Nowe taryfy - komentarze

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez asiunia@jawnet » 1 cze 2005, o 15:46

ja jestem cały czas w standardzie.....bo musze się przyznać, że nawet nie czytałam wcześniej o innych :P no i od jakiegoś czasu tragedia normalnie....na stronki muszę wchodzić po 2, 3 razy a i tak z taką prędkością....buu. A wcześniej nie było źle.
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 1 cze 2005, o 15:59

IMO dobry pomysł :D:D:D Chyba się na medium przerzuce.
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez seba@jawnet » 1 cze 2005, o 16:45

asiunia niepowinno być u CIebie problemów z necikiem - w razie czego wiesz telefon i do seby:)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 1 cze 2005, o 17:10

Całkiem fajne te taryfy tylko szkoda że niekażdy może zmienić :cry:
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 1 cze 2005, o 19:37

Taryfa Optimum, jeśli chodzi o DC to widać ogromną poprawę natomiast stronki cieniutko..
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez oneandonly@jawnet » 1 cze 2005, o 19:52

Od dzis mam taryfe MEDIUM ale jak dla mnie wcale nie jest lepiej. Stronki chodza troche szybciej, ale co mi z tego skoro nie potrzebuje internetu do stron i GG! W DC++ nie wiem jak jest bo nic nie sciagam chwilowo, ale wysyłanie do ludzi marne. Torrenty chodza jak kiedys, kilka kbajtow i do tego niestabilne. W Emulu oczywiscie dalej jest Low id, a to cale zewnetrzne ip to chyba jakas bujda... I za to wszystko mam placic teraz ponad 60 zł ?? Wyglada na to, ze pomimo podzialu na taryfy kazdemu i tak bedzie dzialac to wszystko inaczej. Albo powiecie, ze chcesz zeby Ci wszystko dobrze chodzilo to wez taryfe extremum. Nie dzieki, wole doplacic i miec pewne i sprawdzone NEO. Nie wiem co jest grane, ale gdyby bylo lepiej to nie narzekalbym! To jest moja sprawiedliwa ocena Sebusiu. A moze ktos z AC zapomnial uaktywnic mi nowa taryfe ? :|
oneandonly@jawnet
 
Posty: 53
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez darc@jawnet » 1 cze 2005, o 21:42

jest spoko tylko mam pytanko co do ip
niby miało to się zmienić a jak nie mogłem tak nie moge zagrać z kumplem który ma NEOSTRADE np. w PES 4 WHY WHY :!!!!!!
darc@jawnet
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 1 cze 2005, o 21:47

Na początek chciałem sprostowac posiadam taryfe OPTIMUM a nie MEDIUM :twisted:

A tak to seba co jest grane włąsnie z IP :!: :!: :twisted: :twisted: miało byc zew a jest wielka kicha przynajmniej mam takie odczucie reszta dla mnie jest spok chodz przy odpalonym www.torrentbytes.net ( wysyłanie ) jest starszne spowolnienie pracy otwierania stron ale to pewnie nie ma nic do rzeczy mało wazne chce się dowiedziec na jakiej zasadzie jest IP :cry:
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 1 cze 2005, o 21:50

Acha jak się nie myle to mam gwarantowane poza siecią minimalny transfer 4kilo a rano miałem ponize 3 szkoda ze PrtScr nie zrobiłem :ugeek: :ugeek: , ale tak jak podkreslam jest duza poprawa naprawde jestem w 80% zadowolony jak narazie!!!
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez wodnik78@jawnet » 1 cze 2005, o 22:00

poprostu masz wiekszy transfer bo masz wieksza taryfe, poprawa by była jakbys na standardzie śmigał :)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron