Nowe taryfy - komentarze

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez seba@jawnet » 3 cze 2005, o 16:25

No i spotkałem się z darc`em na PES3... troszeczkę mnie rozwlił:)

ale jak się okazało i on do DSL`a może się dostać tak jak i z DSL`a do jego rzeczywsitego adresu IP można...

czyżby to kolega z netii miał problem? niechaj zadzwoni do swojego operatora i zagra z nim w PES`a... hihi

W razie problemów czekam:)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 4 cze 2005, o 18:53

Oj chlopaki, ale z tymi torrentami to nie jest tak. Mozesz miec gwarantowane nawet 64 kbps (nota bene to jest 8 kB/s - hihi, tyle co ISDN) ale to zalezy jakim laczem na upload dysponuja inni co ssaja tego torrenta. Powiem tak, im wiecej ludzi jadacych z tym torrentem, tym lepiej. Jak jest powyzej 20 osob to jest ok. Jak jest setka to juz jest maks wypas i jesli masz transfer typu 4 kB/s to Twoj provider daje ...y :/
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez darc@jawnet » 6 cze 2005, o 23:30

kurde seba :((((( no wszystko pięknie ale serio nie wiem co to jest mimo wszystko dalej nie moge zagrać w internecie na polskich i światowych serwach PES 4 za pomocą Launchera 3,10 do PESa
i męcze a nic z tego nie idzie na jakiej zasadzie wogóle to zew IP działa jak zawsze widać mnie pod tym wewnętrznym :| specjalnie zmieniłem żeby dostać zew ip i móc grać a tu dalej nic HELP PLIS
darc@jawnet
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez darc@jawnet » 7 cze 2005, o 00:11

a jescze zapytanie to jaki ja mam ten zew ip w końcu bo nawet nie wiem a od 1 czerwca podobno mam :????
darc@jawnet
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez seba@jawnet » 7 cze 2005, o 08:22

darc niemożliwe, że niewidać Cię pod adresem. Skoro ja zagrałem z Tobą z DSL`a to znaczy, że widać Cię z zewnątrz. Powiedz mi jak mam się dostać do tych zewnętrznych serwerów to dzisiaj to sprawdze.

Niepodam tuitaj Twojego adresu, ale dzisiaj zobaczysz go w zakładce Twoje konto.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez gonzo@jawnet » 7 cze 2005, o 15:27

A reszta osób kiedy zobaczy ??
gonzo@jawnet
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez seba@jawnet » 7 cze 2005, o 16:07

każdy już może zobaczyć swój publiczny adres IP (jeśli taki oczywiście posiada)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez seba@jawnet » 11 cze 2005, o 18:30

a więc darc... włączyłem sobie w domku publiczny adres IP i szukałem dlaczego niemożesz zagrać. Przez kilka godzin wyskakiwały mi takie same komunikaty jak Tobie, więc powiadałeś prawde. Ale niedawało mi to spokoju...
Twierdziłeś, że to AC Ci coś blokuje - przyniosłem oryginalną gierkę do domu - zainstalowałem oficjalnego patcha KONAMI i co... działa :!:

Ale idąc tym tropem zacząłem drążyć temat - wpadłem na hiszpański serwer i pytałem "why". Jak się okazało problemem jest Twoja nieoryginalna gierka;) U mnie wszystko śmiga.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 17 wrz 2005, o 12:15

A moim zdaniem AC olewa bloki 82 i 84 na piłsudkiego bo od maja zdzwonie że chce inną taryfe chce im dać zarobić więcej a oni sie zawsze czymś zasłonią że jeszcze nie można zróbcie coś z tym byle prędko bo juz mam dość czekania bo na standard nie dam rady grać w et na necie co mnie jakby to ując drażni więc pytam się seba czy moje pytanie sie 2 razy w tygodniu ma jakiś sens czy mam sobie odpuścić bo i tak sie nie doczekam do końca roku????
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 19 wrz 2005, o 20:41

A ja zaś swoje.........nie moge grać w WoW-a:P:P:P:P:P:P, a pozatym nie narzekam,dc++ chodzi jak powinno,transfery w normie,stronki wchodzą niezle.Gdyby nie wow(kotry jest celem dla którego mam net)to bym na nic innego nie nazekal.^^
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości

cron