Ból głowy czy psikus RDG ??

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez emumaster@jawnet » 18 lis 2006, o 23:50

Podniecacie sie jakby o zycie chodzilo a chodzi tylko i wylacznie o gre. Gre czyli o jakas tam rozrywke mniej lub bardziej ciekawa. Zachowujecie sie jak kibole na meczu.
emumaster@jawnet
 
Posty: 256
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez goomis@jawnet » 19 lis 2006, o 00:21

Czity >powinno tego nie byc..... kazdy gracz to stwierdzi
crackowanie[kopiowanie(nielegalne) ]gier/programsow łamanie haseł...// kazdy stwierdzi ze nie powinno byc takiej mozliwosci ? kto nie chce stracic danych...
doping... kazdy sportowiec tak stwierdzi ze nie powinno tego byc.
_____________________________________________________
Dla takiego grzkca gra nigdy nie bedzie miala sensu mimo iz staje sie ona e-sportem.
i mowiac " Maxiu to tylko gry."
"nie gram w gry i nie będę bo uważam, że jest to strata czasu...zaniedługo kogoś pobiją bo ten okazał się lepszy w jednej grze niż on...." widzisz dzis siedza kołki nad telewizorami i dreja sie do niego bo ktos strzelil gola.
ale przez takich wariatow co sie dra do tego telewizora i chodza na mecze pilki noznej jest oplacalny biznes i sie wydaje na to kase. i masz popularne mistrzostwa swiata.
e-gaming w niedalekiej przyszlosci tez juz bedzie tak rozwiniety ze bedzie podobna sytuacja
i to czy ty nie lubisz gier twoja sprawa ktos nie lubi pilki noznej to tego nie oglada i sie tym nie pasjonuje i wkurza go ze 100 reklam o tym jest a ma to gdzies.
widzisz dla ciebie to strata czasu
to ze biega ktos w kolko 500 razy po to zeby wygrac jakies zawody to tez zapewne dla ciebie bezsens i strata czasu ... i mozna sie z toba zgodzic i nie
dla kazdego cos innego bedzie strata czasu... popieram tu wypowiedz devila
"Nie gracie = nie wypowiadacie się na dany temat. Nie piję to sie nie wypowiadam na temat alkoholu - proste."

2. stanik powiedział:
"takich ludzi trzeba tepic, wyrywac jak chwasty, bo pozniej nie da sie grac w nic :/"...
jest dokładnie właśnie tak [kolo wchodzi wali 500 headshotów z zarogu :evil: czeresnie... i graj sobie z takim gosciem :/
to tak jak bys chcial wygrac w biegu na 2 km ale ty biegniesz na nogach a ja lece na rakiecie :X


3.pytanie admina servera gier.... o czity < bez komentarza.
kop na miesiac w sumie by sie nalezal gdy by nie to ze nie znajduje sie w rules o ile mnie pamiec nie myli.

_____________
naucz sie grac i graj a nie oszukuj a jak nie to wogole nie graj...
btw nauczyl bys sie c++ to sam bys sobie napisal dla jednych to jest zrozumiale dlaczego otrzymales kopa
dla drugich nie i tak zostanie ze nie będą wiedzieli
goomis@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 19 lis 2006, o 00:32

6. Operatorzy :
a. pilnują przestrzegania zasad,
b. są bezwzględni dla łamiących zasady,
c. czasem się mylą ( ale to ich prawo ),
d. nie muszą tłumaczyć swoich decyzji.

Fin.
PS. Granie na kodach to jak seks z deską która ma wybity sęk, niby efekt końcowy taki sam (wygrana?) ale droga do celu nie daje takiej frajdy;) ha! Ale sobie powiedziałem ;-D
Anonymous
 

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 19 lis 2006, o 08:45

Osobiście Nie gram już po lanie kiedyś trochę pogrywałem , ale jak przeczytałem wypowiedź "Goomis" to mnie poruszyło . Powiem tyle , że popieram kolege w 100% do tego stanu jaki przedstawił a ci którzy poprostu nie zajmują się pewnymi sprawami niech poprostu nie wypowiadają sie w temacie chodź mają do tego prawo :p i napewno wykorzystają to, bo co by było jakby nie było krzykaczy !!!
Anonymous
 

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez grzkac@jawnet » 19 lis 2006, o 09:19

kicu... :ugeek: my to się chyba ostatnimi czasy bardzo pulubili...chyba jednak skusze się kiedyś na to piwo z Tobą ;)
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 19 lis 2006, o 09:35

n/p , to że pewne osoby sądzą , że są idealne i wszystko wiedzą to są w dużym błedzie , kolega poruszył temat gdzie nie miał raczej racji no ale cóż :ugeek:
Anonymous
 

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez grzkac@jawnet » 19 lis 2006, o 11:06

kicu to się nazywa nadinterpretacja pewnych wydarzeń, nie chce przypominać kto dostał bana tylko dlatego, że wykazał się większą wiedzą i obeznaniem w temacie niż op...ech było mineło...ale jak uważasz się za idealnego...no to cóż...narcyzm... :ugeek:
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 19 lis 2006, o 11:25

wiesz grzkac pomijając , że ten temat tyczy się czegokolwiek innego , najbardziej boli tego co najwięcej robi zadymy ! tak bywa :ugeek: , ale jak widać to raczej ty uważasz , że jesteś idealny i ciągniesz wiecznie temat jak gówno . Ale jak napisałes koniec już naprawde tego tematu bo stało się to nudne dawno temu. Apropo DC++ jeśli bedziesz zasługiwał wedle pewnych zasad na kicka to i tak go dostaniesz . A kończąc ten temat to powinnieneś być zadowlony choćby z tego , że masz takie DC++ i nie musisz kombinować i jakbyś niewiedział na każdym Hubie panują zasady :) . Jest to tylko dobry uczynek AC , że coś takiego stworzył .No i pewnie się zacznie twoje piękne słowa , ale jak napisałem ^^ ja w tym temacie koncze jakiekolwiek wczesniejsze zatargi , bo mam dosyć polemiki z tobą.Jak zwał tak zwał

cya . pozdro dla wszystkich wariatów :D
apropo twojej prośby odnośnie filmu , jak się nie myle to jest na DC++ :D

acha i poczekajmy grzecznie na wypowiedz "rdg" w tym temacie :D
Anonymous
 

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez grzkac@jawnet » 19 lis 2006, o 11:44

wiem, że jest...czekam cierpliwie teraz na slota...bo cierpliwość jest cnotą...a propo kończenia tematów...jak ktoś nie umie przyznawać się do błędów czy też, że młodszy może wiedzieć lepiej to już każdego z osobna kompleksy....no i fakt - nie odbiegajmy zbytnio z tematem no ale cóż to nie ja napisałem pierwszy o marionetkach tylko ty o krzykaczach :). :ugeek:
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 19 lis 2006, o 17:59

Trzymajmy sie zatem faktow:

[2006-11-17 21:12] Mam pytanie wiem ze jestes adminem gry i tylko grasz uczciwie :[ ale ja szukam Cheats do gry medal of honor AA przez internet ciężko znalesc moze cos wiesz:D? chce grac na serverach zagranicznych i wnerwiac frajerow zwlaszcza holendrów
[2006-11-17 21:12] Chwilowo nieobecny - zostaw wiadomość.
[2006-11-17 21:40] jakbys mogl to bys mi podaj jakas strone gdzie to tam jest czy cos:]
[2006-11-17 23:03] powiem tak
[2006-11-17 23:03] jeszcze raz zobacze taki tekst - to wylecisz na dluzej niz tym razem


To caly przebieg rozmowy na priv. Nie tylko pytal gdzie, ale i podal chec uzycia. Cheaterow tepic bede zawsze i w tym temacie "wysiadlo mi poczucie humoru". Kick byl tylko ostrzezeniem i powinienes Arthas zrozumiec co za nim sie krylo. Jednak nie zrozumiales - to wytlumacze to dosadnie - nie tylko chcesz lamac EULA MoH:AA, ale rowniez masz zamiar psuc rozrywke innym. Kazdy rozsadny administrator serwerow gier dalby Ci za takie cos permbana, u mnie dostales kredyt zaufania, ze byl to jednorazowy wypadek przy pracy.

Wiecej tlumaczenia nie jest potrzebne, bo moje zasady na ten temat poznales w ten sposob, ktorego zapewne chciales uniknac. Jesli masz kogos winic - win tylko i wylacznie siebie.

Do dyskutantow ktorzy nie maja pojecia na dany temat - czasami trzeba umiec sie przyznac, ze w danym temacie nie ma sie pojecia lub ktos wie na ten temat duzo wiecej. Podejmowac dyskusje mozna ponownie po zapoznaniu sie z nim.

Polemika z mojej strony zakonczona. Nastepnym razem, tak jak napisalem na priv zanim udzielilem kicka, nie bedzie taryfy ulgowej.
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron