Spam na pocztę Jawnetowską.

Potrzebujesz wysłać maila, a on nie dochodzi? Możliwe, że to błędna konfiguracja programu pocztowego - zapytaj

Spam na pocztę Jawnetowską.

Postprzez barton@jawnet » 7 wrz 2011, o 08:10

Od jakiegoś czasu otrzymuję spam na swoją pocztę z Jawnetu. Spam z adresami poczty od kolegów z Jawnetu a nawet sam od siebie , czyli jakbym sam sobie wysyłał. Też dostajecie zbiorowe i niechciane poczty na swojego maila ?.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Spam na pocztę Jawnetowską.

Postprzez alexandraz@jawnet » 7 wrz 2011, o 10:28

tak :(
Avatar użytkownika
alexandraz@jawnet
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Spam na pocztę Jawnetowską.

Postprzez fanreal@jawnet » 7 wrz 2011, o 10:52

Ja nawet jej na nią nie wchodzę, bo ta poczta przypomina mi poziom poczty interii z 2002 roku... ;)
Ale rzeczywiście, wysyłałem maile same do siebie i od wielu użytkowników jaw.pl też dostałem - po angielsku, a nawet po hiszpańsku ;)
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Spam na pocztę Jawnetowską.

Postprzez emumaster@jawnet » 7 wrz 2011, o 13:33

A jest tego gówna od pewnego czasu sporo. Jak nie było nic, tak teraz dzień w dzień.
emumaster@jawnet
 
Posty: 256
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Spam na pocztę Jawnetowską.

Postprzez jaw90@portal » 7 wrz 2011, o 14:41

Korzystając z okazji, że już poruszony został temat tego serwisu, to chciałbym ponowić swoje pytanie do administracji. Czy planujecie w jakimś bliżej określonym terminie zmiany na swojej stronie? Jakiś lifting layoutu albo w ogóle coś. Ostatnio była np. mowa o galerii użytkowników - świetny pomysł to jest. Przyznam szczerze, że najbardziej oczekiwałbym poprawy jakości materiałów video, mam tu na myśli przede wszystkim rozdzielczość filmów wrzucanych na stronę.
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Spam na pocztę Jawnetowską.

Postprzez grisham@portal » 7 wrz 2011, o 15:34

jaw90@poczta.jaw.pl napisał(a):Korzystając z okazji, że już poruszony został temat tego serwisu, to chciałbym ponowić swoje pytanie do administracji. Czy planujecie w jakimś bliżej określonym terminie zmiany na swojej stronie? Jakiś lifting layoutu albo w ogóle coś. Ostatnio była np. mowa o galerii użytkowników - świetny pomysł to jest. Przyznam szczerze, że najbardziej oczekiwałbym poprawy jakości materiałów video, mam tu na myśli przede wszystkim rozdzielczość filmów wrzucanych na stronę.


Nie za dużo oczekujesz ????

Redakcja zatrzymała się w czasie, prostego tematu nie potrafi założyć a Ty oczekujesz jakości i nowoczesności:ugeek::ugeek::ugeek:
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Spam na pocztę Jawnetowską.

Postprzez jaw90@portal » 7 wrz 2011, o 16:08

Pomarzyć zawsze można... :) Ja po prostu pytam, czy administracja ma w ogóle jakieś plany.
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Spam na pocztę Jawnetowską.

Postprzez fanreal@jawnet » 7 wrz 2011, o 16:17

Plany ma, przynajmniej tak mówią. Zresztą zmiany już wdrażają od ponad roku. Szkoda, że ich nie widać.

I jeśli chodzi o cały temat - nikt z administracji konsekwentnie się tu nie odezwie. Przemilczą. Jak zwykle.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Spam na pocztę Jawnetowską.

Postprzez Anonymous » 7 wrz 2011, o 17:37

Proszę o rozwiązanie problemu ze SPAM-em na pocztę jawnetu :P . Ładny syf się zrobił !!!
Anonymous
 

Spam na pocztę Jawnetowską.

Postprzez gancu@jawnet » 7 wrz 2011, o 19:13

No coś tam przychodzi, ale nawet nie wiedziałem o tym, bo Thunderbird mi tego nie pobiera :P


Jak już jest mowa o wyglądzie...
http://web.archive.org/web/20090416003150/http://www.jaw.pl/
:|
Avatar użytkownika
gancu@jawnet
 
Posty: 331
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Sprawy związane z pocztą e-mail oraz serwerem grup dyskusyjnych (news)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron