Jest coraz gorzej...

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Jest coraz gorzej...

Postprzez mclog@jawnet » 11 lip 2005, o 18:14

Odkąd pojawiły się nowe taryfy w Jawnecie, z dnia na dzień z moim netem jest coraz gorzej. Ja wiem że takie tematy już były i że to nie ma sensu, ale nawet gdy chce sobie pograć przez sieć w wolfa czy też w cs (na serwerze jawnetu) to mam takiego pinga że nie moge grać!! Inni na liście mają go 10 razy mniejszego! O wczytywaniu stron nie wspomne, nawet na stronie jawnetu grafika nie chce mi się do końca wczytać, taki onet ładuje mi się około 20 sekund, kiedyś trwało to 10 razy mniej. Myślałem że to z mojej winy, że jakieś wirusy mam albo cuś, ale przeskanowałem 4 programami i nic. Może to w mojej okolicy coś jest nie tak, albo nie wiem. Jedynie z dc jestem zadowolony.
Avatar użytkownika
mclog@jawnet
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest coraz gorzej...

Postprzez Anonymous » 11 lip 2005, o 18:39

Ja mam dokładnie to samo ale nie ma sensu narzekać bo i tak nic z tym niezrobią albo będzie wytłumaczenie jakąś awarią nic nowego.A moim zdnaiem to wszystko się sypie i zaduże przeciążenie jest :( No ale zawsze zostaje gg :| no i na forum można robic interesy
za jedyne 49zł :D no i wogóle można stronki przeglądać wstajesz rano wchodzisz na google no i możesz spokojnie iść się umyc zjeść sobie coś no a jak wrócisz to przydobrym szczęściu oraz braku awarii w firmie możesz zacząć korzystac z google :cry:
Panowie z Ac zrobili nowe taryfy pic na wode tylko się wydaje że jest lepiej mam szwagra informatyka ostatnio rzucil oko na to co oferują i smiał się cały dzien jakbyliśmy przy piwie.No ale wkońcu to firma z tradycjami należy tylko pamiętać że kiedy wchodzili na rynek nie mieli praktycznie konkurencji a teraz ją mają i przynajmniej 10 osobą odradziłem ART-ZŁOM :D
Anonymous
 

Jest coraz gorzej...

Postprzez Anonymous » 11 lip 2005, o 19:36

A ja to bym powiedział, że jest na odwrót (przynajmniej w moim przypadku :) ) Odkąd nowe taryfy weszły to IMO się stronki mi szybciej wczytują i na DC się transfer poprawił :)
Anonymous
 

Jest coraz gorzej...

Postprzez semperfi@jawnet » 11 lip 2005, o 20:27

Cieszcie się tym co macie, u mnie od wprowadzenia taryf net troszeczke przyszpieszył, stronki ładują mi się bardzo szybko (onet.pl w około 1.5-2s - wg pluginu do Firefox'a). DC ładnie chodzi, transferki ogólne na FTP i HTTP super (UP i DOWN średnio po 30-40 KB/s).

- wiem jak chodzą inne sieci w jaworznie, i znam ludzi którzy by z chęcią się przesiedli na AC
semperfi@jawnet
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 cze 2005, o 23:00

Jest coraz gorzej...

Postprzez mclog@jawnet » 11 lip 2005, o 20:32

semperfi masz powody do radości, ja niestety nie. U mnie też kiedyś transferek sięgał do 40kb a teraz jak podskoczy do 30kb to się ciesze. Może to tylko w mojej okolicy tak jest (komuna), mam kolege z niedzielisk i ma ten sam problem. Czyżby Artcom olał nasze terytorium?
Avatar użytkownika
mclog@jawnet
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest coraz gorzej...

Postprzez xyno@jawnet » 11 lip 2005, o 20:36

no i zaczyna sie na nowym forum......
dokladnie semperfi tez mam kilku znajomychz innych sieci, i u nas jest naprawde spoko,, kiedys moze i tak narzekalem na ac ale od conajmniej kilku czy kilkunastu miesiecy jest dobrze i oby tak dalej :)
xyno@jawnet
 
Posty: 156
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jest coraz gorzej...

Postprzez Anonymous » 11 lip 2005, o 20:40

Ja na DC wogule nie mogę narzekać :) Kto by narzekał na transfer 40-60 kb/s :)
Anonymous
 

Jest coraz gorzej...

Postprzez wiqert@jawnet » 11 lip 2005, o 21:16

Hym, ja tez nie narzekam ani nie narzekalem, wyciagalem wczesniej 60-70kB teraz nieco spadlo do 32 :D ale jest OK
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jest coraz gorzej...

Postprzez wodnik78@jawnet » 11 lip 2005, o 21:24

ale pewnie w sumie lub przy sciaganiu jednej rzeczy :)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest coraz gorzej...

Postprzez Anonymous » 11 lip 2005, o 21:27

U mnie tez jest ok, przestańcie juz narzekać!!
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron