gry-online

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

gry-online

Postprzez Anonymous » 2 sie 2005, o 19:49

nie pierwszy i nie ostatni raz serwery blizzarda sa najbardziej zalagowanymi :/ pamietam jak swego czasu (beta WoW) pingi dochodzily do 3500 a korzystalem wtedy z innego lacza - teraz pingi sa jak najbardziej ok, tyle ze nie kazdy host do ktorego sie laczysz wyrabia :)
Anonymous
 

gry-online

Postprzez Anonymous » 2 sie 2005, o 20:26

Ja gram akórat na servie gdzie populacia jest medium(i to tylko w godzinach wieczronych).Ale na neo 128 kbps chodziło bez problemu,latency(ping) maiłęm 150-200.Na stronie polskiego dystrybutora(cdproject)pisze wyraźnie ze wystarcz modem do płynnnej gry.Więć myśle ze to winna ac,poniewaz teraz mam latency 4-5k!!!lecz czekam na odpowiedz w tej sprawie.
Anonymous
 

gry-online

Postprzez seba@jawnet » 3 sie 2005, o 12:25

spy3e mam nadzieję, iż skotaktowałeś się wczoraj z paolem, który wczoraj do CIebie napisał maila
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

gry-online

Postprzez Anonymous » 3 sie 2005, o 12:57

Tak dosatłem maila który brzmiał tak "Witam prosze podac adresy ip serwerow na ktorych grasz ."to ja na to ze gram na serverch blizzarda i one nie majom ip.I teraz czekam na odpowiedz.Licze na pomoc ac:)A abonament mi leci:(
Anonymous
 

gry-online

Postprzez Anonymous » 4 sie 2005, o 11:47

Siema !!! Ja gram tylko w q3arena...hmm co do pingów, to rzecz jasna najlepiej sie gra w nocy, mam kilkanascie serwerów w ktrore da sie pograc. Oczywiscie mamy jeszcze server postawiony od naszego providera, ale na nim juz praktycznie nikt nie siedzi, takze....

kontakt gg: 6863670
Anonymous
 

gry-online

Postprzez Anonymous » 10 sie 2005, o 07:12

Witam ja gram w nastepujace gry on-line : Mu , Star Wars Jedi Akademy , i w planetarium manager do 2 moge podac linki do mu jest to www.muonline.com a do planetarium manager jest to www.pmanager.org
Anonymous
 

gry-online

Postprzez semperfi@jawnet » 10 sie 2005, o 22:02

A przekierowanie (czy jak to się tam nazywa) portów pomogło by w czymś, bo zawsze byłbym chętny na coś takiego :]
semperfi@jawnet
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 cze 2005, o 23:00

gry-online

Postprzez Anonymous » 12 sie 2005, o 00:24

ja gram w Lineage 2 i nie narzekam chodzi konkret . Laguje jedynie jak serw jest przepelniony (tlyko nie myslcie ze gram na oficjalu :P)
Anonymous
 

gry-online

Postprzez Anonymous » 31 sie 2005, o 09:17

To ja juz nie wiem,et chodzi mi średnio,nie nazekamale zeby sie cieshyc to tez nie moge.Lecz co sie tyczy world of warcraft to jest koshmar nie da sie grac,ciekawe dlaczego?? przeciez to taki sam mmorpg jak line age 2 i guild wars,a servery sa jeshcze lepiej "dopieshczone" to juz jest bardzo dziwne.Pewnie nikt inny w to niegra,bo moze w tedy bym mial sie do kogo przyrównac ,ale.........no nic po mieśącu nie otrzymalem zadnej pomocy. :cry: :cry: :cry:
Anonymous
 

gry-online

Postprzez wiqert@jawnet » 31 sie 2005, o 11:54

uwierz, ale nie potrafie przeczytac co napisales :/
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron