Pro Evolution Soccer 5

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

Pro Evolution Soccer 5

Postprzez seba@jawnet » 2 lis 2005, o 07:57

nono.... coś dla mnie:D

ale niestety dopiero w przyszłym roku :cry:
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pro Evolution Soccer 5

Postprzez Anonymous » 3 lis 2005, o 15:24

niewiem czy dobrze zrozumialem ale PES5 wyszedl juz na PC:] pozdro
Anonymous
 

Pro Evolution Soccer 5

Postprzez fanreal@jawnet » 4 lis 2005, o 18:08

Nie wiem czy dobrze zrozumiales, ale mowa jest o innej grze.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pro Evolution Soccer 5

Postprzez Anonymous » 5 lis 2005, o 00:55

Więc i ja dołoze swoje 5 groszy,kiedys mialem tylko PC i gralem w fife, zazdroscilem kolega jak wychodzili na ławke i zachwycali sie grą pes2 na psone,ale nie ma tego zlego ja mam fife:)Wkoncu wyszla seria pes na Pc wiec zainstalowalem i co troszke sie rozczarowalem ta gra:/Niedawno kupilem sobie konsole Ps2 i z nudow porzyczylem sobie pes5 i co wielki szok byl dla mnie :D Co to jest za swietna gra, powiedzcie czemu na konsole o wiele lepiej wychodzi im pes niz na Pc??Teraz stwierdzilem ze fifa bez porownania odpada,te same akcje te same bramki a w pes za kazdym razem co innego mnie czeka pod bramka efektowne gole,naprawde trzeba sie napracowac zeby szczelic gola i to jest to kazda bramka cieszy jak dziecko samochodzik nowy .W fifie tego nie odczuwalem tak!Dlatego tez stawiam na Pes5 ale na konsole:) :!:
Anonymous
 

Pro Evolution Soccer 5

Postprzez fanreal@jawnet » 5 lis 2005, o 15:53

Gralem i na ps2 i na pc w pesa5 i tak kolosalnej roznicy nie odczulem. Moze ci sie wydaje :p
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron