Jest coraz gorzej...

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Jest coraz gorzej...

Postprzez Anonymous » 25 sie 2005, o 20:17

Gra uzywa portu 3724.
Patch downloader portow 6112 i wszystkich od 6881 do 6999.
Anonymous
 

Jest coraz gorzej...

Postprzez mickev@jawnet » 21 lis 2006, o 01:17

długo nie narzekałem... ponad rok... tylko na początku bo niespecjalnie było

w końcu nie zdzierżyłem bo cos nerw dziś mam...
od ok. 2 miesiecy mnie artcom wqrza przerwami w dostawach usług... i co tu robić? formularz sie nie nadaje, bo jest "brak dostępu do internetu" lub "nie działają niektóre usługi"... co wybrać gdy nie działa WSZYSTKO? (nawet pingi do bramy nie wychodzą, nie mówiąc o czymś dalszym, czy jakichkolwiek usługach)

tak jest prawie codziennie... przerwa trwająca od 10 minut do kilku godzin czasem... i to akurat wtedy gdy mam coś do zrobienia (potrafi wqrzyć), tudzież ściągnięcia (mniej dotkliwe) :\

czy tak jest u mnie na wandy czy gdzie indziej też?

w siedzibie AC pytałem kiedyś, to usłyszałem jedynie lakoniczną odpowiedź, że swego czasu sprzet zalało to nie było neta... tylko to nie raz się zdarza.... parę razy dzwoniłem... i raz nawet ktoś sie zjawił!!! ale ile kasy można na telefony tracić? (nie dość że marnuję pieniądze na comiesięczny haracz za net?)

psuje się to wszystko... a 2 lata minęły

czy Sebastian sie orientuje co tu się dzieje? ale szczerze...
mickev@jawnet
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest coraz gorzej...

Postprzez seba@jawnet » 21 lis 2006, o 10:38

hmm... jeśli nie Sebastian to kto
Rzeczywiście można powiedzieć, że na Wandy był problem. Problem występował na połączeniu pomiędzy blokami - tyle że sprawa została rozwiązana jakiś tydzień temu, więc nie powinno być żadnych problemów.
Ostatnie zgłoszenie "globalne" z osiedlem Wandy wprowadzone jest 14 listopada. U Ciebie nadal te problemy występują?

Co rozumiesz pod pojęciem haraczu?
Obecnie to słowo kojarzy się z działalnością przestępczą, a w szczególności z przestępczością zorganizowaną. Tzw. wymuszanie haraczu w zamian za "opiekę" lub "ochronę" obiektów handlowych i gastronomicznych, często stanowi podstawowe źródło dochodów licznych grup przestępczych.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest coraz gorzej...

Postprzez beowulf@jawnet » 21 lis 2006, o 17:58

Seba - moglbys nie lapac ludzi za slowka?
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jest coraz gorzej...

Postprzez mickev@jawnet » 21 lis 2006, o 23:46

czy nie "opiekujecie" się łączem które mi udostępniacie? to z podstawowym źródłem dochodów też się chyba zgadza...

a tak na marginesie, to dziś maiłem przez cały dzień włączone dc... i z okna chatu wygląda na to, ze było co najmniej 6 przerw trwających od 10 min do ponad 2h... więc chyba wciąż cos jest nie tak... (nie wiem dokładnie ile bo część już mi usuneło)

15:19 do 17:35 (to pamiętam bo akurat wtedy byłem w domu po pracy), 19:33 do 20:56, 21:18 do 21:43, 22:17 do 22:27, 22:33 do 23:15

jeszcze było co najmniej raz ale teraz nie powiem dokładnie bo jak przyszedłem to z okna chata juz znikało (koniec ok 18:50)

czy to nie lekka przesada? szczerze mówiąc juz naprawde niezły nerw mam...
na szczęście tylko jedną taką sytuację jak dotąd zaobserwowałem (może wcześniej się nie starałem, a brat jak nie ma neta po prostu wyłącza komp albo włącza jakąś grę i olewa - oczywiście też będąc łagonie mówiąc "lekko zawiedziony" ) natomiast dłuższe czy krótsze przerwy zdarzały się tak średnio po 5 razy na tydzień w ciągu ostatnich 2 miesięcy. jakoś mi się nie kalkuluje dzwonic z każdym takim zjawiskiem. sorry ale szkoda mi kasy. nie mam stacjonarnego telefonu.
mickev@jawnet
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest coraz gorzej...

Postprzez seba@jawnet » 22 lis 2006, o 13:47

mickev sprawa została zamknięta 22 listopada o godzinie 13:46, winnym był mieszkaniec bloku przy Wandy 70 który zabijał całą sieć na Wandy. Podziękowania kierować do niego.

Aktualnie został odłączony od sieci.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest coraz gorzej...

Postprzez mickev@jawnet » 22 lis 2006, o 13:55

taa... to mój blok...

własnie mi wrócił net - po przerwie która trwała od 13:19
podejrzewam że było to spowodowane tym właśnie zamykaniem tej sprawy

mam nadzieję ze już bedzie ok. dzięki

hmm... znalazłem Twoją strone i numer gg więc następnym razem bede sie kontaktował na priv żeby nie zapychac forum

pozdrawiam
mickev@jawnet
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest coraz gorzej...

Postprzez doda1@jawnet » 22 lis 2006, o 20:40

z ciekawości pytam jak jeden user zapyachał całą sieć na Wandy? przecież każdy ma ograniczoną przepustowość łącza.
Seba możesz sprecyzować?
Rufus
doda1@jawnet
 
Posty: 37
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 23:00

Jest coraz gorzej...

Postprzez seba@jawnet » 23 lis 2006, o 10:56

Niemoge odpowiedzieć szczegółowo na to pytanie, gdyż mielibyśmy mały problemik.
Winowajcą był wirus na komputerze abonenta, który szalał w sieci w jednym vlan`ie na wandy.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest coraz gorzej...

Postprzez mazi@jawnet » 23 lis 2006, o 17:53

czekam na odpowiedz na mojego maila ktorego wyslalem n dsi@.... w sumie to nawet nie na odpowiedz ale na konkretne kroki w tej sprawie. Musze sie tu upomniec bo tak to pewnie nie zostal by on nawet zauwazony ?
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron