Nowa Taryfa w AC mianowicie MEDIUM :))) !!!

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Nowa Taryfa w AC mianowicie MEDIUM :))) !!!

Postprzez Anonymous » 1 cze 2005, o 10:47

Czesc chciałbym sie na początek podzielic sie moimi uwagami na temat tej taryfy. Nie bede tutaj pisał jak narazie zadnych liczb ale jak narazie od 3 godzin zauwazyłem poleszenie pracy internetu , tzn. stronki naprawde szybko pracują nie jest tak jak w standard wpisuje link enter i juz strona otwarta :P , torrent poprawił się stosunkowo w znacznym stopniu jest naprawde dobry :ugeek: tylko jeszcze nie wiem jak uploud z torrenta ale niebawem zdam relacje :D . Co do naszego DC zauwazyłem tez duzą poprawe jak i w download i w uploud :oops: .
Tak jak na początku napisałem nie bede narazie liczb pisał zobaczymy co i jak i wtedy się podziel co jest grane :D :D
Moje UWAGI : jest naprawde spok jak narazie zobaczymy pózniej :ugeek:
Anonymous
 

Nowa Taryfa w AC mianowicie MEDIUM :))) !!!

Postprzez seba@jawnet » 1 cze 2005, o 10:58

i to jest konkretna odpowiedź, ja róznież nie sugerowałem podawania licz, a jedynie odczucie. Na liczby przyjdzie jeszcze czas. Dzięki zajceff
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowa Taryfa w AC mianowicie MEDIUM :))) !!!

Postprzez wodnik78@jawnet » 1 cze 2005, o 12:55

dziwne żeby w medium chodziło Ci jak w standard :)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Nowa Taryfa w AC mianowicie MEDIUM :))) !!!

Postprzez Anonymous » 2 cze 2005, o 13:04

jak zobaczylem tylko temat odrazu wiedzialemze to Ty zaj :D tak chwalisz ta taryfe , ze podejrzewam , iz naslal Cie Seba ;) joke. ale tak na serio to zaczynam powaznie sie zastanawiac nad zmiana taryfy . skoro jest tak dobra to za "mala" doplata do standard,mozna sobie pozwolic.jesli jest tak istotnie jak mowisz to moje rozwazania bede teraz usilniejsze :|
Anonymous
 

Nowa Taryfa w AC mianowicie MEDIUM :))) !!!

Postprzez Anonymous » 2 cze 2005, o 21:52

dementuje tutaj mam OPTIMUM :ugeek: sorki jeszcze raz ale z dnia na dzien mam wielkie wachania na temat taryfy musze obgadac to z sebą bo jest cos nie tak co do torrenta u mnie :cry: a reszta gitara :D
Anonymous
 


Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron