Anty nc+

Miejsce na podzielenia się fajnymi linkami

Anty nc+

Postprzez yddub@portal » 4 kwi 2013, o 09:22

Nie podoba Ci się nowa "oferta" połączonych platform cyfrowych Canal+ i N ?
Dołącz do tych którym takze się to nie podoba na Facebooku :https://www.facebook.com/antyncplus

Jesteśmy grupą dotychczasowych klientów platform satelitarnych „n” i „c+” zmuszonych do migracji do telewizji nC+. Jeżeli Tobie też nie podoba się sposób, w jaki traktowani są klienci, to dołącz do nas.
Naszym celem jest pokazanie wszystkim tym, którzy nie mieli okazji zapoznać się jeszcze z nową ofertą NC+ to w jaki sposób taki kolos traktuje swoich klientów. Z dnia na dzień przybywa nam fanów na koncie facebookowych - obecnie jest ich ponad 47 tysięcy. Założyliśmy oficjalne forum internetowe pod adresem www.antyncplus.pl. Głównym powodem założenia tego konta było cenzurowanie i usuwanie nieprzychylnych komentarzy odnośnie nowej oferty na oficjalnym profilu NC+ co dotknęło również mnie - ich klienta. Wiele ważnych dla klienta informacji NC+ ukrywało do samego końca. Na naszym koncie wpisy nie są usuwane i każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi. Start nowej cyfrowej platformy nie został należycie przygotowany: niemożność kontaktu z konsultantem, nierzetelne przygotowanie pracowników infolinii, niepoważne (pod względem biznesowym) oferty, które są średnio o 50zł droższe od dotychczasowych – przy mniejszej liczbie kanałów, oraz pojawienie się w ofercie kanałów tymczasowych (tzw. niegwarantowane). Migrując jesteśmy zmuszeni podpisywać nową umowę na całe 18 miesięcy. To całkowicie niepoważne traktowanie klienta. Uważamy, iż NC+ powinno zrozumieć swój błąd, przeprosić swoich klientów za błędy i podjąć natychmiast działania zaradcze: zwiększyć możliwość kontaktu z BOK, uelastycznić ofertę (np. możliwość dokupienia pojedynczych kanałów, skrócenie czasu umowy, zwiększyć margines negocjacji konsultantów BOK).
Liczymy, iż nasza akcja zaowocuje korzystną zmianą platformy nC+ , sformułowaniem nowej polityki firmy w stosunku do klienta oraz pokaże Nasz realny wpływ na ostateczny kształt oferty programowej nowej telewizji.


Takich jak Ty nie zadowolonych jest już ponad 65 000 !
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Anty nc+

Postprzez warpianin@portal » 4 kwi 2013, o 10:19

Właśnie wlazłem tu żeby założyć taki temat!

Ludzie nie dajmy się dymać żabojadom!! Wypowiadajcie umowy!! :!:
Avatar użytkownika
warpianin@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Anty nc+

Postprzez astusiowa@portal » 4 kwi 2013, o 10:49

żaden prawnik ze mnie ale ja nie wypowiadam....ja wnoszę o rozwiązanie umowy z winy operatora.
Zaprzestanie nadawania programów i narzucenie mi nowych, niekorzystnych warunków umowy traktyję jako wypowiedzenie mi dotychczasowej umowy przez n-kę. To nie ja zmieniam warunki. To oni je zmieniają, więc ja nie będę brała na siebie ciężaru wypowiedzenia. Ja jedynie nie zgadzam się na to co mi zaproponowano i dlatego domagam się rozwiązania umowy z winy operatora(i zwrotu opłaty aktywacyjnej)
astusiowa@portal
 
Posty: 60
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Anty nc+

Postprzez yddub@portal » 4 kwi 2013, o 10:54

Jeśli nie macie konta na FB, logujcie się na forum akcji na stronie http://www.antyncplus.pl/
Tam mnóstwo informacji i odpowiedzi na dręczące Was wątpliwości.
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Anty nc+

Postprzez sweetline@portal » 4 kwi 2013, o 11:01

tez wysyłam w piątek wymowę "ence". Orientujecie się może czy mogę gdzieś w Jaworznie kupić dekoder z nagrywarką (bo w sumie dla nagrywarki byłam abonentem "enki", nie mam czasu na oglądanie programów w rzeczywistym czasie ich nadawania). Proszę o jakieś informacje na ten temat, jutro chciałabym sobie to załatwić.
sweetline@portal
 
Posty: 56
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Anty nc+

Postprzez bmx@jawnet » 4 kwi 2013, o 11:07

Na podłężu w bloku 35 jest sklep możesz śmiało pytać o nagrywarkę
Avatar użytkownika
bmx@jawnet
 
Posty: 192
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Anty nc+

Postprzez zajceffost@portal » 4 kwi 2013, o 16:37

sweetline@poczta.jaw.pl napisał(a):tez wysyłam w piątek wymowę "ence". Orientujecie się może czy mogę gdzieś w Jaworznie kupić dekoder z nagrywarką (bo w sumie dla nagrywarki byłam abonentem "enki", nie mam czasu na oglądanie programów w rzeczywistym czasie ich nadawania). Proszę o jakieś informacje na ten temat, jutro chciałabym sobie to załatwić.


Osiedle Stałe "Audiotronik"
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Anty nc+

Postprzez yddub@portal » 5 kwi 2013, o 21:58

Już prawie 75 000 abonentów tych dwóch platform cyfrowych przyłączyło się do protestu.
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Anty nc+

Postprzez pogromca@portal » 6 kwi 2013, o 10:40

Płaciłem ok 84PLN za pałny pakiet Nki plus Pakiet HBO i Npremium z gównianym Nsportem

Dostałem propozycje 89 PLN za pakiet platinum który normalnie kosztuje 119PLN.
Mam cały zestaw C+ (C+sport, family hd, family2 hd, canal+ hd, c+ film )

do tego ok 1- nowych kanałów których wczesniej nie miałem. Nie wydaje mi się żebym coś tu stracił.
4 kanały Npremium to były w kółko powtarzające się te same filmy. Jedyny plus to dobre mecz LM.

Jesli dzwonicie na BOK to nie wciskajcie klawisza oznaczającego ofertę migracyjną - tylko dla nowych abonentów - odbierają od razu:)
pogromca@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Anty nc+

Postprzez staszek-34@portal » 6 kwi 2013, o 13:50

mam pytanie, czy u nas w Jaworznie w którymś z punktów Nki przyjmują osobiście wypowiedzenie umów? czy trzeba wysłać listownie?
z góry dziękuję za odpowiedź
staszek-34@portal
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Linkownia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron