Nowe taryfy - komentarze

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez pysio@jawnet » 23 sty 2006, o 08:27

mnie też interesuje odpowiedź na pytanie mariusza :!:
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez seba@jawnet » 23 sty 2006, o 11:14

W przypadku domów prywatnych niema takowej możlwiości.

Niewiem jak odpowiedzieć na to pytanie....
Tak zostały stworzone taryfy, że publiczny adres IP jest dostępny od wyżeszej taryfy.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 23 sty 2006, o 13:38

Chcialbym jednak wyjasnic, ze kazdy ma swoj wlasny zewnetrzny adres IP. Jak logujecie sie np. gdzies przez FTP czy nawet WWW, to wiekszosc serwerow widzi Wasze unikatowe, stale IP. Problem jednak w tym, ze AC nie wlaczylo pelnego forwardowania portow w obie strony i rev DNSa. Bez tych uslug nie poszpilacie sobie w torrenty ani nie zalozycie serwera FTP czy shoutcast tak, zeby byl widziany na zewnatrz.
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 9 kwi 2006, o 10:13

Seba czy na dzień dzisiejszy sprawa wyższych taryf na Wąskiej 1 jest aktualna? Czy termin czerwcowy jest realny? A może plany się zmieniły... Prosiłbym o info w tej sprawie!
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 28 cze 2006, o 14:08

a ja mam was w d..... tak jak wy nas macie seba!! na całym podłężu juz można zmieniać taryfy tylko w bloku 84 nie można!!!! Jak to jest?? czekam juz rok i ciągle mi mówicie za dwa miesiące w marcu byłem powiedzieliście w maju w maju byłem powiedzieliście w czerwcu/lipcu byłem dzisiaj i dalej nic weźcie sie do roboty w końcu!! Żenujące to jest miałem zamiar przedłużać umowe z wami ale nie opłaca mi sie to bez zew IP i wyższego transferu! Więc powiem wam w pażdzierniku papa i tyle!!!
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez seba@jawnet » 28 cze 2006, o 14:24

ja mam dość wielu rzeczy. Dzisiaj dzwonił do mnie abonent, że chce zmienić taryfe na medium i oczywiście, że można. Na Piłsudskiego 84 nie można mieć tylko taryfy extremum. Więc wyluzuj... przeczekaj do października i papa
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 28 cze 2006, o 15:17

A tam radeon pierd... niepasi to wyjazd.Wiesz ile razy ja już rezygnowałem.Poczekałem sobie spokojnie 6 miesięcy prosząc się tydzień w tydzień o wyższą taryfe kombinując jak się da aż wkońcu seba sam zadzwonił i zaproponowąl podpięcie nowego przyłącza radiowego a z tym nowej taryfy extremum co prawda były koszty ale naprawde się opłacało.Suma 100zł za osiągi jakie mam aktualnie nie jest zbytnio wygórowana w porównaniu do Chello,NEO,NETIA.Naprawde gościu poczekaj chwile spokojnie a wkóncu się będzie dało zmienić taryfe.
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 28 cze 2006, o 20:45

pisz seba ze znakami interpunkcyjnymi bo twoja wypowiedź jest jakby dwuznaczna!! Powiedzieliście mi najpierw telefonicznie ż można na medium! Przyszedłem do was powiedzieliście że nie można więc jak to jest??? Dziwne prawda??
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 29 cze 2006, o 09:05

A moze sie wypowiedzieć jakis uzuytkownik taryfy 666... dobre to jest? ;)
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez seba@jawnet » 29 cze 2006, o 10:15

memphisto - dobre;)
radeon - przyjdź do mnie, a dam Ci 666
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron