Taryfy- Jakies zmiany?

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez waldek2@jawnet » 19 kwi 2010, o 17:46

Co myślicie o nowych taryfach w art-comie ?
Avatar użytkownika
waldek2@jawnet
 
Posty: 31
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez leeo@jawnet » 19 kwi 2010, o 18:25

Pytanie czy mając aktualnie podpisaną umowę w promocji Optimum za 49zł mogę skorzystać z promocji 25Mbit/s za 79zł?? Rozumiem że łącze jest symetryczne.
Avatar użytkownika
leeo@jawnet
 
Posty: 301
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez seba@jawnet » 19 kwi 2010, o 19:55

leeo@jawnet.pl napisał(a):Pytanie czy mając aktualnie podpisaną umowę w promocji Optimum za 49zł mogę skorzystać z promocji 25Mbit/s za 79zł?? Rozumiem że łącze jest symetryczne.


Łacze jest symetryczne, ale przyznam szczerze że testując te taryfy to są to szybkości na poziomie 20-24 Download, 12-20 upload... oczywiście pracujemy, aby je jeszcze poprawić.

Możesz skorzystać z tej promocji posiadając umowę na taryfę Optimum za 49zł.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez leeo@jawnet » 19 kwi 2010, o 20:07

Dzięki za szybką odpowiedź.
Avatar użytkownika
leeo@jawnet
 
Posty: 301
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez Anonymous » 23 kwi 2010, o 11:18

Kurde gdyby nie to że 36 miesięcy umowa to sam by sobie sprawił te 25 oczywiście od strony uploadu :) bo pod względem downloadu obecnego operatora bym nie wymienił
Anonymous
 

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez lwiech@jawnet » 24 kwi 2010, o 16:37

Jaka jest maksymalna taryfa dla sieci 5Ghz?
lwiech@jawnet
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez seba@jawnet » 27 kwi 2010, o 10:48

lwiech@jawnet.pl napisał(a):Jaka jest maksymalna taryfa dla sieci 5Ghz?


4 Mbit/s :)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez seba@jawnet » 27 kwi 2010, o 10:55

Jest propozycja i chciałbym abyście udzielili odpowiedzi czy Wam się pomysł podoba.

Jak zauważyliście pojawiły się nowe taryfy, które jeszcze bardziej chcielibyśmy rozbudować. I jest taki pomysł... usługa "nocny marek" w której za kwotę abonamentu 10 PLN przepustowość do, jak i z internetu wzrastałaby w godzinach 24-7 rano czterokrotnie.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez barton@jawnet » 27 kwi 2010, o 11:32

Obiecanki , cacanki ...przez telefon miły pan zaoferował mi taryfę 25 mbit , oczywiście wcześniej pytając o adres. Na miejscu w firmie już nie było tak różowo. Okazało się , że jednak się nie da , więc nie obiecuj gruszek na wierzbie. Może lepiej podaj dokładnego linka do adresów bloków , które mają taką możliwość , bo nie mogę na jaw.pl znaleźć .

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Taryfy- Jakies zmiany?

Postprzez seba@jawnet » 27 kwi 2010, o 13:35

barton@jawnet.pl napisał(a):Obiecanki , cacanki ...przez telefon miły pan zaoferował mi taryfę 25 mbit , oczywiście wcześniej pytając o adres. Na miejscu w firmie już nie było tak różowo. Okazało się , że jednak się nie da , więc nie obiecuj gruszek na wierzbie. Może lepiej podaj dokładnego linka do adresów bloków , które mają taką możliwość , bo nie mogę na jaw.pl znaleźć .

Pozdrawiam.


Spokojnie barton.

Po pierwsze: Nic nie obiecuję, tylko zadaje Wam pytanie czy podoba Wam się jakiś tam nasz pomysł
Po drugie: Domyślając się gdzie mieszkasz u Ciebie jest możliwość taryfy EXTREMUM
Po trzecie: Specjalnie stworzyłem lokalizacje sieci gdzie można wziąć konkretną taryfę

Lista bloków podłączonych w danej generacji znajduje się w cenniku http://www.jawnet.pl/pages/internet/cennik.html. Klikając w cenniku odpowiednio: Dostępność w sieci radiowej 5 GHz, Dostępność w sieci 2 generacji, Dostępność w sieci 3 generacji, Dostępność w sieci 4 generacji otrzymasz listę bloków.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron