Strona 1 z 4

Anty nc+

PostNapisane: 4 kwi 2013, o 09:22
przez yddub@portal
Nie podoba Ci się nowa "oferta" połączonych platform cyfrowych Canal+ i N ?
Dołącz do tych którym takze się to nie podoba na Facebooku :https://www.facebook.com/antyncplus

Jesteśmy grupą dotychczasowych klientów platform satelitarnych „n” i „c+” zmuszonych do migracji do telewizji nC+. Jeżeli Tobie też nie podoba się sposób, w jaki traktowani są klienci, to dołącz do nas.
Naszym celem jest pokazanie wszystkim tym, którzy nie mieli okazji zapoznać się jeszcze z nową ofertą NC+ to w jaki sposób taki kolos traktuje swoich klientów. Z dnia na dzień przybywa nam fanów na koncie facebookowych - obecnie jest ich ponad 47 tysięcy. Założyliśmy oficjalne forum internetowe pod adresem www.antyncplus.pl. Głównym powodem założenia tego konta było cenzurowanie i usuwanie nieprzychylnych komentarzy odnośnie nowej oferty na oficjalnym profilu NC+ co dotknęło również mnie - ich klienta. Wiele ważnych dla klienta informacji NC+ ukrywało do samego końca. Na naszym koncie wpisy nie są usuwane i każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi. Start nowej cyfrowej platformy nie został należycie przygotowany: niemożność kontaktu z konsultantem, nierzetelne przygotowanie pracowników infolinii, niepoważne (pod względem biznesowym) oferty, które są średnio o 50zł droższe od dotychczasowych – przy mniejszej liczbie kanałów, oraz pojawienie się w ofercie kanałów tymczasowych (tzw. niegwarantowane). Migrując jesteśmy zmuszeni podpisywać nową umowę na całe 18 miesięcy. To całkowicie niepoważne traktowanie klienta. Uważamy, iż NC+ powinno zrozumieć swój błąd, przeprosić swoich klientów za błędy i podjąć natychmiast działania zaradcze: zwiększyć możliwość kontaktu z BOK, uelastycznić ofertę (np. możliwość dokupienia pojedynczych kanałów, skrócenie czasu umowy, zwiększyć margines negocjacji konsultantów BOK).
Liczymy, iż nasza akcja zaowocuje korzystną zmianą platformy nC+ , sformułowaniem nowej polityki firmy w stosunku do klienta oraz pokaże Nasz realny wpływ na ostateczny kształt oferty programowej nowej telewizji.


Takich jak Ty nie zadowolonych jest już ponad 65 000 !

Anty nc+

PostNapisane: 4 kwi 2013, o 10:19
przez warpianin@portal
Właśnie wlazłem tu żeby założyć taki temat!

Ludzie nie dajmy się dymać żabojadom!! Wypowiadajcie umowy!! :!:

Anty nc+

PostNapisane: 4 kwi 2013, o 10:49
przez astusiowa@portal
żaden prawnik ze mnie ale ja nie wypowiadam....ja wnoszę o rozwiązanie umowy z winy operatora.
Zaprzestanie nadawania programów i narzucenie mi nowych, niekorzystnych warunków umowy traktyję jako wypowiedzenie mi dotychczasowej umowy przez n-kę. To nie ja zmieniam warunki. To oni je zmieniają, więc ja nie będę brała na siebie ciężaru wypowiedzenia. Ja jedynie nie zgadzam się na to co mi zaproponowano i dlatego domagam się rozwiązania umowy z winy operatora(i zwrotu opłaty aktywacyjnej)

Anty nc+

PostNapisane: 4 kwi 2013, o 10:54
przez yddub@portal
Jeśli nie macie konta na FB, logujcie się na forum akcji na stronie http://www.antyncplus.pl/
Tam mnóstwo informacji i odpowiedzi na dręczące Was wątpliwości.

Anty nc+

PostNapisane: 4 kwi 2013, o 11:01
przez sweetline@portal
tez wysyłam w piątek wymowę "ence". Orientujecie się może czy mogę gdzieś w Jaworznie kupić dekoder z nagrywarką (bo w sumie dla nagrywarki byłam abonentem "enki", nie mam czasu na oglądanie programów w rzeczywistym czasie ich nadawania). Proszę o jakieś informacje na ten temat, jutro chciałabym sobie to załatwić.

Anty nc+

PostNapisane: 4 kwi 2013, o 11:07
przez bmx@jawnet
Na podłężu w bloku 35 jest sklep możesz śmiało pytać o nagrywarkę

Anty nc+

PostNapisane: 4 kwi 2013, o 16:37
przez zajceffost@portal
sweetline@poczta.jaw.pl napisał(a):tez wysyłam w piątek wymowę "ence". Orientujecie się może czy mogę gdzieś w Jaworznie kupić dekoder z nagrywarką (bo w sumie dla nagrywarki byłam abonentem "enki", nie mam czasu na oglądanie programów w rzeczywistym czasie ich nadawania). Proszę o jakieś informacje na ten temat, jutro chciałabym sobie to załatwić.


Osiedle Stałe "Audiotronik"

Anty nc+

PostNapisane: 5 kwi 2013, o 21:58
przez yddub@portal
Już prawie 75 000 abonentów tych dwóch platform cyfrowych przyłączyło się do protestu.

Anty nc+

PostNapisane: 6 kwi 2013, o 10:40
przez pogromca@portal
Płaciłem ok 84PLN za pałny pakiet Nki plus Pakiet HBO i Npremium z gównianym Nsportem

Dostałem propozycje 89 PLN za pakiet platinum który normalnie kosztuje 119PLN.
Mam cały zestaw C+ (C+sport, family hd, family2 hd, canal+ hd, c+ film )

do tego ok 1- nowych kanałów których wczesniej nie miałem. Nie wydaje mi się żebym coś tu stracił.
4 kanały Npremium to były w kółko powtarzające się te same filmy. Jedyny plus to dobre mecz LM.

Jesli dzwonicie na BOK to nie wciskajcie klawisza oznaczającego ofertę migracyjną - tylko dla nowych abonentów - odbierają od razu:)

Anty nc+

PostNapisane: 6 kwi 2013, o 13:50
przez staszek-34@portal
mam pytanie, czy u nas w Jaworznie w którymś z punktów Nki przyjmują osobiście wypowiedzenie umów? czy trzeba wysłać listownie?
z góry dziękuję za odpowiedź