Neostrada przyspiesza...

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 6 sty 2007, o 14:41

ta juz widze ta pomoc jak byla u nas na osiedlu awareia to sie doprosic nie mozna bylo o pomoc i jeszcze z tekstem wyskoczyli ze wira mam na dysku haha a sie oakzalo ze to wina jakiegos nadajnik to jest ta fachowosc brawo :D
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez pysio@jawnet » 6 sty 2007, o 16:37

pacfik skoro jestes tak bardzo niezadowolony,to proponuje zmiane operatora.Przeca AC nie trzyma cie chyba na siłę,a dostawców neta jest teraz dostatek(TP,Netia,UPC...)tyle że wszędzie te limity.
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 6 sty 2007, o 19:09

Witam

Opowiedziałbym tutaj swoją bajeczką ale to i tak nie zmieni żadnego faktu . A tym bardziej przypuszczam , że zaraz ktoś by mnie poprawił i stwierdził , że tak nie było :ugeek: , więc powiem tak : faktem jest , że każda sieć przyspiesza !!! AC narazie w pełni nie przyspieszyło ( pomijając w nocy transfery :D ) . Osobiście na gwałt bym chciał coś więcej ale w naszej społeczności na zmiany czekamy długo w porównaniu do konkurencji . Możliwe , że wszystko rozbija sie o wielkość inwestowanej kasy :P
Tymczasem pozostało poczekać i tyle , co do innych operatorów sam byłem na topie zmiany na chello , ale w czasie aktualnym gdzie naprawde nie mam czasu na nic zostałem jak narazie wierny AC i nie wiem czy wogóle się to zmieni , ale zarazem liczę osobiście i pewnie nie tylko ja , że się coś zmieni szybko w transferach
pozdro dla oszołomów ssających

P.S.
Jesli ktoś z was posiada konto "shell" proszę o kontakt na @ :roll:
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 6 sty 2007, o 19:15

ja mam nadzieje, ze ac wreszcie zajmie sie sprawa pingow online, bo paol to tam tylko chyba grzeje stolek :]
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez grzkac@jawnet » 6 sty 2007, o 19:48

...to tylko ja chce zniżki na abonament? :ugeek:
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 7 sty 2007, o 01:46

neostrada przyspiesza, ale zastanówcie się kosztem czego :ugeek:

pracownica TP ;) hehe
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez hypu@jawnet » 7 sty 2007, o 03:58

AC - W CYC
NEO - QPA

I konec kropka.
Avatar użytkownika
hypu@jawnet
 
Posty: 151
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 7 sty 2007, o 10:18

siasia sprzedaj tajne info :D
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez steel@jawnet » 7 sty 2007, o 12:54

Siasia podziel sie tym co wiesz, nie badz taka tajemnicza ;)
Avatar użytkownika
steel@jawnet
 
Posty: 28
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Neostrada przyspiesza...

Postprzez dvl@jawnet » 7 sty 2007, o 13:52

Co do przyspieszenia. Żeby przyspieszyć trzeba mieć z czego. Obecnie jestem posiadaczem taryfy extremum. Faktyczna prędkość tej taryfy jest dostępna po 00:00. Płace 100zł za 1/3 z tego co powinno być zawsze dostępne. Kiedyś ac chwaliło się świetnym stosunkiem cena/jakość. Broker oferuje za cenę poniżej 100zł 3mb STAŁE !! a w nocy moc w okolicach 9 mb !!. O czym my wogóle rozmawiamy. Ac nie radzi sobie z obciążeniem sieci. To widać zwłaszcza wieczorem. Strony chodzą jakby się im nie chciało pingi skaczą jak szalone. Co do serwisu. Dzwonie już od pół roku ! SIC! odnośnie tego żeby poprawiono stabilność pingów na grach. Co do tej pory zrobione zastanówmy się hmm - nic - co około 5 sek tracimy połączenie z serwerami (packet losty) i do tej pory nie zrobiono nic. Pingi jak skaczą tak skaczą. Tak jak mówie żeby przyspieszyć trzeba najpierw coś z siecią zrobić.
dvl@jawnet
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron