INTERNETOWI PAJĘCZARZE

Propozycje oraz pytania odnośnie prowadzonych przez nas serwerów

INTERNETOWI PAJĘCZARZE

Postprzez romekk@jawnet » 10 sty 2006, o 16:12

:D
romekk@jawnet
 
Posty: 124
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

INTERNETOWI PAJĘCZARZE

Postprzez Anonymous » 10 sty 2006, o 17:37

I taki koles pisze : "Jestesmy Janosikami nowej ery" :|

Przegrales zycie z kretesem facet piszac takie brednie :|

Pochwal sie jeszcze nazwa tej firmy, ktorej jestes "niby wlascicielem", co?? Bo bez tego dalej mysle, ze masz tak gora 15 lat i kupe fantazji :D
Anonymous
 

INTERNETOWI PAJĘCZARZE

Postprzez Anonymous » 10 sty 2006, o 22:32

Hmm, ja napisalem co mysle.
Ty mozesz sobie miec zdanie jakie tylko chcesz (pozwalam ci)
Tak jak ci napisalem ,wiek jest nieistotny, nie jeden 10latek ma wicej rozumu niz 40latek
( mam 27 lat).
Napisalem tutaj co JA mysle na ten temat i nie bede ci nic udowadnial kim ja i gdzie pracuje
Anonymous
 

INTERNETOWI PAJĘCZARZE

Postprzez Anonymous » 11 sty 2006, o 14:19

Bardzo mi miło, że mi pozwalasz :D Nie musisz mi niczego udowadniać, ale jak na 27 letniego faceta, podobno właściciela firmy, wypowiedzi tego typu są kompromitujące :| Tyle.
Anonymous
 

INTERNETOWI PAJĘCZARZE

Postprzez Anonymous » 21 gru 2006, o 12:51

a jak sie to ma do Jaworzna---chodzą sluchy ze beda naloty.
w swietla prawa wystarczy ze AC zda userow DC, za bardzo kocham moj dysk by go oddawac Policji za darmoche.

a tak wogole to jak to jest z tymi nalotami, do czego moga sie przyczepic
- nielegalne sciaganie i trzymanie u siebie czy nielegalne sciaganie i rozpowszechnianie
- nielegalne oprogramowanie zainstalowane na kompie

chodzi mi o sama istote nalotow-z czego one wynikaja

bo jestem przed dylematem
---kupic orginalny system i office(ostatecznie open office)
---spakowac cale moje archiwum to jakies mega walizki i zakopac na ogrodku
przyznaje ze pierwsze wiaze sie ze sporym wydatkiem, a drugie z trudnosciami jak bede chcial skozystac z jednej z plytek a sniegu nawali
Anonymous
 

INTERNETOWI PAJĘCZARZE

Postprzez beowulf@jawnet » 21 gru 2006, o 21:02

smolec - panikujesz! Ja sie przyczepia do DC to fakt, poleca po calosci. Ale jakos narazie sie nie przyczepili (a watpie, zeby nikt z policji o DC niewiedzial...). Za co Ci dowala?? Za Windowsa, office'a, muze, filmy - za wszystko. Tyle, ze za muze mniej niz za oprogramowania.
Wiem, ze dosc czesto jest tak, ze to dystrybutor oprogramowania/producent musi zlozyc doniesienie - policja go tylko informuje, ze taki przypadek ma miejsce (ale nie wiem, czy jest to w przypadku oprogramowania czy muzyki - czy moze obydwu - fakt tyczy sie posiadania piratow. Rozprowadzanie /czerpanie korzysci/ jest scigane z urzedu)

Co masz robic? Jak Cie stac, kup oryginalnego Windowsa (OEM XP Proff PL kosztuje ok.500zl, BOX ok.1300...). Ja licze (nadal) na wspolprace M$ z Novellem w sprawie ujednolicenia oprogramowania - wtedy kupie sobie (a co, krezus bede :P) platna wersje SuSe'a i wypne sie na firme pana Billa :) Bo jakos wole oddac Novellowi te 2 stowki, niz M$ oddac najmniej z 5 (na ten moment). Jak ujednolicenia nie bedzie - trudno, XP OEM i stawiac Ghosta (albo liczyc, ze nie predko wyczerpie licencje - nowe OEM pozwala bodajze na 5 instalacji). Co do Office'a - sprawdz sobie, ile kosztuja wersje dla stundentow - powinny byc tansze.

Inne rozwiazanie - znalezc uczelnie, ktora ma podpisana umowe z M$ (np. UJ) i zalatwic sobie od nich Win (na lincencji "bez zastosowan komercyjnych") - a potem. ew. zostac wiecznym studentem :P
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z dc.jawnet.pl oraz ftp.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron