Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 27 lis 2006, o 20:14

Witam!

Mam pytanie do pracowników firmy Art-Com
Czy w odpowiedzi na rosnącą konkurencję ze strony operatorów trzecich, Art-Com planuje "rozwinąć" swoje łącza za tzw. "49zł brutto"?

Od 1 stycznia 2007 wejdzie w życie regulacja KRRiT (chyba to był organ wydający tą regulację), by TPSA udostępniła usługę dostępu do internetu bez konieczności posiadania abonamentu telefonicznego.

W życie pewnie to wejdzie z pewnym opóźnieniem, jednak oferta TPSA będzie całkiem interesująca jeśli chodzi o podany wyżej zakres cenowy.
Ponadto planowany jest dostęp do sieci od wielu innych operatorów.

Czy Art-Com coś planuje dać więcej swoim użytkownikom, czy też raczej pozostanie w miejscu?

Z wyrazami szacunku
Martin
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez pesz@jawnet » 27 lis 2006, o 21:44

"...regulacja KRRiT..." ?? (Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji)? Chyba raczej UOKiK ;) (Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów)...
pesz@jawnet
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 sie 2005, o 23:00

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez grzkac@jawnet » 27 lis 2006, o 21:54

Właśnie - może jakaś fajna promocja z transferem na łączu za 49zł ew obniżenie abonamentu? Ewentualnie jakiś "mały" upust raz do roku np. na gwiazdkę również byłby mile widziany (choć raz na 3 lata mógłby być jakis prezencik w postaci gratisowego abonamentu na gwiazdke dla stałych klientów płacących rachunki w termienie co miesiąc...nie za darmo? ech to może chociaż 50%? prosze Państwa gwiazdka idzie - dajcie co gorsza zaoszczędzić). :cry:

...3 lata temu dostałem chociaż ładną fakturę w grudniu ... z mikołajem na saniach...zawsze to jakieś pocieszenie... :cry:
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez seba@jawnet » 28 lis 2006, o 10:17

We wrześniu podnieśliśmy nocne transferki, możemy momyśleć nad 512 za 49 zł z limitami... czemu nie.

A tak poważnie, to jak tpsa będzie zmuszona sprzedawać neo bez abonamentu telefonicznego to niebędzie już takich promocji jak teraz. Chociaż z drugiej strony przy umowie na 3 lata również możemy pomyśleć nad jakimś upustem.

Nabierząco kontrolujemy co się dzieje na rynku Internetowym w Polsce, jest kilka pomysłów, ale czekamy na kilka inwestycji związanych z poszerzeniem przepustowości operatorów zewnętrznych do naszego miasta. Obecnie kupujemy tyle internetu ile się tylko do naszego miasta da zestawić kabelkiem:) negocjujemy kolejne łącza.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez wodnik78@jawnet » 28 lis 2006, o 13:14

seba

tylko że niektórzy nie siedzą nocami przy necie i większość siedzi w godzinach ok. 15-23. Czasami jak np. chce sie coś zobaczyć jakiś urywek programu , teledysk itp. to już czasem nie leci tak płynnie.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez grzkac@jawnet » 28 lis 2006, o 16:41

Seba nie "na" tylko "po" coś dla stałych klientów...taki mały prezent na gwazdke... :ugeek: kiedys to przynajmniej bylo codzienne klikanie i konkurs, sondy a teraz nie ma nic :( nie winie tu Ciebie rzecz jasna - bo duzego wplywu podejrzewam nie masz - no ale szefostwu mozna by napomknac o czyms :P
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 28 lis 2006, o 22:48

powiem tak, obecny transfer mi odpowiada choć nie można mówić, że inni mają gorzej. Np kumpel w UPC ma za 80 zł internet (512), telefon stacjonarny oraz kablowke. Limit 10GB to dla mnie limit nie do przekroczenia przy normalnym użytkowaniu więc tym też bym się nie przejmował. Ja nie mam zamiaru narzekać bo sytuacja w jawnecie mi w zupełności odpowiada.
Fajnie jednak by było gdyby powstały jakieś nowe rozwiązania. Może coś czego inne firmy nie oferują... hmm pomyślmy.. serwer jabbera (wymyślone od tak sobie więc proszę się nie bulwersować :), choć sam pomysł jidu jawnetowego jest myślę ciekawym rozwiązaniem - może mniej osób będzie używac "czystego" gadulca). Ja wiem mniej więcej jakie są plany w końcu kiedyś o tym rozmawialiśmy ;) i myślę, że cierpliwi w jawnecie doczekają się ciekawych ofert i usług.
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez pesz@jawnet » 28 lis 2006, o 23:03

m4r1u5z - jak ktoś jest miłośnikiem gadulca to nic go nie powstrzyma przed tym, żeby go nadal namiętnie używać ;) Niektórzy są po prostu niereformowalni i nie zmieni tego taka oferta.
Kwestia braku limitów jest bardzo wygodna. 10GB to dużo? To zależy do czego się wykorzystuje sieć. Przy wymianie plików ze znajomymi przez ftp przesłanie 10GB zajmuje tylko chwilę...
Mnie bardziej doskwiera brak zewnętrznego IP przy taryfie standard i jednoczesny brak możliwości zmiany tej taryfy... ale cały czas cierpliwie czekam i mam nadzieje, że coś się niedługo zmieni w tej ostatniej kwestii ;)
pesz@jawnet
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 sie 2005, o 23:00

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez beatar@jawnet » 29 lis 2006, o 13:05

chyba chodzi wam o to ... http://gielda.onet.pl/0,1441716,wiadomosci.html

Urząd Komunikacji Elektronicznej !!!!

Ja ze swojej strony chcę przypomnieć o kontach shellowych dla wszystkich chętnych na nie użytkowników.. oraz o większym zainteresowaniu graczami.... (mam na myśli serwer TeamSpeak'a albo Ventrillo). Nadmienię, ze klan Q3CA jawTeam skutecznie reklamuje nie tylko miasto Jaworzno ale i sieć Jawnet wśród innych graczy nie tylko z Polski...

Mam nadzieję, że firma Art-COM nie przejmie złych nawyków od operatorów GSM mając potężne już zaplecze stałych klientów nie zaprzestanie ulepszania swoich usług dla tych, którzy korzystają z nich od lat.
beatar@jawnet
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 29 lis 2006, o 14:20

Siola w sprawie TS/Vent pisalem w osobnym temacie - wstrzymuja nas aktualnie umowy licencyjne. Postawienie takich serwerow przez klany jest darmowa, podczas gdy postawienie serwera jako ISP nie wyglada juz tak rozowo (sa oplaty zalezne od ilosci slotow). Z pewnoscia wrocimy jeszcze do tego tematu.

Reszta zagadnien jesli chodzi o graczy i ich potrzeby mysle jest z mojej strony zalatwiana odpowiednio.

Pozdrawiam,
rdg
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron