Neostrada przyspiesza...

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 7 lut 2007, o 13:42

Maxymilianie mowilem ci juz ze z mazzem i jahredem grywalismy w cpm po lanie i nie bylo najmniejszych problemow z polaczeniem.
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 7 lut 2007, o 14:26

A ja zauważyłem coś innego... Jakby w ciągu dnia (8-24) transfer poza jawnet nie byl ograniczany. Torrent mkna srednio 105-120 kb/s :)

Ktos jeszcze tak ma?
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez simon@jawnet » 7 lut 2007, o 15:49

No ja lecą mi po 240-250
Avatar użytkownika
simon@jawnet
 
Posty: 46
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Neostrada przyspiesza...

Postprzez memb@jawnet » 7 lut 2007, o 18:36

mi jakos wyjątkowo leci 70kb/s :D z torrentow :D :D
memb@jawnet
 
Posty: 38
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 23:00

Neostrada przyspiesza...

Postprzez seba@jawnet » 9 lut 2007, o 13:52

tomaczo tak to jest teraz w Twojej taryfie, masz przez dzień do 128 kbit/s w docu do 256 kbit/s
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 9 lut 2007, o 15:11

No to jakis cud. Bo do niedawna w dzien nie bylo opcji, zeby z trackera szlo wiecej niz 60 kbit/s. ;)

Lepiej szepnij Seba slowko o nowosciach, bo nie wiem czy podwyzszac taryfe czy zostac na Medium :D

edit : dopiero teraz przeczytałem PROMOCJE. Nie podoba mi sie ( w transferoprzyspieszaczu ;) , ktory najbradziej by mnei interesowal ) klauzula : do odwolania.
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez mazi@jawnet » 9 lut 2007, o 15:17

i teraz wychodzi na to ze Ci co podpisali diabelska promocje na 666kb wyjda najgorzej.. chyba ze mozna zmienic taryfe na medium z niej ? bo umowe mam do czerwca..
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 9 lut 2007, o 15:24

I co znaczy "do 2Mbit"? Poprosze o dokladniejsze info :) Nurtuje mnie to, czy trzeba podpisac nowa umowe by miec owe 2 Mbit w taryfie MEDIUM (i oczywiscie jakie sa ograniczenia transferu, bo ze sa to pewne).
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez kaze@jawnet » 9 lut 2007, o 15:59

No własnie Seba - jak sprawa wygląda z tą diabelską?? Bo jak kiedyś dzwoniłem do AC to powiedzieli mi, że to już nieobowiązuje i że mam patrzeć na parametry taryfy MEDIUM.

I po 2. Co oznacza do 1 MBit/s?? Z mojego punktu widzenia to dość asekuranckie podejście bo nie ma liczby gwarantowanej. Czyli teoretycznie ( Seba powiedz jak będzie w praktyce) - prędkość łącza może się wahać od 1 kb/s i bedzie to zgodne z tą tabelką.
kaze@jawnet
 
Posty: 304
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Neostrada przyspiesza...

Postprzez seba@jawnet » 9 lut 2007, o 16:08

ehm tomaczo jak się czyta te Wasze wypowiedzi to odechciewa się robić Wam "dobrze";)
NIEMA żadnych ograniczeń co do ilości ściągniętych danych.

mazi... a czy My jesteśmy tepsą? Tam podpisujesz umowę i masz problem. Po zakończeniu umowy dostajesz abonement ponad stówe. Oni są od takich rzeczy. My mamy inne podjeście. Skoro jeszcze tego nie zauważyliście to nic tego nie zmieni.

maksymalnie do 12 lutego podniesiemy też taryfy medium666 (chociaż niemusieliśmy tego robić) - Ciekawe kto napisze, że niepodoba mu się nasz pomysł zamienienia 666 na 1024 :P
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron