Ból głowy czy psikus RDG ??

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez doda1@jawnet » 19 lis 2006, o 20:24

poważni gracze wypowiedzieli się jednomyślnie w temacie ,bijącym pianę dziękujemy :!:
Ciesz się że ban tylko na 22 godz ,na takie pytania każdy admin jest szczególnie uczulony.

Rufus
doda1@jawnet
 
Posty: 37
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 23:00

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez barton@jawnet » 19 lis 2006, o 21:45

Arhas nie napisał nam tu całej prawdy co pisał do admina Rdg , o Belgach i że chce ich oszukiwać. Czyli jest kłamcą , a takiemu ban podwójny się należy . W takim przypadku popieram Rdg.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez arthas@jawnet » 19 lis 2006, o 22:38

Eh oszukiwanie tak czy tak to do tego samego sluzy czy polaka czy kogos tam ale co z tego ja tylko pytalem :/
Avatar użytkownika
arthas@jawnet
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez beowulf@jawnet » 20 lis 2006, o 14:15

Mniemalem, ze rdg swoja wypowiedza zakonczy temat, ale sie pomylilem...

Chciales zdobyc cheaty. To fakt. Faktem jest tez, ze nie ma znaczenia, czy chciales oczukiwac Holendrow, Polakow czy kogokolwiek innego. Fatkem jest takze to, ze udezyles z pytanie do admina gry.jawnet.pl

Co w takiej (tj. kiedy pojawia sie potencjalny nowy cheater, ktory jeszcze wyraza otwarta chec cheatowania) robi porzadny admin?? Ukraca jego zapedy - banem!!

Nie wiem o co cala granda - jakbys wszedl na server, zlapaliby Cie na cheatowaniu i dali permbana, to tez bylbys oburzony "jak mogli"?? Powiesz, ze to nie to samo, bo ty tylko chciales cheaty, nie cheatowales - prawda, ale taka chec to chyba po tobie strumieniami splywala...
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez mazi@jawnet » 20 lis 2006, o 16:26

chciałeś pograć i powkurzać frajerów powiadasz ? to teraz zastanów się kto wyszedł na frajera w tym wypadku. gdyby się coś takiego zdarzyło na cs'ie a owa osoba byłaby z naszej sieci ode mnie napewno z miejsca otrzymałaby perma.. gg
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 20 lis 2006, o 17:08

To nie bylo "tylko pytanie" a konkretna prosba w konkretnym celu - uzycia.

Jesli nadal nie zrozumiales lekcji moj kredyt zaufania sie skonczyl i nastepna taka sytuacja skonczy sie standardowym rozwiazaniem, zgodnie z zasadami przyjetymi w sieci jawnet.pl.
Anonymous
 

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 20 lis 2006, o 19:26

a co ma dc do serwera gier
przecież niechcial bajerów do oszukiwania na hubie tylko do gry.
Anonymous
 

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez grzkac@jawnet » 20 lis 2006, o 19:42

19.11.2006, 17:59:32 przez rdg
"Polemika z mojej strony zakonczona."
20.11.2006, 17:08:47 przez rdg
"To nie bylo "tylko pytanie" a konkretna prosba w konkretnym celu - uzycia..."

Jedno rdg trzeba Ci przyznać - jak już coś powiesz...to można to olać cieplutkim moczem bo jak widać nie jesteś konsekwentny w swoich działaniach...
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 20 lis 2006, o 20:02

Grzkac widziales gdzies tam polemike w pozniejszym etapie? Ja osobiscie nie.

Widze, ze trzymasz sie swojej ulubionej postawy - przerostu formy nad trescia. Zanim zaczniesz wytykac "bledy" innym przyjrzyj sie dokladnie swoim wlasnym poczynaniom. Chociazby w tej dyskusji wykazales sie zerowa znajomoscia tematu, czym sie jeszcze chwaliles, ale polemike prowadziles. Poziom jej zostawia wiele do zyczenia, argumenty typu ad persona tez uznaje za niskich lotow. Sugeruje zimny prysznic dla ochloniecia, bo zaczynasz sie osmieszac swoja samozwancza profesura z kazdej galezi wiedzy.

Tyle z mojej strony.
Anonymous
 

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez grzkac@jawnet » 20 lis 2006, o 20:16

kiedyś dostałem bana na dc bo udowodniłem opu, że jednak niektóre pojęcia nalezy rozumieć inaczej...drugi raz tego "błędu" nie popełnie...szkoda, że post szefa nie zwrócił Twojej uwagi...
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron