Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez mazi@jawnet » 1 gru 2006, o 08:21

jak ktos nie ma zadnych problemow to moze sobie napisac na co wy tak narzekacie ciagle, ze bymsy chcieli internet za darmo i wogole wszystko jest be.. szkoda tylko ze wiekszosc co sie tak wypowiedziala jest w jakis sposob zwiazana z firma ac.. ale nie wnikam w to, teraz tylko pozostaje mi czekac czy seba sobie poradzi z tym problemem czy nie, z gory dziekuje..
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 1 gru 2006, o 10:03

Pshem, a zrób coś dla ludzi i wklej fote tej pani co tam do cię przychodzi ;)
Do mnie przychodzi jakiś taki koleś i daleki jestem od propozycji stricto seksualnych w stosunku do niego (sic!).
Topic został już chyba wystarczająco zasyfiony ;)
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez buli@jawnet » 1 gru 2006, o 14:09

mi tam nawet pasi tylko te przerwy w dostawie internetu sa czasem uciazliwe:P
Avatar użytkownika
buli@jawnet
 
Posty: 53
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez seba@jawnet » 1 gru 2006, o 15:14

Dzięki za wielki udział w tym temacie:)

buli w Twoim przypadku z problemami z netem mogłeś się zgłaszać do enionu, który nie mógł sobie poradzić z utrzymaniem stałego zasilania w energię elektryczną w tym rejonie. Walczymy z największym tematem w kwestii awaryjności, czyli niema gdzieś prądu - niema neta. Są przerabiane pierwsze bloki na Podłężu, wyposażamy je w upsy. Temat cały czas się toczy.

Co do przepustowości to jak najbardziej Was rozumiem, Wy chcecie jak najwięcej, My staramy się Wam to zaoferować.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 1 gru 2006, o 15:15

"powiem wam że moja dziwczyna ma netia 512 i jej wolniej strony wczytuje"
Browar jak sama nazwa taryfy wskazuje jest to niemozliwe Art-com za 49zl ( 180 kb do max 315 kb ) a netia ( 512 kb), widocznie dziewczyna ma zasmieconego kompa i dlatego wolniej jej chodzi.
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 1 gru 2006, o 15:59

Spytu a to że pisze "netia 512" nie znaczy że to jest 512kb ;)
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 1 gru 2006, o 16:01

A ja powiem tak... zaczynalem od taryfy Standard - i jakos specjalnie zadowolony nie byłem, choc powodów do narzekań też nie było. DC++ hulał w granicach 40-50 kb/s (download), a www tez jakos specjalnie nie mulilo. Torrent i emule oczywiscie odpadało.
Po przesiadce na MEDIUM + stałe ip jestem za to bardzo zadowolony. Transfer na dc w granicach 80-100 kb/s ładnie chodzące torrenty i szalejace www (choc czasem sa problemy z otwieraniem stron, lecz raczej nie zwalam tego na AC).

I tylko ten Pan, który FV przynosi jakoś nie budzi mojego entuzjazmu :cry: ;)

ps. Mam porównanie - w pracy mamy neo 512 podzielone na 2 kompy i chodzi to żałośnie. Szwagier korzysta z Netii (tam jest chyba 640 kbit/s) i tez nie umywa sie to do taryfy medium.

Co wcale nie znaczy, że nie ucieszyłbym się z jakiejś obniżki cen, względnie rozszerzenia pasma :D
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 2 gru 2006, o 06:19

jeżeli chcecie obniżki cen albo rozszerzenia pasma poczekajcie aż konkurencja zacznie deptać AC po pietach. AC tylko wtedy zacznie coś zmieniać jak poczuje zagrożenie tz realna szansę na odpływ klientów do konkurencji. puki co narazie nie jest zle łacze w miare dobre, mała awaryjność i DC w sieci. :D
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez general@jawnet » 2 gru 2006, o 06:39

Może ,ale tylko moze doczekamy się Oferty Utrzymaniowej ! Po skończeniu Umowy
Operator w tym przyapadku Art Com , proponuje aneks do umowy np; na 2 lata ale do tego kazdy abonent dostaje Laptopa za złotówke z procesorem Intel Core 2 Duo !
Pożyjemy -zobaczymy !Konkurencja Nie-Śpi !
general@jawnet
 
Posty: 57
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 2 gru 2006, o 09:01

Zwalę twoją wypowiedź general na karb wczesnej pory :D

ps. POOOOOOOOOOOOOOOOLSKA ! :D :D
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron