Neostrada przyspiesza...

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Neostrada przyspiesza...

Postprzez mazi@jawnet » 10 sty 2007, o 07:46

ja nie mam netii jak widac ale mi rys tlumaczyl z s2k bo tam pracuje ;z on ma osobiscie chello 89 zl za 1,5mb a na chello pingi na kazdym servie ma ~15ms
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 10 sty 2007, o 09:55

To wez se chelo o glowa cie przestanie bolec.
Pingow 15 to sie prawie nigdzie nie widuje,zrob screena z serwera gdzie wiecej niz jedna osoba ma mniej niz 20.
Wejdz na niemiecki serw i zobacz jakie pingi maja szfaby,jak ktos jest 0,5km od serwera to bywa czasmi.
Wpadnij do mnie na sklep zobaczysz jak sie na neo 1 mega gra :p ,jeszcze jak bys gral w co innego to moglbym cie nie rozumiec, ale grasz w to co ja na tych samych serwch.

Inna sprawa ze lagi niekoniecznie musza pochodzic od ac, pusc pinga zobacz przez ile serwow leci i posprawdzaj czasy.Mialem przez pol roku serwer wykupiony z gamesnetu lagi etc. i okazalo sie ze ac jest ok, sygnal lapie duze pingi po wyjsciu ze sponow ac.
Wez pod uwage krajowa infrastruktore,nawet jakby ci dali 100mebabitow to i tak gdzies to utknie po drodze.
Jaki kraj takie lacza.
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez simon@jawnet » 11 sty 2007, o 07:40

:mrgreen: AC :mrgreen: Ja tam jestem bardzo zadowolony :D
Avatar użytkownika
simon@jawnet
 
Posty: 46
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Neostrada przyspiesza...

Postprzez mazi@jawnet » 11 sty 2007, o 08:10

eror tyle ze ten problem lagow nie wystepuje tylko u mnie - u axela, dvl'a, mojego sasiada z pietra nizej w cs'ie tez.. i napewno u wielu innych osob z pdl rowniez.. ALE nie u kazdego bo u STANIKA tego nie ma ;o
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Neostrada przyspiesza...

Postprzez dvl@jawnet » 11 sty 2007, o 15:13

Do tej pory myślałem, że to wina tylko i wyłącznie ET ale widze, że problem jest znacznie poważniejszy. Zastanawiam się tylko nad jednym : "Dlaczego do tej pory tylko z tym dzwonili ludzie z ET ?" z tymi problemami? Mazi bierz kumpli etc i spam do Paola przez telefon .
dvl@jawnet
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Neostrada przyspiesza...

Postprzez mazi@jawnet » 12 sty 2007, o 18:08

dzwonilem pisalem i paol musial napisac do bossa albo on sam przeczytal tego mail'a i napisal mi wiadomosc ze jak ja smie oskarzac ich firme o 'olewanie klienta' ..

zacytuje inny fragment ; ""Usterka" nie ma nic wspólnego z naszą siecią, więc nie możemy zrobić nic więcej niż napisać zgłoszenie do naszych operatorów, którzy nie mogą nic zrobić, jeśli problem nie dotyczy ich sieci, tylko jakiegoś niedoinwestowanego routera trzeciego operatora dalej."

pomimo iz napisalem czarno na bialym ze stanik, brat jego pracuje w ac - szczegol - nie ma tych problemow, a ja, axel,jahred itd.. wszyscy jestesmy z podleza mamy ten problem.. to nadal beda nam wmawiac ze to nie ich wina
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 14 sty 2007, o 14:49

wezcie cos zrobcie z tym jego problemem bo az zal;p zreszta mi na csie pingi tez skoczyly, zal.
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 14 sty 2007, o 15:05

mazi widać ze BOSS sądzi , że nic nie można już pisać , ale tak to bywa jak się porusza prawdziwe tematy to już jest problem a poprostu przedstawia się fakty :D , nikt nikomu na złość nie chcę zrobić ale dziwnym trafem nic nie można też powiedzieć jak to wreszcie jest :!:
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez steel@jawnet » 14 sty 2007, o 16:37

wiadomośći Rzeczpospolita 13.01.2007


Promocja Neostrady odwołana

Z bliżej nieznanych przyczyn - TPnie udziela informacji na ten temat - operator odwołał operację podnoszenia przepustowości łączy internetowych dla abonentów, z którymi wiążą ją umowy czasowe. Akcja miała się rozpocząć w poniedziałek. Kornelia Mathea, szefowa pionu usług dla domu TP, szeroko opisywała na łamach "Rz" harmonogram podnoszenia prędkości i strategiczne plany TP odnośnie do standardowych prędkości łączy internetowych TP. Dwa dni temu okazało się, że "TP nie oferuje promocyjnego zwiększenia prędkości transferu". Nie otrzymaliśmy informacji, skąd ta nagła zmiana planów. Jednocześnie Urząd Komunikacji Elektronicznej wysunął pod adresem planowanej promocji szereg wątpliwości. Między innymi UKE zapytało, dlaczego TP ogranicza promocję tylko do abonentów, którzy podpisali umowę czasową, i dlaczego nie są nią objęci abonenci pakietu usług (Internet + telefon + telewizja). Jednocześnie UKE zwróciło uwagę, że promocja stanowi zmianę warunków umów z klientami i jako taka powinna zostać uprzednio zaaprobowana przez urząd.



I nie bedzie taniej w TP http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070113/ekonomia/ekonomia_a_1.html


:)
Avatar użytkownika
steel@jawnet
 
Posty: 28
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Neostrada przyspiesza...

Postprzez macro_man@jawnet » 15 sty 2007, o 19:41

TPsa ma takie taryfy i ceny:
http://www.tp.pl/b/binaries/PL/590390982195/cennik_neo_365767885.pdf

a jeśli ktoś chce może zmienić neta na Net24 pomimo że ma tepse 0801802803 i tam wybrać 7 :)
ich cennik:
http://www.netia.pl/promocje,dla_domu,19.html (patrzcie raczej na oplate miesieczna, nie realny koszt bo chyba nie dostanie ktos darmowych minut jak ma tepse )
:!:
macro_man@jawnet
 
Posty: 98
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron