli chodzi o gre na konsoli bo na PC nie grałem w PRO wiec nie wiem...
takie moje zdanie...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Pro Evolution Soccer 5

Postprzez Anonymous » 26 paź 2005, o 22:01

nie bez powodu wielu zawodonikow przechodzi z fify na pro evolution - to nie tylko wieksza grywalnosc ale i wieksze pole do popisu na turniejach (coraz wiecej organizacji rezygnuje z fify na korzysc pro-evo). nadal jednak zwykla pilka bije obie te gry na leb na szyje :)
Anonymous
 

Pro Evolution Soccer 5

Postprzez freezee@jawnet » 26 paź 2005, o 22:05

no pewnie że tak ale oprócz tego to i tak piłk anożna tyo najlepsza gra na każdą platforme lol
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Pro Evolution Soccer 5

Postprzez Anonymous » 27 paź 2005, o 08:46

Dla mnie grywalnosc lepsza niz w fifie, dynamika gry o niebo lepsza. Nie opanowalem oczywiscie kontroli zawodnikow, bo w ogole malo gram w fife i pes, ale musze przyznac, ze jakos lepiej mi sie gra niz w F2006. Grafika moim zdaniem gorsza od fify, kolesie sa bardziej kanciasci, ale nawet na 1280x1024 gra zasuwa super plynnie. Muzyczka tylko w menu przypomina troche wiejska dyskoteke, ale ogolnie moze byc.
Anonymous
 

Pro Evolution Soccer 5

Postprzez fanreal@jawnet » 28 paź 2005, o 16:58

Fify imho nawet nie nalezy porownywac, bo nie od dzis wiadomo, ze programisci z konami nie maja sobie rownych.

PES5 cos pieknego...
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pro Evolution Soccer 5

Postprzez Anonymous » 29 paź 2005, o 19:47

jeszcze nie mialem okazji grac w 5 czesc ale porownujac ogolnie serie PES do Fify to PES jest o niebo lepszy

jesli sa jeszcze jacys chetni zeby pograc w PES'a 4 to piszcie na DC albo na gg 3331411
pozdrawiam
Anonymous
 

Pro Evolution Soccer 5

Postprzez Anonymous » 1 lis 2005, o 11:09

Seba nie wiem czy wiesz ale firma Konami przewyzsza inne firmy produkujace gry. Wszystkie gry ktore wydaje konami maja bardzo dobry engine graficzny nie ma porownania. A pozatym w tej firmie pracuje najlepsi programisci wiec ja i tak obstaje przy PES . A Fifka z roku na rok jest co raz gorsza EA nie przyywiazuje juuz takiej wagi jak kiedys do tworzenia gier. PES vs Fifa to jak porownanie procesora 4,0 Ghz do 33mhz. PES był lepszy i bedzie . Pozdro
Anonymous
 

Pro Evolution Soccer 5

Postprzez seba@jawnet » 1 lis 2005, o 12:37

wiesz Twoje porównanie jest troszeczkę krzywdzące. Bardzo podoba mi się gra w PES5, i uważam, że pod względem grywalności przewyższa fife06, ale brakuje mi tego co ma fifa - możliwości gry managerskiej. Obecnie jednak gram w PES`a;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pro Evolution Soccer 5

Postprzez fanreal@jawnet » 1 lis 2005, o 23:05

Jesli chcesz mozliwosc gry managerskiej to se w FM'a zagraj. A poza tym mam niespodzianke ;)

Uwielbiam managery i PES'a, wiec dla mnie to bedzie cudo. Polecam screeny :D

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,23252,4119738

Dobrze, ze planuje kupno PS2, bo niestety tylko na ta platforme bedzie gra...
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron