Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez daytek@jawnet » 29 lis 2006, o 15:43

Hmm przy odliczeniu internetu od podatku okazuje sie ze Panstwo placi nam srednio za 2 miesiace internetu zwracajac nam 19% poniesionych kosztow.
Avatar użytkownika
daytek@jawnet
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez mazi@jawnet » 29 lis 2006, o 18:03

moze maly offtopic ale napewno pokaze troche olewactwo ze strony ac. Wyslane zostaly 2 maile na dsi@artcom.pl z wiadomoscia iz wystepuja pewne problemy w lokalizacji w ktorej sie znajduje - otrzymalem taka oto odpowiedz "Problemy niestety sa niezalezne od nas, straty na poziomie 0.5 do 1% powstaja poza siecia naszego operatora (w sieci atman-a). " Byla to wiadomosc od Pana Pawła S. (Paola) Na ów wiadomosc odpisalem iz kolega Stanik nie ma takich problemow ( bez komentarza). Wtedy otrzymalem kolejnego maila, bylo to w piatek 24 listopada "sprawdzimy w takim razie lacze w kierunku do Ciebie." Niewiem czy do dzisiejszego dnia nadal sprawdzane jest to lacze w moim kierunku, czy slowa sa rzucane na wiatr, w kazdym razie nie otrzymalem zadnego innego powiadomienia juz, a nie mam zamiaru codziennie pisac maila i ponaglac, ze cos mi nie dziala etc..

a z tym podniesieniem transferow w nocy to tez sprytne bo nie wszyscy na tym skorzystaja, ja np. na noc musze wylaczyc komputer jak i zapewne wiele innych uzytkownikow..
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez grzkac@jawnet » 29 lis 2006, o 18:45

w dzień często pracuje na komputerze...w nocy śpie...komputer nie może 24h/7dni w tyg chodzić...dlatego na tej promocji skorzysta niewielka część....
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez seba@jawnet » 30 lis 2006, o 10:26

Mazi z tego co mi się udało dowiedzieć to stanik korzysta z innych serwerów gier i dlatego niema problemu z pingami.

grzkac, jeśli niechcesz korzystać to nie korzystaj
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez wodnik78@jawnet » 30 lis 2006, o 13:59

seba

chodzi o to żeby wszyscy mogli skorzystać z tej promocji a nie Ci co nocami siedzą, bo chyba nie myślisz że osoby które do pracy czy do szkoły chodzą itd. będą specjalnie po nocach siedzieć.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 30 lis 2006, o 14:57

ja tez nie zawsze siedze w nocy, a zeby z tego skorzystac wystarzcy zostawic ssanie na noc, wiec w czym problem?
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez grzkac@jawnet » 30 lis 2006, o 15:54

seba - nie, że nie chce - bo każdy chyba chciałby mieć wiekszy transfer - tylko godz. są nieludzkie...kiedyś spać trzeba
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez mazi@jawnet » 30 lis 2006, o 16:06

Seba - w takim razie z tego co Ci sie udalo dowiedziec ktos Cie wybitnie zle poinformowal. Nie jest niestety mozliwe zeby korzystal z innych serwerow gier gdyz gramy w tym samym klanie - podczas meczu klanowego dziwnym trafem musimy znajdowac sie na tym samym serwerze : ] przy czym ja posiadam ów opisane w e-mailu lagi, a Stanik nie..

maxiu- w tym co ja napisalem w koncowej czesci wyp.

i czy naprawde nie lepiej zamiast wymyslac jakies, musze to napisac, bezsensowne powody ktore naprawde nie sa zwiazane ze sprawa, zamiast wziasc sie za to tak jak Paol napisal ale tylko i wylacznie napisal - myslicie ze specjalnie, MY uzytkownicy robimy wam na zlosc, wymyslamy jakies problemy bo mamy strasznie duzo czasu i nudzi nam sie w domu, zeby wam zrobic na zlosc ? prosze Cie Seba..
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez seba@jawnet » 30 lis 2006, o 16:38

nierozumiem Was... podnieśliśmy Wam łącze w nocy a Wam jeszcze źle. Zrobilismy to aby sprawić Wam niespodzianke od wrzesnia, a Wy narzekacie - mogliśmy tego nierobić. I powiedzcie mi jak ja mam wymyślać nowe sondy konkursy skoro narzekacie na wszystko co się wymyśli.

mazi już się biorę za Twoją sprawę:)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez buli@jawnet » 30 lis 2006, o 16:55

fajne podejscie do klijeta :geek:
Avatar użytkownika
buli@jawnet
 
Posty: 53
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron