Serwer baz danych - jestem zielony

Masz jakieś uwagi czy też spostrzeżenia dotyczące prowadzonych przez nas serwisów, podziel się nimi

Serwer baz danych - jestem zielony

Postprzez Anonymous » 1 cze 2005, o 09:48

Napiszcie mi: po co? na co? i czym to się je? Albo jakiś link proszę, abym mógł sobie poczytać.
Anonymous
 

Serwer baz danych - jestem zielony

Postprzez Anonymous » 1 cze 2005, o 09:54

przykładowo do założenia forum czy systemu portalowego jest Ci to niezbedne (w wiekszości przypadków)

ale myślę ze w tej sprawie najwięcej sie dowiesz jak pogadasz z Adamem Kubicą :) - maila znajdziesz jak sie postarasz na tej stronie :)
Anonymous
 

Serwer baz danych - jestem zielony

Postprzez wiqert@jawnet » 1 cze 2005, o 15:02

www.mysql.com i tam mniej wiecej pisze :D

na starcie powiadaja:
The MySQL database server is the world's most popular open source database. Over six million installations use MySQL to power high-volume Web sites and other critical business systems — including industry-leaders like The Associated Press, Yahoo, NASA, Sabre Holdings and Suzuki.



MySQL is an attractive alternative to higher-cost, more complex database technology. Its award-winning speed, scalability and reliability make it the right choice for corporate IT departments, Web developers and packaged software vendors.
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Serwer baz danych - jestem zielony

Postprzez shield@jawnet » 10 cze 2005, o 23:36

w sumie to po aby miec dynamiczne strony www, nie bawic sie za kazdym razem kodem htmla w momencie kiedy chcesz dodac newsa, ale logujesz sie, dodajesz newsa wpisujac go w okienko textarea, dajesz ok i gotowe. php z mysql, czy tam ms sql z asp czy inne kombinacje. fajna rzecz.
shield@jawnet
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Serwer baz danych - jestem zielony

Postprzez Anonymous » 15 cze 2005, o 21:48

Czyli taka strona musi być oparta na CMSie? Czy nie musi?

Czy strony oparte na CMSach są wg. was ładniejsze? Może lepiej samemu zrobić stronę w HTMLu? A jak wygląda bezpieczeństwo CMSow?
Anonymous
 

Serwer baz danych - jestem zielony

Postprzez Anonymous » 15 cze 2005, o 22:39

CMS to nie jest dobry wybor na strone domowa - nie do tego one w sumie zostaly stworzone. A jesli chodzi o bezpieczenstwo - caly czas jest ono poprawiane (nowe wersje CMS'ow). Jesli chodzi Ci o stworzenie prostej stronki domowej to proponuje zaczac dlubac ja samemu - przy CMS moze i mniej roboty (a raczej bardziej odtworcza niz kreatywna), ale za to wydlubanie swojego site'a jest przyjemne. Z czasem (gdyby ci sie spodobalo) mozesz zaczac sie bawic php ... ale to jest temat dosc odlegly jak mi sie zdaje.
Anonymous
 

Serwer baz danych - jestem zielony

Postprzez wiqert@jawnet » 16 cze 2005, o 06:15

Ja tam osobiscie nie lubie CMS :D, IMO stronnki ladniej wygladaja jak sa zrobione przez samego siebie i nie maja napisku: Powered by xxx :D
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00


Powrót do Tematyka związana ze stronami www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron