Ból głowy czy psikus RDG ??

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez dvl@jawnet » 18 lis 2006, o 13:47

Hmm ale gorąco coś w tym topicu. Co do gier - moim zdaniem lepiej pograć w gry niż iść się do baru uchlać do nieprzytomności. Nie gracie = nie wypowiadacie się na dany temat. Nie piję to sie nie wypowiadam na temat alkoholu - proste. Gry wcale nie są dla osób ograniczonych albo jakiś nienormalnych. Niektórzy traktują to bardzo poważnie i nieźle na tym zarabiają. Nie chcesz nie graj twoja sprawa. Decyzja admina/opa jakkolwiek go nie nazwiecie jest moim zdaniem słuszna. Zło trzeba tępić już w zarodku. Może odrobine ta kara za długa faktycznie ale pytanie nie na miejscu. Jak chcesz czitować to będziesz to robił już zawsze. Takie zachowanie jest tępione na każdym porządnym serwerze gier. W tym przypadku podejrzewam, że rdg nie chciał mieć potem z tobą problemu i niepotrzebnie rozdawać bany na grze. Pozdrawiam
dvl@jawnet
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 18 lis 2006, o 14:08

Moja ostatnia wypowiedz jest taka
RDG troche przesadził rozumiem do 10h ban to jeszcze ale 22h:| no trudno rdg jest w koncu od gier mogl sie wkurzyc ale troszke za ostro potraktowł arthasa to w koncu tylko pytanie :) pozdro;]
Anonymous
 

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez maxmac@jawnet » 18 lis 2006, o 14:13

jak tak was czytam to mi sie przypomina pewna historia...
pewnego dnia na pewnym servie ET pewien osobnik spytal mnie czy nie sprzedalbym mu mojego cheata (0_o), poprowadzilem z nim rozmowe a nastepnie loga wyslalem do admina owego serva dostal pem bana i przekierowanie do PB.
Jako ze rowniez kiedys robilem za Refa to wiem jak ta robota wyglada i osobiscie nie potraktowalbym tego tak lagodnie jak rdg
btw. co za idiota pyta admina czy nie wie skad dorwac czity? sic!
maxmac@jawnet
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez stanik@jawnet » 18 lis 2006, o 14:17

jak dla mnie to ja bym jeszcze dal bany na serwery jawnetowskie :/ takich ludzi trzeba tepic, wyrywac jak chwasty, bo pozniej nie da sie grac w nic :/. Jak ktos nie umie grac to niech nie gra, a nie wkurza innych ukazujac na serwerze swoj idealny debilizm. Daj sobie taki post na jakims forum (normalnym, zwiazanym z grami, zeby wiedzieli co to znaczy) to zobaczymy co by Ci odpowiedzieli (o ile bys mogl tam jeszcze raz wejsc, by przeczytac odpowiedz, jak by to ktos to wczesniej zobaczyl). Sie ciesz, ze tylko 22 :/

zazwyczaj sie pyta by cos dostac, wiec to w tym przyapdku jest prawie rownoznaczne...
a jak ktos cos ma tzn ze tego uzyje, a lepiej zapobiegac :p

grzkac: nie zaciera nam sie rzeczywistosc z internetem. jak ktos bierze doping jest wykluczony z zawodow, tak samu tutaj jak ktos gra i czituje to niech :evil: . Prosta zasada chyba, nie? Zreszta granie przez interent dotyczy internetu, nie dostal bana na jakis bar, tylko na cos wirtualnego (na cos w tak zwanym "internecie"). Wiec niech nie ukazuje tutaj swego hmm debilizmu mozna by juz nawet powiedziec...
stanik@jawnet
 
Posty: 54
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez beatar@jawnet » 18 lis 2006, o 14:33

Proponuje zakonczyc temat bo sie bedzie ciagnal wnieskonczoność... przywalic kolesiowi bana na pół roku na dc i poblokowac porty od 20000 w zwyz.

oj arthas chałwy to ty nie dostaniesz..... :///
beatar@jawnet
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez browar@jawnet » 18 lis 2006, o 15:25

Prawda jest taka, że jak ktoś się zna na tym co robi mówie o cheaterach, bo spotykam ich na codzień, to będą grali, już u nas powstała w grach pewna subkultura którą cieszy gra na czitach, ja osobiście też grałem ale nie na serkach na których przeszkadzałem tylko czit and czit mówie o publikach bez PB, bo tak już się przyjeło serki z pb są dla graczy a serki bez PB dla czitów i na jaki kolwiek bez PB się wejdzie widzi się czitów i nic na to nie poradzicie, takie życie i takie realia współczesnej rozrywce wirtualnej, tak jak Hakerzy powstali cheaterzy i tak będzie i nikt tego nie zmieni :) :oops:
Avatar użytkownika
browar@jawnet
 
Posty: 162
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez grzkac@jawnet » 18 lis 2006, o 19:46

%&^%&^ %&^%&^ %&^%&^ %&%& ech poniosło mnie.....to tylko gra...durna, bezmyślna, prosta, przeciętna...GRA...i choć nie wiem jaka ona będzie - dalej będzie GRĄ :!:
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez pysio@jawnet » 18 lis 2006, o 20:00

o każdej rozrywce można powiedzieć że jest durna ,bezmyślna i niepotrzebna.Wszystko zależy od punktu widzenia.Choć powiedzenie o grze sieciowej że jest durna,bezmyślna i prosta to efekt nieznajomości tematu.Wszystko zależy od przeciwnika ......jak w szachach.
Masz prostego przeciwnika to masz prostą nieciekawą grę,jak masz przeciwnika trudnego rozrywka jest proporcjonalna.
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez lucas@jawnet » 18 lis 2006, o 23:01

dobrze mu tak -)ie
lucas@jawnet
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez wiqert@jawnet » 18 lis 2006, o 23:43

arthas gdzie mozna dobra trawe kupic? lol
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron