Nowe taryfy - komentarze

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 30 cze 2006, o 11:54

nie ma za co, i tak walnołem mała gafe ....nie 738 tylko 768kbps ;) od jutra mam miec aktywowana diabelska promocje, napisze swoje zdanie jak stestuje ;)
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 1 lip 2006, o 08:35

a ja nie moge skozystac z diabelskiej promocji ponieważ w regulaminie jest zawarty głupi warunek "Umowa Abonencka z zakończonym okresem minimalnym" do końca tego okresu brakuje mi 4 miesiace, bo założyłem neta w czasie gdy umowy były podpisywane na okres 2 lat, ludzie którzy założyli puźniej o te 4 miechy lub nie maja jeszcze neta z ac mogą mieć tą promocje :| wydaje mi sie to troche niesprawiedliwe bo mam neta od ponad 1,5 roku, a inni krócej i ja musze obejść sie smakiem :| przeboleje to ale nie po cichu. Bo najbardziej wkurzyła mnie taka sytuacja: telefonowałem do siedziby ac żeby sie upewnić czy faktycznie moge skozystać z tej promocji bo nie mam jeszcze skonczonego okresu minimalnego umowy i dostałem odpowiedz ciesząca moje uszy tzn ze moge, wystarczy ze przyjde i bedzie ok, no to popedziłem do ac bo nie miałem wiele czasu w sumie zjawiłem sie tam tuz przed zamknieciem i na miejscu okazało sie, że nagle nie moge skozystac z tej promocji :| nie wiedziałem co mam powiedzieć wogóle bo byłem w szoku :o teraz moge tą cała sytuacje określić jedym słowem " PARANOJA :!: " ciekawe ile mi przyjdzie czekać na umówioną już taryfe medium. bo jak narazie to ani widu ani słychu tylko zauważyłem ze pingi na moich ulubionych serwach do cod sie pogorszyły i to 2 krotnie :| :( ciekawe jak to dalej bedzie poczekam cierpliwie bo tylko to mi pozostało :shock: pzdr.
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez seba@jawnet » 1 lip 2006, o 09:12

Nie wiem z kim to telefonicznie ustalałeś, mogę jedynie przeprosić w imieniu moich kolegów. Następnym razem "strzelaj" do mnie:)
Co do taryfy medium już dzisiaj sobie możesz zwiększyć na 444. Co do Twoich rozważań o sensowności czy bezsensowności to nie rozumiem.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 1 lip 2006, o 09:41

ok nie czuje urazy każdy moze sie mylić dzieki za pomoc :|
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 2 lip 2006, o 13:06

pierwsze moje wrażenia na temat Diabelskiej promocji, mam ja od wczoraj aktywna i musze smialo powiedziec ze różnica jest dośc mocno odczuwalna w porównaniu z taryfa medium, mianowicie stronki sie szybko otwieraja srednia predkosc sciagania z http to ok 90 Kilo, torrentów jeszcze nie sprawdzalem ale zrobie to wkrótce :) co do Dc to bez zmian jak na taryfie medium ok 90 kilo. Jak narazie jestem bardzo zadowolony z działania internetu na DIablo, kawał dobrej roboty :D:D:D PoZdRo
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez djartur@jawnet » 4 lip 2006, o 01:54

ja sie tez moge juz wypowiedzieć.

Spora róznica maiłem medium teraz mam diabelską i jes diabelsko. Stronki sie duzo szybcoej laduja sredni transfer ok 80-90 kilo co do torenta bo nardzo duzo go uzywam sredni transfer w zaleznosci od źródel to ok 70 kilo sredni bo to roznie bywa nieraz bywa lepiej nieraz gorzej ale ogolnie dobra robota i trafiony pomysl z tą taryfą....
oby tak dalej...a moze doczekamy sie jeszcze jakis ciekawych promocji bądź niespodzianek:)
podsumowujac za ta sama cene mam szybszy net wydaje mi sie ze sprwniej dziala
wiec duży plus dla was:)
polecam wszystkim bo warto:)
djartur@jawnet
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez aerodeck@jawnet » 4 lip 2006, o 18:16

Cóż , też mam DI@BELSKĄ i mam wrażenie że w porównaniu z medium nic się u mnie nie zmieniło , torrent jak ssał tak ssie max 30 kb/s , ze stron około 45 kb/s a DC++ 65 kb/s. Gdy rozmawiałem z Sebą twierdził że torrent mi ssie 128 kb/s bo takie miał odczyty u siebie.
Sebastianie , przepraszam że się użalam na forum , jutro przed pracą , do południa , wpadnę do firmy by skorygować nasze spostrzeżenia. Może ja coś źle odczytuje a może Ty masz błędne dane lub też jest jakiś inny powód tego.Wierze że się staracie w firmie i że chcecie jak najlepiej , o nic nikogo nie obwiniam , dzielę się tylko swoim spostrzeżeniem. Myślę że jutro wszystko się wyjaśni. :D
Avatar użytkownika
aerodeck@jawnet
 
Posty: 119
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez mazi@jawnet » 4 lip 2006, o 20:51

z torrenta 65-70 kb/s DL a up jaki byl taki jest.... ;/
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 4 lip 2006, o 20:59

A wpadl ktoś z was na coś takiego że to wszystko zależy od paru czynników takich jak przykładowo tracker,port,perrów,sedów.Bo np ja przy taryfie extremum mam te 95 kB/s z trackera UK-T,PT,SCT ale np z publicznych mi osiąga 30kB/s.To niebardzo jest tak że jak właczycie obojętnie jakiego torrenta to macie full download.Proponuje zdobyć konto na mocnej stronie pokroju SCT,UK-T ewntualnie PT i dopiero pobróbować.
Anonymous
 

Nowe taryfy - komentarze

Postprzez Anonymous » 4 lip 2006, o 22:43

ja ze swojej strony przypominam ze predkosc z torrenta nie nalezy odczytywac z programu którego uzywacie bo one sa omylne .... proponuje wszystko co korzysta z naszego lacza wyłaczyć prócz programu do torrentu i wlaczyc np netmeter i wtedy sprawdzic predkosc ..;)
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron