Troche o AC i Sebie

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Troche o AC i Sebie

Postprzez Anonymous » 31 sie 2005, o 18:27

Założyłem ten temat po to żeby pochwalić Artcom.Zawsze wypowiadałem się źle na temat tej firmy i Seby w postach.Powiedzmy że zrobie takie przesłanie do userów ktorzy mają jakiś problem :D Więc zanim zjedziecie Ac to najpierw skontaktujcie się z Sebą naprawde wporządku gośćiu zaradny i wogóle tutaj chciałem mu zwrócić Honor i Przeprośić go bo troche przegiołem w stosunku do niego za co dotałem prawie 2 miesiecznego bana miałem czas to przemyśleć.Sebciu z gory przepraszam za wulgarne wyrażenie ale chciałem powiedzieć że Jesteście faktycznie kurw... zaradni.No słuchajcie zjechałem sebe i ac a on wyskakuje z propozycją modernizacij łącza zamiatst uwalić mi jescze trozsku trensferu :| .Chłopaki przyjechały jakąś zabawke mi pod biurko wsadzili i wszsytko śmiga normalnie szok.Wogole mimo wszystko Seba mnie potraktował jak księcia za co go naprawde podziwiam.
Ale to nie o to mi biega każdy z was niech skuma że zamiast napisać Ac to ................................. różne takie pomysły na( k,ch itd ) wystarczy łapnąć za fona zadzwonić do Seby przedstawić problema i gotowe zwalają się na chate robią i potem korzystasz.Przekonajcie się sami macie problema z netem 7522333 oni tam naprawde pracują dla nas.Tak więc moje zdanie o Ac się zmieniło NIE SĄ ŹLI TYLKO CZA IM DAĆ SZANSE :D
Anonymous
 

Troche o AC i Sebie

Postprzez browar@jawnet » 31 sie 2005, o 18:32

hehe a kto powiezial ze sa zli :idea: ja tam do artcomu nic nie mam bo ie mam powodow zeby nazkac owszem sa minusiki ale nie bede sie czepial szczegulow :) :D :roll:
Avatar użytkownika
browar@jawnet
 
Posty: 162
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Troche o AC i Sebie

Postprzez Anonymous » 31 sie 2005, o 18:45

Wiesz to nie jest skierowane do wszstkich tylko do poszczególnych osób :|
Anonymous
 

Troche o AC i Sebie

Postprzez stanior@jawnet » 31 sie 2005, o 19:49

nonono darkboy widzę że robisz postępy. I tak trzymać :D
stanior@jawnet
 
Posty: 143
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Troche o AC i Sebie

Postprzez grzkac@jawnet » 1 wrz 2005, o 05:34

darkboy szkoda ze dopiero teraz to zauwazyles z seba mialem juz kilka razy przyjemnosc zalatwiac sprawy i nawet przez telefon uzyskaem satysfakcjonujaca mnie pomoc ;) No ale nie chwale AC bo popadną jeszcze w samouwielbieoie :P

pzdr ;)
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Troche o AC i Sebie

Postprzez seba@jawnet » 1 wrz 2005, o 08:53

Dzięki za ciepłe słowa...
powchał nie potrzebuje, wystarczy Wasze zrozumienie oraz chęć współopracy.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Troche o AC i Sebie

Postprzez hiena@jawnet » 1 wrz 2005, o 09:56

:D ja tez swoje wiem :):) i nigdy niemiałem zastrzeżen co do pracy Seby i AC:]....a nawet powiem ze nie raz juz Seba mi pomagał:):):)woelkie THX Seba :oops:
hiena@jawnet
 
Posty: 45
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Troche o AC i Sebie

Postprzez wodnik78@jawnet » 1 wrz 2005, o 10:43

coś mi sie zdaje ze Seba pomału wyrasta na pracownika miesiąca ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Troche o AC i Sebie

Postprzez seba@jawnet » 1 wrz 2005, o 11:12

wodnik78.... AC to nie MC Donalds, niewalczymy o miano pracownika miesiąca. W moim przypadku jakieś 4 latka staram się jak mogę.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Troche o AC i Sebie

Postprzez simon@jawnet » 1 wrz 2005, o 11:33

cosik ac dobrze chula polowe ludzi na battle.net ma neo i ma lagi od kilku dni a mi ac ładnie hasa :D :D a to przeciez tez tpsa :roll:
Avatar użytkownika
simon@jawnet
 
Posty: 46
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron