Problem z poczta na jaw-necie.....

Potrzebujesz wysłać maila, a on nie dochodzi? Możliwe, że to błędna konfiguracja programu pocztowego - zapytaj

Problem z poczta na jaw-necie.....

Postprzez Anonymous » 28 maja 2005, o 19:33

Jak uruchomic teraz poczte na jaw-necie?Wchodze w poczte i wyskakuje napis "Błąd: Nie udało się połączyć z serwerem poczty."
Anonymous
 

Problem z poczta na jaw-necie.....

Postprzez Anonymous » 28 maja 2005, o 19:43

haa ja tekiego czegoś niemam ale zato niemoge wysyłać załączników :|
Anonymous
 

Problem z poczta na jaw-necie.....

Postprzez Anonymous » 28 maja 2005, o 19:47

no ja tez jak wchodze wyskakuje mi jakis blad nie wiem jak to zrobic jak ktos wie to prosze o pomoc
Anonymous
 

Problem z poczta na jaw-necie.....

Postprzez barton@jawnet » 28 maja 2005, o 20:00

Spokojnie ...nie robić paniki, mnie też nie chodziła, ale o tej godzinie juz chodzi - widocznie problemy są nie po naszej stronie :)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Problem z poczta na jaw-necie.....

Postprzez Anonymous » 28 maja 2005, o 20:25

Problemy zaczely sie po zmianie strony jaw-netu....myslalem ze moze ktos mial cos takiego i wie co zrobic z tym.Dalej mam ten sam problem.
Anonymous
 

Problem z poczta na jaw-necie.....

Postprzez Anonymous » 28 maja 2005, o 20:53

Jesli ktos ma problem to mozna zglosic to poprzez System Obslugi Zgloszen, wyslac maila na dss@artcom.pl lub zadzwonic, w przypadku rejestracji w SOZie mozna liczyc, ze oddzwonie i pogadamy na zywo w czym problem :)

Z reguly sa to bardzo prozaiczne sprawy i zalatwia sie je w piec minut :D
Anonymous
 

Problem z poczta na jaw-necie.....

Postprzez Anonymous » 28 maja 2005, o 21:43

Np. jak w moim przypadku, kiedy to po zmianie hasła i może jeszcze jakimś zabiegu, poczta zaczęło dziiałać. Kiedy jednak znów zmieniłem hasło na stare, to problem powrócił. :(
Fajne to zgłaszanie kłopotów, byleby sprawy były załatwiane tak jak teraz.. Dziękuję za pomoc. :)
Anonymous
 

Problem z poczta na jaw-necie.....

Postprzez Anonymous » 28 maja 2005, o 22:02

Zadzwonilam i po klopocie wszystko jest oki... :D
Anonymous
 

Problem z poczta na jaw-necie.....

Postprzez iwan@jawnet » 28 maja 2005, o 22:03

:| wsumie chyba wysraczy zmienic nazwe usera na taką jaką macie tu a nie jaw-xxx. u mnie to pomoglo
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Problem z poczta na jaw-necie.....

Postprzez Anonymous » 29 maja 2005, o 08:04

Ludzie nauczcie się ze jesli znowu zaczniecie pisac bo cos mi nie działa :!: to na tym forum znowu bedzie syf za 2 miesiące a najblizej za 2 Tygodnie :cry: :( :cry:
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Sprawy związane z pocztą e-mail oraz serwerem grup dyskusyjnych (news)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron