Brak konkursu

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Brak konkursu

Postprzez seba@jawnet » 7 cze 2005, o 21:18

poszukam pomysłów i coś zaproponuję.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Brak konkursu

Postprzez barton@jawnet » 7 cze 2005, o 21:38

Ja proponuję aby gość który wygra w danym miesiacu mógł zostać moderatorem na forum....takie jego prawo ....na miesiąc....nie nagrody rzeczowe ale właśnie prawo do usuwania, banowania itp....oczywiście pisałoby wtedy na czerwono ...zbanowany przez....he he he ale była by jatka !
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Brak konkursu

Postprzez fanreal@jawnet » 7 cze 2005, o 21:42

Rzeczywiscie niezly pomysl. Wcale nie bedzie zamieszania wtedy.

lol2
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Brak konkursu

Postprzez jinrap@jawnet » 7 cze 2005, o 21:47

Ja bym zrobil co miesiac dawac jakis test 5 pytan z Jaworzna naprzyklad takie na jakiej ulicy znajduje sie hala MCKIS w centrum lub cos takiego i kazdy z uzytkownikow mogl by tylko raz odpowiedziec ( jak ktos zrobi blad no to musi czekac na nastepny miesiacm, a Ci ktorzy odpowiedzili poprawnie na pytania przechodza do losowania nagrud z danego miesiaca :) pozdro i zapraszam niedlugo na www.hiphop.jaw.pl bedzie jakis konkursik do wygrania napewno gazetki strefa hip hop i moze bileciki na koncert O.S.T.R 24 czerwca na Kantym :) Jak cos pomysl Seba bo pomysl mozna jeszcze zmodyfikowac :D
jinrap@jawnet
 
Posty: 97
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Brak konkursu

Postprzez seba@jawnet » 7 cze 2005, o 22:12

niestety niepodoba mi się pomysł z możliwością wygrania prawa moderatora forum. Są osoby które niemogą się wypowiadać na forum, a co dopiero kiedy to mogłyby decydować o jego przyszłości. Na status moderatora trzeba zasłużyć i piersze propozycje już mam, ale to jeszcze nie teraz. Temat dotyczy konkursu, a więc kontunuję....

W wakacje postanowiłem zawiesić konkurs z kilku powodów. Przedewszystkim, aby odciągnąć Was od komputerów i konkurs wakacyjny napewno niebędzie związany z komputerem (klikaniem) :|
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Brak konkursu

Postprzez wodnik78@jawnet » 7 cze 2005, o 22:44

Seba

niektórych nie da sie odciagnąc od komputera, chyba że internetu na czas wakacji nie będzie :). Albo miasto zrobi cos dla tych co nigdzie nie jadą cos ciekawego.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Brak konkursu

Postprzez xytrass@jawnet » 8 cze 2005, o 07:06

a może ART-Com na czas wakacji organizowal jakies warsztaty komputerowe..fajna sprawa cos takiego..tak jak obecnie jlug jest...tylko np z troche innej tematyki...
xytrass@jawnet
 
Posty: 211
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Brak konkursu

Postprzez seba@jawnet » 8 cze 2005, o 07:16

Na wakacje planujemy dwie imprezki, jedna pod koniec lipca druga pod koniec sierpnia.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Brak konkursu

Postprzez simon@jawnet » 8 cze 2005, o 12:24

czyli kiedy ten tur bo zapomnialem ??
Avatar użytkownika
simon@jawnet
 
Posty: 46
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Brak konkursu

Postprzez wodnik78@jawnet » 8 cze 2005, o 14:11

seba

może rozwiniesz swoją myśl i zdradzisz co to za imprezy bo niewiem czy warto iśc, bo sam kiedyś na starym forum pisałes żeby pisac konkretnie. To moze też napiszesz jakies konkrety :)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron