Nowe taryfy - komentarze

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez seba@jawnet » 20 wrz 2005, o 19:02

Nie olewamy jak to powiedziałeś bloków 82 i 84. Przecież dla nas Interesem jest dojście z większą przepustowością do w/w budynków. Podłączenie obu bydynów jest zaplanowane na przełom października i listopada.

Co do spy3e... wszyscy już moga grać a Ty nadal nie;) normalnie szok;) co tym razem? Ale nie w tej kategorii - pisz na maila
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 24 lis 2005, o 14:07

Do Seba - mam dwa pytania:
1. Kiedy będzie możliwość przejścia na wyższą taryfę niż Standard w Szczakowej?
2. Czy w sieci Jaw-Net jest coś takiego jak oferta utrzymaniowa dla starych klientów w przypadku kończących się umów terminowych? Czy mozna liczyć na podpisanie aneksu do umowy na jakiś korzystniejszych warunkach (np: znizki abo)? Czas 24 miesięcznej umowy jest liczony od dnia podpisania "umowy abonenckiej" czy od dnia "Uruchomienia usługi"?

Z góry dzięki za odpowiedź,
pozdr.
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez kaze@jawnet » 24 lis 2005, o 15:31

Ja też mam pytanko do Seby. Czy w bloku na Brodzińskiego na Podłężu jest możliwość zmiany taryfy na większą czy nie da rady??
kaze@jawnet
 
Posty: 304
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 18 gru 2005, o 14:19

Seba czy mogę prosić o odpowiedzi na moje pytania z 24.11.2005, 14:07:37 :D :D :D
Dzięki.
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez seba@jawnet » 19 gru 2005, o 15:51

Jakoś umknął mi ten temacik:
Kaze... na Brodzińskiego niema problemu.

Do Seba - mam dwa pytania:
Ad 1. Aktualnie niema planów kiedy w Szczakowej będzie taka możliwość, chociaż pierwsze przymiarki na wyższe taryfy w lokalizacjach: Wąska 1, 3 oraz Kościuszki 6 i 10 są czerwiec przyszłego roku.

Ad 2.Niema oferty specjalnej w postaci zniżek. Nie jest podpisywana nowa umowa, a kontynuowana ta przedłużająca się z miesiąca na miesiąc. Umowa liczy się od daty podpisania umowy
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 21 sty 2006, o 12:33

a czy jest już możliwość wykupienia lepszej taryfy ja się ma radiołącze???? Czy to dalej jest baardzo odległa przyszłość :roll:
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez aerodeck@jawnet » 22 sty 2006, o 02:13

Jest możliwość , to zależy jaką masz antene na Bloku , pytaj o szczeguły w AC.
Avatar użytkownika
aerodeck@jawnet
 
Posty: 119
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 22 sty 2006, o 14:44

aerodeck - prywatny dom na zadupiu :cry: (osiedle stałe) :(
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 22 sty 2006, o 15:06

Mam pytanko.
To że w taryfie najniższej (49) nie ma możliwości dostępu do zew. IP to kwestia że się tak wyraże sprzętowa (kwestia ruchu, podziału łącza itd) czy po prostu postanowiliście przydzielać zew IP tylko w taryfach > 49 (za dodatkową -1zł - opłatą) ?
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez aerodeck@jawnet » 22 sty 2006, o 20:27

Taką odpowiedź dostałem od Seby : "Twój blok podłączony jest radiem, ale 5 gHz, a więc o przepustowości 10 Mbit/s, co pozwala na korzystanie z tarych zaproponowanych przez nas w cenniku." Jeżeli masz takową antene na swoim domu to jest to możliwe , jeżeli nie wiesz jaką masz to proponuję maila do Seby , 100% że odpisze.
Avatar użytkownika
aerodeck@jawnet
 
Posty: 119
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron