Nie dzialajace wifi w telefonie

Masz jakieś uwagi czy też spostrzeżenia dotyczące prowadzonych przez nas serwisów, podziel się nimi

Nie dzialajace wifi w telefonie

Postprzez kilo@jawnet » 15 kwi 2012, o 14:44

Witam, czy uzywa ktos wifi w telefonie, posiadam telefon z wifi, Dlinka i nie potrafie uruchomic tego wifi w telefonie, probowalem juz 3 telefonami i nie moge dac sobie rady. pomozecie?
kilo@jawnet
 
Posty: 175
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Nie dzialajace wifi w telefonie

Postprzez merti@portal » 15 kwi 2012, o 14:48

A co za fona masz ? Z androidem czy symbian?
Tak po za tym to przeca proste. Szukasz w menu połączeń WiFi i włączasz ten moduł. Jak nie masz ustawionego kodowania w routerze to powinien telefon od razu się połączyć, inaczej musisz podać hasło jakie założyłeś w routerze WiFi....
Avatar użytkownika
merti@portal
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Nie dzialajace wifi w telefonie

Postprzez kilo@jawnet » 15 kwi 2012, o 20:37

probowalem i z symbianem i z androidem, tak mam haslo i wpisuje i nic, i znajomego z tp polaczylem sie bez problemu, czy z takim problemem moge sie udac do art-comu?
kilo@jawnet
 
Posty: 175
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Nie dzialajace wifi w telefonie

Postprzez juzek-1991@portal » 15 kwi 2012, o 21:06

A czy w routerze nie ma ustawionego filtrowania adresów mac? Nie wiem jak to działa w Art-comie więc być może to jest przyczyną i o ile pamięć mnie nie myli to w sieci Art-com dopłaca się miesięcznie za każde dodatkowe urządzenie łączące się z twoim routerem.
juzek-1991@portal
 
Posty: 56
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Nie dzialajace wifi w telefonie

Postprzez freezee@jawnet » 15 kwi 2012, o 21:11

juzek-1991@poczta.jaw.pl napisał(a):A czy w routerze nie ma ustawionego filtrowania adresów mac? Nie wiem jak to działa w Art-comie więc być może to jest przyczyną i o ile pamięć mnie nie myli to w sieci Art-com dopłaca się miesięcznie za każde dodatkowe urządzenie łączące się z twoim routerem.


To chyba nie ma nic do rzeczy. Jakby tak było to byś nie musiał zabezpieczać sieci bo nie ma w AC dodanego nowego urządzenia:D Rozumiem że udostępniasz Wi-Fi przez router??Jaki ?? i jaki konkretnie masz model telefonu??

http://forum.pcformat.pl/nie-wykrywa-wifi-w-telefonach-t



Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Nie dzialajace wifi w telefonie

Postprzez chmooreck@jawnet » 16 kwi 2012, o 06:43

juzek-1991@poczta.jaw.pl napisał(a):o ile pamięć mnie nie myli to w sieci Art-com dopłaca się miesięcznie za każde dodatkowe urządzenie łączące się z twoim routerem.

Jesli masz swój router, to wystarczy Ci jeden adres (interfejs WAN routera) i nie trzeba nic dopłacać. Można łączyc się z dowolnej liczby urzadzeń w ramach lokalu/gospodarstwa domowego.
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Nie dzialajace wifi w telefonie

Postprzez juzek-1991@portal » 16 kwi 2012, o 07:29

Tak mi się gdzieś o uszy obiło że tak jest w art-comie, no ale skoro nie jest tak to przydał by się model routera.
juzek-1991@portal
 
Posty: 56
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Nie dzialajace wifi w telefonie

Postprzez wirus@jawnet » 16 kwi 2012, o 10:04

mozna podlaczyc dowolna ilosc urzadzen, ale kazde z nich trzeba meilowo zglosic do art-comu zeby internet dzial (podac im adres mac urzadzenia). :!:
wirus@jawnet
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nie dzialajace wifi w telefonie

Postprzez chmooreck@jawnet » 16 kwi 2012, o 11:52

Jak masz odpowiednio skonfigurowany router to nie trzeba - połączenie zawsze wychodzi z MAC'iem routera.
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Nie dzialajace wifi w telefonie

Postprzez barton@jawnet » 16 kwi 2012, o 13:49

Otóż to ...jeden mac przypisany na zewnątrz przez Art-com i wiele macków urządzeń dopisanych do rutera. Wpisać do rutera mac telefonu i hasełko potem tylko w fonie wyszukać połączenie , wpisać hasełko i powinno hulać ..
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Tematyka związana ze stronami www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron