Jest coraz gorzej...

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Jest coraz gorzej...

Postprzez Anonymous » 11 lip 2005, o 21:39

No jasne wodnik, że jak będziesz ciągnoł 3 rzeczy to nie będziesz miał 60 kb/s na każdym tylko jakieś 30 na "łebek" :) Ale gierkie 2 gb ściągam w jeden dzień :D:D:D
Anonymous
 

Jest coraz gorzej...

Postprzez fanreal@jawnet » 12 lip 2005, o 00:05

A nie czasem 32 kb calego transferu? Np. sciagajac 3 pliki max osiagniemy przy jednym 10 kb. Przynajmniej ja tak mam.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest coraz gorzej...

Postprzez wodnik78@jawnet » 12 lip 2005, o 00:55

klosowski

nie wszyscy maja wysokie, nawet przy sciaganiu jednego pliku mam ok. 20 - 30 KB.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest coraz gorzej...

Postprzez wiqert@jawnet » 12 lip 2005, o 05:39

wodnik: nie jestem łapczywy, starczy mi ściaganie 2 pliczków naraz, a nie: DC, kazaa, torrent, www, ftp i naraz ssanie z 10 zrodel i narzekanie: net mi wolno chodzi
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jest coraz gorzej...

Postprzez pshem@jawnet » 12 lip 2005, o 07:10

nic dodac nic ując wiq
pshem@jawnet
 
Posty: 25
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jest coraz gorzej...

Postprzez Anonymous » 12 lip 2005, o 08:28

U mnie się poprawiło.
Anonymous
 

Jest coraz gorzej...

Postprzez mclog@jawnet » 12 lip 2005, o 09:00

Mówicie przestańcie narzekać, ale wam się strona jawnetu 10 sekund chyba nie ładuje co? Grać przez neta nie moge, bo przez ping nia dam rady. Ściąganie z neta jest też tragiczne, max wyciska 30kb/s. Jedynie dc zostało takie jakie jest. I wy się dziwicie czemu narzekam, też bylibyście zdenerwowani jakby wam się onet ponad 10 sek. ładował. Ja lubie Artcom, kiedyś byli fajni, teraz stracili w moich oczach.
Avatar użytkownika
mclog@jawnet
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest coraz gorzej...

Postprzez Anonymous » 12 lip 2005, o 12:14

a ja tam nienażekam:p stronki się otwierają normalnie, przy ssaniu na DC mi się nie spieszy :P (przynajmniej se pogadam :| ) grać nie gram więc transferek mi wystarczy :P przerw w dostawie niet :P moim zdaniem (bardzo skromnym :P ) jest ok:)

pozdrawiam :)
Anonymous
 

Jest coraz gorzej...

Postprzez seba@jawnet » 12 lip 2005, o 13:34

Dziękuję wszystkim w zaangażowanie się w temacik. Z tego co widzę to nielicznym osobom nie odpowiada działanie Internetu. Szkoda, że wg niektórych jakość usługi się pogorszyła skoro z doświadczenia wiem, że Internet działa stabilniej.

Ja wiem, że każdy z Was oczekuje jak najlepszej usługi, a My staramy się ją zapewnić.
Obecnie w Standardzie otrzymujecie łącze o przepustowości do 256 kbit/s (czyli do 32 kB/s)
Z tego co napisaliście osiągacie od 15-25 kB/s, czyli dość dobre parametry.

Dla porównania:
http://debacom.pl/cennik.html - Największa sieć w Zabrzu,
do 64 kibt/s - 45 zł
do 128 kbit/s - 55 zł
do 256 kbit/s - 85 zł

http://www.bmj.net.pl/oferta_lacza.php - Największa sieć w Gliwicach
Cennik strasznie zamieszany, ale zadzwoniłem i...
do 128 kbit/s - 58,65 zł

http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=info&p1=opcja_128#2 - Kochana TPSA
do 128 kbit/s - 71,98 zł
do 512 kbit/s - 119 zł

http://www.netia.pl/pdf/netia/net24/net24_cennik.pdf - Netia
do 128/64 kbit/s - 67,10 zł
do 256/64 kbit/s - 85,40 zł

Nasze parametry oraz ceny każdy zna, jeśli nie zapraszam do cennika.



Porównywać w/w oferty, wnioski powinniście wyciągnąć sami. Nie stoimy w miejscu, a działamy cały czas szukając coraz to nowszych i ciekawszych rozwiązań.

mclog, sprawdziłem jak działa necik u Ciebie w bloku, Ciebie niestety nie było, ale...
W obecnej chwili z neta korzystały 4 osoby. Dwie osoby z NETU, a dwie z NETU oraz LANA
Odpowiednio abonenci korzystający z Internetu mieli 15 oraz 20 kB/s. Natomiast osoby które korzystały z Internetu oraz lana 70 kB/s i 90 kB/s. Podane wyniki są prędkościami w obie strony.

darkboy tobie napiszę tylko, abyś nie obrażał mojej firmy. Nie będę tego tolerował. Przyjmę każdą krytykę jeśli tylko będzie przekazana w cywilizowany sposób. Narzekasz i narzekasz, a jesteś naszym klientem. Bez komentarza.

Kończąc moją wypowiedź, to przecież wiecie, że jesteśmy dla WAS o każdej porze i w każdy dzień. Zawsze możecie przyjść i porozmawiać. Przecież znacie moje podejście... zawsze staram się pomóc.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest coraz gorzej...

Postprzez mclog@jawnet » 12 lip 2005, o 14:46

Dzięki Seba za wyjaśnienie wszystkiego, postaram się w weekend sformatować twardziela bo może coś mi w kompie siedzi. Założyłem ten topic bo poprostu się troszke zdenerowowałem że płacę tyle samo co inni a mój necik osiąga gorsze rezultaty. Jeszcze ciekawi mnie sprawa światłowodów, bo ludzie którzy je mają mówią że necik jest szybszy. Mam kolege który mieszka niedaleko mnie i u niego światłowody są, ciekaw jestem kiedy będą u mnie, mam nadzieje że juz niedługo :)
Avatar użytkownika
mclog@jawnet
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron