szybkosc neta...;/

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

szybkosc neta...;/

Postprzez seba@jawnet » 22 lis 2008, o 16:40

arthas@jawnet.pl napisał(a):Jest gorzej niż było...

w tej chwil mam Optimum:

transf z Dc 250 kB/s LIPA!!
transf z torrent 200 kB/s LIPA!!

a te godziny 8.00 - 0.00 darucie sobie bo to zalosne


Jeśli masz optimum to masz w dzień do 2 bit/s, a więc z torrent`a masz prawie 2bit/s, więc albo nie znasz się i próbujesz się wypowiadać, albo pomyliłeś się w powyższych wyliczeniach.

Co do dostępu do silesiaczat.pl to ogranicza Cię Twoja taryfa, więc również nie widzę problemu dlaczego piszesz tego posta. O kolejnych planach napiszę za chwilkę.

Idąc jeszcze dalej... z ponad 5000 abonentów wczorajszej nocy z przyspieszonego internetu korzystało ok 500 osób, więc jeśli mamy sobie darować dla Ciebie to nie zrobimy tego dla tych którzy korzystają zasysając w nocy.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

szybkosc neta...;/

Postprzez seba@jawnet » 22 lis 2008, o 16:50

W poprzednich taryfach też było, że transfer do silesiaczat.pl był ograniczany taryfą, ale może tego nie pamiętacie. Później bez informowania o tym fakcie abonentów podnieśliśmy np w taryfie STANDARD do 256 kB/s

Podczas tworzenia nowych taryf na obecną chwilę jest tak że transfer do silesiaczat.pl ogranicza taryfa dlatego w przypadku MEDIUM jest to 128 kB/s. Na dniach zwiększymy tak aby początkowo było jak w taryfie STANDARD, zobaczymy jaki się generuje przez kilka dni ruch i będziemy myśleć do dalej. Dla testów w taryfie OPTIMUM zrobimy więcej.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

szybkosc neta...;/

Postprzez Anonymous » 22 lis 2008, o 21:34

seba@jawnet.pl napisał(a):
tofik napisał(a):poza godzinami szczytu(00-08) na medium ma byc niby do 2 mb/s a sprawdzalem o 6 rano i przepustowosc dalej do 1mb...


Mam taryfę medium, jeśli uda mi się jutro wstać to to sprawdzę rano. W innym przypadku sprawdzę wieczorkiem



juz mam tak jak powinno byc tylko przedwczoraj nie mialem
Anonymous
 

szybkosc neta...;/

Postprzez seba@jawnet » 23 lis 2008, o 18:17

tofik napisał(a):
seba@jawnet.pl napisał(a):
tofik napisał(a):poza godzinami szczytu(00-08) na medium ma byc niby do 2 mb/s a sprawdzalem o 6 rano i przepustowosc dalej do 1mb...


Mam taryfę medium, jeśli uda mi się jutro wstać to to sprawdzę rano. W innym przypadku sprawdzę wieczorkiem



juz mam tak jak powinno byc tylko przedwczoraj nie mialem


Nie chcemy nikogo skrzywdzić, za dużo rzeczy na głowie powoduje jakieś nieporozumienia. Jestem osobiście po stronie abonentów, jako firma jesteśmy Wam bardzo bliscy. Wystarczy maila/telefon lub inna informacja;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

szybkosc neta...;/

Postprzez jacaha@jawnet » 6 gru 2008, o 21:03

Witam.
Tak czytam i czytam i czy w końcu wróci te 256kb/s dla taryfy standard na DC++ ?
jacaha@jawnet
 
Posty: 24
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

szybkosc neta...;/

Postprzez iwan@jawnet » 6 gru 2008, o 21:23

Seba:
Czy robicie coś w moim rejonie? Od jakiegoś czasu zdarza się, że nie mam internetu w nocy. Siedzę rano od 5 do 6 więc mogę powiedzieć tylko o tych godzinach.
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

szybkosc neta...;/

Postprzez Anonymous » 7 gru 2008, o 09:37

Wczoraj to był chyba chwilowy prezent mikołajkowy, przez pare godzin transfer w dzien mialem 60kb/s a nie jak zawsze 30kb/s :P
Anonymous
 

szybkosc neta...;/

Postprzez seba@jawnet » 9 gru 2008, o 08:28

jacaha@jawnet.pl napisał(a):Witam.
Tak czytam i czytam i czy w końcu wróci te 256kb/s dla taryfy standard na DC++ ?


Transfery na DC++ dla osób ze starymi umowami obecnie zostały ograniczone do taryf nocnych. A więc w standardzie jest 1mbit/s (128 kbit/s) Dla osób które przepiszą umową na taką samą nową taryfę ale MEDIUM podnieśliśmy przepustowości do 4mbit/s (512 kbit/s). Proszę sprawdzić, powinno działać :)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

szybkosc neta...;/

Postprzez seba@jawnet » 9 gru 2008, o 08:29

iwan@jawnet.pl napisał(a):Seba:
Czy robicie coś w moim rejonie? Od jakiegoś czasu zdarza się, że nie mam internetu w nocy. Siedzę rano od 5 do 6 więc mogę powiedzieć tylko o tych godzinach.


Masz jakiś problem to od razu dzwoń 32 7454545 - niezależnie od godziny :)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

szybkosc neta...;/

Postprzez seba@jawnet » 9 gru 2008, o 08:30

ojek23 napisał(a):Wczoraj to był chyba chwilowy prezent mikołajkowy, przez pare godzin transfer w dzien mialem 60kb/s a nie jak zawsze 30kb/s :P


Przepustowość nadajnika sieci bezprzewodowej jest tak obciążona, obecnie staramy się przełączać kolejne osoby na 5 Ghz to powoduje zwolnienie pasma w 2,4 Ghz
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron