Ból głowy czy psikus RDG ??

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez szyszeq@jawnet » 18 lis 2006, o 13:12

a co to tylko serwer na jawnecie jest? :!: jak widze ze opy na serwerze sa do dpy to poprostu wychodze i ide na inny :| a jesli dostales bana na niego na 1 dzien.. to zawsze mozesz wrocic :) tylko ze ja bym juz tego nie robił :)
szyszeq@jawnet
 
Posty: 46
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 18 lis 2006, o 13:17

Nie ma to jak płaszczyć sie przed adminami :| ten ktos wie ze o nim mowa;]
Anonymous
 

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez grzkac@jawnet » 18 lis 2006, o 13:17

maxiu to tylko gry... :!: Wam się zaciera granica pomiędzy rzeczywistościa a grami... :| nie gram w gry i nie będę bo uważam, że jest to strata czasu...zaniedługo kogoś pobiją bo ten okazał się lepszy w jednej grze niż on.... :|
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 18 lis 2006, o 13:22

tofik glupie aluzje nie na miejsu, gram sieciowo na tyle dlugo ze WIEM ze zaczyna sie od pytan gdzie mozna zassac, a cheaty to najgorsze co moze byc w grach sieciowych, psuja zabawe wszystkim pozostalym grajacym
Anonymous
 

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez arthas@jawnet » 18 lis 2006, o 13:23

Dobra opinie sie posypaly jak rodzynki w czekoladzie ;] teraz czekajmy na przyjscie Admina Gier i wypowiedzenie sie i poznanie jego opini
Avatar użytkownika
arthas@jawnet
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 18 lis 2006, o 13:28

Maxiu rozumiem ze jesli na serwer wchodzi koles z citami to jest to wkurzające ale arthas sie tylko zapytał a nie ze ma czity a to jest zasadnicza róznica...
Anonymous
 

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 18 lis 2006, o 13:29

roznica wlasnie jest bardzo mala, admin gier jest nieobecny, bedzie jutro wiec pewnie dopiero wtedy odpowie
Anonymous
 

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez arthas@jawnet » 18 lis 2006, o 13:30

No właśnie trzymac sie tematu!! xD
Avatar użytkownika
arthas@jawnet
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 18 lis 2006, o 13:31

mieć a zapytac sie to jest roznica i to dosyc duza
Anonymous
 

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 18 lis 2006, o 13:44

Ło matko, hahaha.
Rozbawiony jestem do lez, idz jeszcze na komende i spytaj gdzie mozna latwo obrobic kiosk i gdzie tanio kupic marichuanine.
W miemczech jest (dobre) prawo by aresztowac osobe zanim popelni przestepsto,wiec jesli czit bylby przstepstwem (a na serwerach jest) to koles sam podsuwa na siebie dowody,ban sluszny i szkoda ze na 22h ja bym dal na zawsze i popodsylal dane zioma innym adminom.

To ze on jeszcze ma pretensje i ze ma poparcie u innych osob jest jak dla mnie chore.
Jesli wam sie nie podobaja zasady panujace na serwerach i na dc jaki problem, zakladajcie swoje z innymi zasadami.
Szkoda ze nie wolno tu przeklinac,ale bym was zwyzywal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości