Radiówka - Wyższe Taryfy

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Radiówka - Wyższe Taryfy

Postprzez Anonymous » 22 mar 2006, o 21:54

Mam kilka pytań do Pracowników firmy Artcom

1.No więc tak jest możliwość czy nie ma możliwości posiadania wyższej taryfy na radiówce niż standard????

2.Dlaczego pare osób w Jaworznie ma tą możliwość (Rzekomo się tu ogłaszają że mają)??

3.Po co są te taryfy skoro nie każdy może z nich skorzystać ????

4.Skoro użytkownicy podpięci kablem mają jakąś alternatywe (wyższe taryfy) to co mają użytkownicy łacza radiowego.Jaka jest nasza alternatywa ????

5.No i na sam koniec ile jest userów posiadających łącze radiowe i będacyh na wyższych taryfach ???

Chiałbym żeby ktoś z AC odpowiedział na te pytania bo często są one zadawane przez userów.I oczywiście chodzi mi również o to by obalić pewne plotki głoszone przez niektórych userwów odnośnie taryf i radiówce.
Anonymous
 

Radiówka - Wyższe Taryfy

Postprzez Anonymous » 23 mar 2006, o 08:01

Jaka alternatywa dla podpiętych kablem!!! Ja się od pół roku proszę o wyższą taryfę i co słyszę??? "Nie ma na chwile obecną technicznych mozliwości, prosze się co jakiś czas dowiadywać". No i kapa. Na szczęście umowa kończy mi się we wrześniu... a co za tym idzie, biore Netie albo Chello, jeszcze nie zdecydowałem :]
Anonymous
 

Radiówka - Wyższe Taryfy

Postprzez aerodeck@jawnet » 23 mar 2006, o 15:29

darkboy , wszystko zależy od tego jaką masz antene , jeżeli ma przepustowość 5GHz to możesz mieć wyższą taryfe a nawet publiczne IP , wiem to bo sam tak mam , Chcesz znać szczegóły to proponuję napisać maila do seby. Ja tak zrobiłem , dostałem pełne info odnośnie tego samego tematu i teraz sobie śmigam na wyższej taryfce ;) . Jeżeli nie znasz maila do seby to proszę , oto on : sebastian@pycia.com
Avatar użytkownika
aerodeck@jawnet
 
Posty: 119
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron