Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez grzkac@jawnet » 2 gru 2006, o 11:44

general podpisuje się dwoma rekami pod tym projektem :D
ciekawe czy jakaś ładna Pani mi przynieise w tym miesiącu fakturę :) hmm może jak 2 lata temu dostanę fakturę z ładnym Mikołajem na saniach :ugeek: zawsze to coś...
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez wodnik78@jawnet » 2 gru 2006, o 12:33

grzkac

uważaj bo jeszcze mikołaj ze śnieżynką Ci tą fakture przyniesie ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez grzkac@jawnet » 2 gru 2006, o 17:11

ech..i nic z tego...znów jakiś synek przyniósł brzydką szarą fakturę...bez Mikołaja :cry:
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez mazi@jawnet » 2 gru 2006, o 20:05

ja tylko napisze ze nic sie nie zmienilo w mojej sprawie nadal..
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez pysio@jawnet » 2 gru 2006, o 20:15

niewiem czy twoje problemy mazi są podobne do moich,ale u mnie od około miesiąca mam przerwy w dostawie neta.Nie są to długie przerwy ale jest ich od kilku do kilkunastu dziennie.A przy DC to bardzo upierdliwe......masz slota za chwile już go nie masz.
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez simon@jawnet » 2 gru 2006, o 21:16

Ja tam od dłuższego czasu jestem zadowolony i to bardzo i nie mam zamiaru korzystać z oferty konkurencji z limitami i z małym uploadem. Tutaj mam duży transfer w nocy , brak discow, niskie pingi idt ...
Avatar użytkownika
simon@jawnet
 
Posty: 46
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 2 gru 2006, o 22:21

Hmm no ja ze swojej strony mogę dodać że u mnie (kolonowa na ost) problemów z netam nie ma i działa on bardzo stabilnie...poza sytuacją kiedy ogólnie coś strzeli i całe jaworzno nie ma neta, lub kiedy "słicz" postanowi się zawiesić i musi ktoś go resetnąć (co w ciągu ostatniego roku stało się bagatela dwa razy). Więc moge śmiało powiedziec że z usług AC jestem zadowolony i to bardzo, do tego stopnia że rodziców namawiałem do neta właśnie z AC (a musieli na to troszkę czekać bo AC w ich rejonie nie miało i nadal nie ma sieci - poza nimi ;-d), a tak się składa że w trakcie owego czekania przebiłem się przez kilka ofert innych "prowajderów" i stosunek cena/ilość mnie powalił skromnością. No ale wracając do tematu: pamiętajmy że AC to firma z naszego miasta i mamy do niej stały dostęp (a nie jak w przypadku np: TP do jakiegoś ich punku bo centrala w prowincjonalnej Warszawce) i moim zdaniem ma "ludzką twarz" - wyobraźcie sobie telefon do np: TelePsa i 15 minutową rozmowe z maszyną zanim będziecie mieli "zaszczyt" porozmawiać z żywym człowiekiem, który w ostateczności okaże się laikiem nie będącym w stanie odpowiedziec na proste pytanie bo nie napisali mu tego w "HowTo_gadać_z_petentem". A dzwoniąc do AC mamy ten luksus, że po drugiej stronie siedzi człowiek, który faktycznie zna się na tym co robi, a nie został zatrudniony tylko do odbębniania regułek z formularza.
Swoją droga miałem okazję rozmawiac z przemiłą panią, która robi właśnie w TP i odbiera telefony - dowiedziałem się ciekawej rzeczy, otóż na petenta mają wyznaczony czas 3 minuty, jeżeli go przekroczą to jakieś tam minusiki i dodatkowe szkolenia w tematyce "rozmowy z klinetem" co sprowadza się do tego, że za wszelką cenę chcą się zmieścić w tych 3 minutach, a wszyscy wiemy co to oznacza (olewanie i zbywanie klienta).
A jeżeli chodzi o promocje to ja czekam na striptizerkę z fakturką od AC...może kiedyś ;)
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 2 gru 2006, o 23:14

Tiffat uderzyles w sedno - niejednokrotnie moglem przekonac sie o tym, ze dobra obsluga jest warta paru zlotych wiecej (co w tym przypadku sie moim zdaniem nie odnosi). Serwis koszmar jest domena TP, bo tam na zalatwienie prostej sprawy zejdzie nam troche czasu i nerwow.
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 3 gru 2006, o 11:11

U mnie na OST ( ulica do mojej wiadomości) :p też jest OK z internetem , nie ma jakiś smiesznych jazd w braku . Jedynie są problemy jak któryś super sąsiad załącza piec 20 letni no i nie ma prądu :!: , wtedy oczywiście zaczyna się :ugeek: . Tel do AC a pozniej pogotowie energetyczne .
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez pysio@jawnet » 3 gru 2006, o 18:57

a u mnie dzisiaj od 14.00 do 19.00 było 7 słownie siedem przerw ,więc Seba wybacz ale zwalanie to na Enion jest śmieszne(zwłaszcza że to niedziela,gdy zapotrzebowanie na energię jest znikome).
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron