Anty nc+

Miejsce na podzielenia się fajnymi linkami

Anty nc+

Postprzez warpianin@portal » 12 kwi 2013, o 10:53

yddub@poczta.jaw.pl napisał(a):Jest szansa że Prezes NC+ zmądrzał :
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,13722771,NC__przeprasza_klientow_za_zbyt_wiele_zmian.html#BoxBizTxt
Tylko czy wystarczająco ? Zobaczymy.

jak widać nie bardzo http://ncplus.pl/sklep/promocje
Avatar użytkownika
warpianin@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Anty nc+

Postprzez staszek-34@portal » 12 kwi 2013, o 12:04

dzwoniłem rano do nich z pytaniem czy mogę zostać na moim abonamencie do końca mojej umowy (luty 2014) po 10 minutach dopiero odebrali, konsultantka nic nie wiem, pytała prezesa i ten też nie wie jak to z tym pozostaniem na dotychczasowych warunkach do końca trwania umowy. Niezły bajzel... wypowiedzenie złożyłem i sam nie wiem co robić.
staszek-34@portal
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Anty nc+

Postprzez warpianin@portal » 12 kwi 2013, o 22:21

staszek-34@poczta.jaw.pl napisał(a):dzwoniłem rano do nich z pytaniem czy mogę zostać na moim abonamencie do końca mojej umowy (luty 2014) po 10 minutach dopiero odebrali, konsultantka nic nie wiem, pytała prezesa i ten też nie wie jak to z tym pozostaniem na dotychczasowych warunkach do końca trwania umowy. Niezły bajzel... wypowiedzenie złożyłem i sam nie wiem co robić.

Od dzisiaj niezależnie czy jesteś z byłej n czy Cyfra+ bez problemowo możesz zostać do końca bieżącej umowy!
Do tego jeśli miałeś np. nPremium to do końca tej umowy dostajesz całą paczkę C+ i do tego kanały dawnej Cyfry+. W przypadku C+ dostajesz do końca umowy nSport HD.
Avatar użytkownika
warpianin@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Anty nc+

Postprzez wodnik78@jawnet » 13 kwi 2013, o 09:10

warpianin@poczta.jaw.pl napisał(a):
staszek-34@poczta.jaw.pl napisał(a):dzwoniłem rano do nich z pytaniem czy mogę zostać na moim abonamencie do końca mojej umowy (luty 2014) po 10 minutach dopiero odebrali, konsultantka nic nie wiem, pytała prezesa i ten też nie wie jak to z tym pozostaniem na dotychczasowych warunkach do końca trwania umowy. Niezły bajzel... wypowiedzenie złożyłem i sam nie wiem co robić.

Od dzisiaj niezależnie czy jesteś z byłej n czy Cyfra+ bez problemowo możesz zostać do końca bieżącej umowy!
Do tego jeśli miałeś np. nPremium to do końca tej umowy dostajesz całą paczkę C+ i do tego kanały dawnej Cyfry+. W przypadku C+ dostajesz do końca umowy nSport HD.


Zauwazyli wkońcu ze wiecej jest niezadowolonych z ich oferty i wypowiadają umowy to zaczeli dawać prezenty. A tak byli pewni swojej super oferty i że nikt od nich nie odejdzie ;)

http://satkurier.pl/news/84681/zmigrowales-juz-do-nc-dostaniesz-prezent.html
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Anty nc+

Postprzez zaskroniec@portal » 14 kwi 2013, o 06:40

Boże... Jak mam iść do Prog Info do tego sklepu który ino patrzy aby sprzedać/naprawić a jak się coś dzieje to spadaj gościu Twoja wina to wole wysłać listem bo mam dość patrzenia na tych ludzi co pracują tam a szczególnie na Pana wielkiego prezesa... Już 3 znajomych się tam sparzyło u nich i niestety NIE POLECAM TAM CHODZIĆ ANI KUPOWAĆ!

APEL DO PROG INFO:
DŁUGO NIE PRZETRWACIE Z TAKĄ POLITYKĄ OSZUKIWANIA KLIENTA GDY WY COŚ SPATROLICIE I KAŻECIE SOBIE PŁACIĆ WIĘCEJ BO COŚ TAM WYNIKŁO! OBYŚCIE SZYBKO SPLAJTOWALI A JAWORZNO DUŻE NIE JEST I POCZTĄ PANTOFLOWĄ SZYBKO DO KAŻDEGO DOJDZIE "REKOMENDACJA" WASZEGO SKLEPU!

APEL DO KLIENTÓW:
JEŚLI LUBICIE JAK SERCE BIJE SZYBCIEJ ORAZ KREW MA CIŚNIENIE 200 TO POLECAM TEN SKLEP :)
JEŚLI ZAŚ WOLICIE NIE BYĆ CZERWONI JAK BURAK I ĆWICZYĆ SWOICH STRUN GŁOSOWYCH GDY SPRZĘT JEST W NAPRAWIE LUB ODBIERACIE GO TO NIE POLECAM :)

WYBÓR WASZ :)



Btw. co do NC+ i nagrwania. Najlepiej sobie kupić nbox-a + rozparowaną kartę TNK (z rsaKEY, no chyba że masz kartę starą z C+ to ona nie jest parowana i wsadzisz bez problemu) i przejsć do NC+(no chyba że masz c+ z abonamentem fajnym) i masz multiroom za free do 30 TV :) Hehehe :)
zaskroniec@portal
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Anty nc+

Postprzez eureka@portal » 14 kwi 2013, o 17:31

podpisz z c+ to jak cyrograf z diabłem , od lutego brak sygnału a w fakturze opłata za cały m-c luty:cry:, 299 bo ja wyłączyłem ??? sygnał , za kartę 300 którą można do śmietnika wyrzycić KPINA Z KLIENTA
eureka@portal
 
Posty: 29
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Linkownia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron